در حال حاضر گوگل می تواند به شما کمک کند که یک سرویس بهداشتی در هند پیدا کنید

در حال حاضر گوگل می تواند به شما کمک کند که یک توالت در هند پیدا کنید

به عنوان بخشی از تلاش های دولت برای کاهش دفع ادرار در مکان های عمومی در هند ، گوگل در حال خاضر توالت های عمومی را بر روی تلفن های هوشمند از طریق نقشه خودش نشان می دهد.

CNBS گزارش می دهد که ا کاربران می توانند نزدیک ترین توالت عمومی به خودشان را با تایپ “توالت” یا با کلمه هندی توالت “سواچ” ، در داخل گوگل مپ بر روی تلفن های هوشمند خودشان بیابند. بیش از 5100 توالت عمومی در دهلی نو به تنهایی وجود دارد ، یکی از شهرهایی که برای اولین بار از پنجشنبه این قابلیت در آن ایجاد شده است ، شهر دیگر مادها پرادش است . ویژگی های گوگل شامل اطلاعاتی در مورد سبک توالت ها ، امتیاز نظافت و اینکه آیا این توالت به طور رایگان است یا نیاز به پرداخت پول دارد جزء ویژگی های گوگل است.

“زمانی که شما بر روی نرم افزار گوگل مپ توالت عمومی را جست و جو کنید بنا به منطقه ای که در آن قرار دارید یک لیستی از توالت های نزدیک به خودتان را خواهید دید ، که شامل آدرس آنها و ساعت کاری آنها نیز می باشد”. این صحبت ها را سانکت گوپتا مدیر محصولات گوگل در هند در روز راه اندازی این سرویس در دهلی نو به CNBC بیان کرده است .

این ابتکار بخشی از طرح دولت برای بهبود بهداشت و کاهش دفع ادرار و مدفوع در خیابان ها است ، که بسیار رایج است زیرا نیمی از جمعیت 2 . 1 میلیاردی از مردم هند در خانه های خوشان توالت ندارند و بیش از 5 میلیون نفر از اهالی دهلی نو در بیرون از خانه هایشان اقدام به تخلیه ادرار و مدفوع می کنند.

منبع : Venturebeat


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ