حمایت معاونت علمی ریاست جمهوری از استارت‌آپ‌های سبز

رئیس مرکز فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: این معاونت از ایده‌های سبز ارائه شده در استارت‌آپ سبز حمایت می‌کند. امید توکلی در نشست خبری استارت‌آپ سبز در سازمان حفاظت محیط زیست افزود: زمانی که‌اید ه‌ای در استارت‌آپ برتر می‌شود امکان حمایت از آن به دو شیوه ممکن است. وی ادامه داد: در یک حالت ممکن است ایده پرداز درخواست ایجاد و ثبت شرکت دانش‌بنیان را ارائه دهد و در حالت دوم اینکه بخواهد شرح یا ایده‌اش زیر نظر یک شرکت تجاری‌سازی شود که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درهر دو حالت از ایده‌پرداز حمایت می‌کند. توکلی اظهار کرد: در حالت اول به متقاضی در روند ثبت شرکت و ارائه تسهیلات کمک می‌کنیم و در حالت دوم هم شرکت‌های مرتبط را شناسایی و طرح را به آنها معرفی می‌کنیم.

 

وی گفت: تاکنون بیش از 50 استارت‌آپ برگزار شد که بیشتر آنها در زمینه فناوری اطلاعات بود و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از آنها حمایت کرد. رئیس مرکز فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری افزود: با توجه به چالش‌های محیط زیستی در کشور و دغدغه سازمان حفاظت محیط زیست در راستای حفظ طبیعت، اقدام به برگزاری استارت‌آپ سبز کرده است تا ایده‌های مطرح شده منجر به کاهش مشکلات زیست محیطی شود. وی با بیان اینکه تاکنون معاونت علمی و فناوری و پارک علم و فناوری پردیس کمتر به مقوله محیط زیست ورود کرده است تاکید کرد: با توجه به اهمیت موضوع از ایده‌های برتر این استارت‌آپ حمایت می‌کنیم.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ