اینستاگرام در سال آینده تبلیغ کننده های بیشتری نسبت به توییتر خواهد داشت، گزارش پیشبینی

همانطور که توییتر در حال تلاش برای حفظ تبلیغ کنندگان است، اما به زودی اینستاگرام که رقیب توییتر در این زمینه است از توییتر پیشی می گیرد.

یک گزارش جدید از شرکت  Emarketer که در مورد تحقیقات بازاری است پیش بینی می کند که یک جهش بزرگ در مورد برند های آمریکایی وجود دارد که سبب استفاده از نرم افزار به اشتراک گذاری تصویر خودتان از فیسبوک در سال های پیش رو می شود.

این مطالعه پیش بینی کرده است که نزدیک به سه چهارم از شرکت های آمریکایی که دارای 100 نفر یا بیش از 100 نفر کارکمند هستند از اینستاگرام برای اهداف بازاریابی خودشان در سال 2017 استفاده می کنند- تقریبا کمی بیشتر از نیمی از امسال است.

در همین حال،پیش بینی می شود که محبوبیت توییتر در بین تبلیغ کننده ها در حمان حدود 66 درصد باقی بماند. با توجه به داده های شرکتی،تعداد برندهایی که از توییتر استفاده می کنند از سال 2014 تنها کمتر از 2 درصد افزایش داشته است.

اعدادی که مطابق با سایر نظر سنجی ها نیز است یک چشم انداز تیره و تاریک برای توییتر را به تصویر کشیده است.یک گزارش تحقیقاتی از سوی  RBC Capital در تابستان گذشته نشان می دهد که افزایش بازاریابان سبب کاهش هزینه برای تبلیغات در سایت می شود.

این یافته ها در نتیجه اخراج برخی از کارکنان توییتر پس از ماه ها تلاش برای رشد ناچیز  و شکست در جذب خریدارانی معروف بدست آمده است.

کسب و کار اگهی های اینستاگرام، از سویی دیگر،با سرعت بالایی در حال رشد است.این شبکه اجتماعی موفق شده است که تبلیغ کننده های خودش را دو برابر کند و از مرز نیم میلیون در این پاییز عبور کند.

این رشد مطابق با شرکت والد یعنی فیسبوک بوده است، که پیش از این خودش را به عنوان یک قدرت عظیم در عرصه تبلیغات تلفن همراه مطرح کرده بوده است.با این حال Emarketeres می گوید که فیسبوک فقط به نیم درصد از این رشد  در سال آینده خواهد رسید – بین 3 . 85 تا 8 . 85 – که ممکن است گواهی برای ترس مدیران اجرایی ان برای این موضوع باشد که شرکت در حال نزدیک شدن به اشباع بازار است.

گزارش Emarketeres همچنین عنوان کرده است که youtube به عنوان یکی دیگر از پلتفرم های تبلیغاتی که دارای رشدی متزلزل است،پیش بینی یک جهشی از 6 . 45 به 2 . 48 درصد در بین بازاریابان خواهد داشت.

 

منبع : Mashable

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ