نرم افزار همراه سفری Pana رایگان شد ، نرم افزاری که می تواند به طور خودکار پرواز های شما را بررسی کند

Pana ، یک همراه سفر است که می تواند برنامه های شما را سازماندهی کند و هشدار هایی در مورد سفر های شخصیتان به شما ارسال کند ، حال این نرم افزار رایگان شده است تا بتواند رقبای خودش را مانند TriptIt ، Google Trips ، و سایر رقبا را به چالش بکشاند. این نرم افزار نخستین بار دو سال پیش به بازار آمد ، و پیش از این تنها برای افرادی که 24 ساعته در 7 روز هفته در حال سفر بودند و نیاز به یک مراقب داشتند که پرواز های آنها را چک کند و حق اشتراک آن را پرداخت می کردند قابل استفاده بود به همین دلیل بازار این نرم افزار محدود شده بود. نسخه 3 این نرم افزار که رایگان است ، این هفته عرضه شده بود ، و یک مجموعه گسترده ای از ویژگی های Pana را همراه خود دارد به خصوص برای افرادی که همواره در حال پرواز نیستند و نیاز به خدمات کمتری از این نرم افزار دارند.

نتیجه آن یک همراه سفر مفید می باشد که می تواند در راستای برنامه ریزی ، سازماندهی و دسترسی به اطلاعات سفری به شما کمک کند حتی زمانی که شما آفلاین هستید.

مدیرعامل شرکت Pana آقای دون تیونا اینگونه نرم افزار را توضیح می دهد که ، این نرم افزار در اصل به عنوان بک پروژه جانبی آغاز شده بود اما تیم سازنده آن به زودی شاهد فرصت استفاده از  آن را به عنوان یک برنامه سفری که اطلاعات مدرن تری را پیشنهاد می دهد به عنوان جایگزینی رایگان معرفی شده است.

برای شروع شما صندوق پستی ایمیل خودتان را به Pana متصل می سازید – مانند همان کاری که با نرم افزار دیگری مانند TripIt می توانستید انجام دهید . همچنین شما می توانید انتخاب کنید که به عنوان یک جایگزین برنامه های خودتان را به جلو بندازید.

Pana پس از آن به شکلی خودکار می تواند شروع به چیدمان سفر های شما با یکدیگر کند و تمامی برنامه های شما که شامل پرواژ ها ، هتل ها ، رزرو رستوران ها ، اجاره ماشین ، فعالیت ها ، کنفرانسها و سایر رویداد ها را سازماندهی کند . این موارد در یک خط سیر زنده برای هر سفر قرار داده شده است.

از این نرم افزار ، شما می توانید برنامه سفر خود را مشاهده کنید ، همچنین می توانید برای سفر با خانواده ، دوستان ، همکاران در صورت نیاز نیز کمک بگیرید . Pana به همه افراد اجازه می دهد که که برنامه های سفری ترکیب شده داشته باشند ، و به شما یک دیدکلی بهتر از سفر می دهد ، به جای اینکه تنها بخشی از کار شما باشد.

علاوه بر این ، این داده های سفر را می توان به صورت آفلاین نیز مشاهده کرد –و البته ، زمانی که شما در حین پرواز هستید ، یا در حال سفر به جایی هستید که اینترنت یا اینترنت تلفن همراه در دسترس شما نیست می تواند برای شما مفید باشد.

همانطور که شما در حال سفر هستید ، Pana همچنان شما را متوجه اطلاعات فعلی در مورد سفرتان می کند. به عنوان مثال اگر تغییراتی در گیت پرواز به وجود بیاید یا اینکه پرواز دچار تاخیر شود شما یک اطلاعیه از این برنامه دریافت خواهید کرد.

به علاوه ، این نرم افزار به صورت خودکار می تواند برنامه های سفر و جاهای خالی در سفر را برای شما بررسی کند – که این ویژگی است که تمامی نرم افزار های سفری و ردیاب سفر آن را پیشنهاد نمی دهند. به سادگی به شما یاد آوری می کند که آن را بررسی کنید اما برای شما این کار را انجام نمی دهد، و اجازه می دهد که خودتان در بین برنامه های پیشنهادی در تصویر برنامه خودتان را انتخاب کنید.

همانند سایر برنامه های سفر ، شما ممکن است برنامه های سفر خودتان را با سایرین به اشتراک بگذارید ، و آنها می توانند انتخاب کنند که هشدار های زمانی را برای زمانی که برنامه های سفری تغییر پیدا می کند را دریافت کنند یا خیر.

البته هر کسی به آن اندازه پرواز ندارد که نیاز به خدمات یک همراه سفری داشته باشد ، برای همین هم منطقی است که Pana تسخه رایگان نرم افزارش را معرفی کرده است. البته این نسخه به اندازه نسخه ای که در آن کاربران برای استفاده از خدمات نرم افزار مبلغی را پرداخت کرده اند امکانات ندارد ، اما با این حال ویژگی های نسخه رایگان آن نیز بسیار رقابتی است، و باعث شده که افرادی که از هزینه بالای اشتراک این نرم افزار گلایه مند بوده اند را نیز راضی کند.

Pana ، با این حال ، همچنان به درآمد زایی از طریق مشترکین خودش ادامه خواهد داد . سایت آن لیستی از برنامه 49$ به ازای هر ماه برای پرواز های متعدد ، که شامل نگهدارنده قرار های شما ، دستیار شخصی و سایر موارد است را نیز در نظر گرفته است . همچنین قیمت گذاری سفارشی نیز در دسترس است.

پشتوانه این استارت آپ مبلغ 2.5 میلیون دلاری است که توسط  Techstars Ventures, 500 Startups, FG Angels, The MergeLane fund و The Galvanize Fund تامین شده است.

دانلود این نرم افزار از طریق iTunes نیز به شکل رایگان امکان پذیر خواهد بود.

 

منبع : Techcrunch


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ