چگونه در توییتر تایید هویت شویم؟

رسانه های اجتماعی قادر هستند که افراد غیر معروف را نیز مانند افراد معروف در کانون توجهات قرار دهند.

آیا تا به حال احساسی همانند یک هنرمند مشهور در رسانه های اجتماعی را داشته اید؟

من این حس را چند باری تجربه کرده ام به خصوص زمانی که پست های من را دوباره به اشتراک می گذارند، یا زمانی که مردم از سراسر دنیا زیر محتوایی که من گذاشته ام نظر می دهند لایک می کنند یا من را فالو می کنند.

رسانه اجتماعی دارای قابلیت منحصر به فردی هستند که افراد غیر معروف را نیز مانند افراد معروف در کانون توجهات قرار دهند.

خب در حال حاضر توییتر یک گام فراتر رفته است. شما می توانید در توییتر تایید هویت شوید و یک علامت آبی رنگ به شکل تیک را در کنار اسم خودتان داشته باشید.برای اینکه شما در توییتر تایید شوید، شما باید به سادگی پروفایل و اطلاعات فعلی خودتان را به روز رسانی کنید، شماره تلفن و آدرس ایمیل خودتان را تایید کنید،سپس یک فرم درخواست برای تایید هویت خودتان را پر کنید.

اینکه این علامت آبی رنگ در کنار اسم شما باشد به شما حس یک آدم معروف را می دهد اما در کنار آن یک مزیت واقعی نیز در این مورد وجود دارد:مزایای چشمگیری در مورد کسب و کار/ برند وجود دارد که زمانی که شما تصدیق هویت می شوید می توانید از مزایای آن بهره مند شوید.

 

1477596130_twitter

چگونه می توانید در توییتر تایید هویت شوید

1.به صورت کامل پروفایل خودتان را کامل کنید و به آن عکس پروفایل،عکس کاور،نام ، وبسایت و بیوگرافی را اضافه کنید.

2.یک شماره معتبر را به آن اضافه کنید و سپس ایمیل آدرس خودتان را تایید کنید.

3.تاریخ تولد خودتان را اضافه کنید.

4.توییت های خودتان را به حالت عمومی درآورید.

 1. لینک https://verification.twitter.com/welcome را بررسی کنید.

(توجه: اگر شما سعی دارید که از یک پروفایل شخصی به عنوان یک پروفایل برای کسب و کار استفاده کنید، شما نیاز به یک کپی از عکس تایید شده خودتان مانند عکس پاسپورت یا گواهی نامه رانندگی دارید.)

در اعلامیه هایی که توییتر در مورد تایید هویت منتشر می کند، یک لیستی شامل تعداد کمی از عناصر می باشد که ممکن طبق انها اکانت شما تایید شود و یا طبق آنها تایید نشود.مهم ترین عاملی که در توییتر در مورد تایید هویت در نظر گرفته می شود این است که پروفایل شما مورد علاقه عموم مردم باشد.

برای کمی توضیح بیشتر در این مورد، توییتر اشاره می کند که “علاقه عمومی” ممکن است شامل چهره های عمومی و سازمانهایی در زمینه های زیر باشد:

 • موسیقی
 • تلویزیون
 • فیلم
 • مد
 • دولت
 • سیاست
 • دین
 • روزنامه نگاری
 • رسانه
 • ورزش
 • کسب و کار
 • و سایر حوزه های مورد علاقه

تا زمانی که شما از حداقل ملزومات مورد نیاز برای پروفایل خودتان بهره مند باشید ( مواردی مانند داشتن یک تصویر پروفایل ،یک شماره تلفن تصدیق شده و سایر موارد)، فرآیند تصدیق شما بیشتر مرتبط با موضوع “علاقه عموم”پیگیری خواهد شد.

اگر شما یک بار در این فرآیند شرکت کردید اما نتوانستید تایید شوید ، نگران نباشید چرا که 30 روز بعد مجددا می توانید برای این کار اقدام کنید.

در مورد این حداقل دستورالعمی ها در اینجا برای چگونگی تکمیل هر کدام از آنها و رسیدن به موفقیت در آنها مواردی را بیان می کنیم.

شماره تلفن خود را در توییتر تایید کنید.

شما می توانید شماره تلفن خودتان را از طریق این لینک برای اکانت خودتان وارد کنید: https://twitter.com/settings/devices

برای بررسی شماره خودتان، کد تاییدی که به ایمیل شما ارسال می شود را باید وارد کنید.شکل زیر یک تصویری از تایید شماره تلفن است:

 

1477596233_twitter

آدرس ایمیل خودتان را تایید کنید

شما در اینجا می توانید ایمیل خود را وارد کنید، و سپس ایمیل تاییدی از طریق توییتر را دریافت می کنید.تصویر زیر ، نمایی از تایید ایمیل آدرس شما است:

1477596327_twitter

اضافه کردن یک بیوگرافی،عکس،عکس کاور، تاریخ تولد و وب بسایت.

برای اضافه کردن یا ویرایش این اطاعات، پروفایل خودتان را بر روی توییتر ببینید ( در مورد من می شود : twitter.com/kevanlee )اگر شما به سیستم وارد شدید، شما باید قسمت “ویرایش پروفایل” را در سمت راست از آمار توییتر خود ببینید.

 

1477596697_twitter

 

با کلیلک بر روی دکمه ویرایش می توانید جنبه های مختلفی از پروفایل خودتان را ویرایش کنید.شما می توانید تصویر کاور خودتان و همچنین تصویر خودتان را تغییر دهید.از طریق این صفحه به طور مستقیم می توانید نواحی متنی را ویرایش کنید.

 

1477596763_twitter

در ویرایش اطلاعات توییتر به شما توصیه می کند که پروفایل شما اسم حقیقی خود شما یا سازمان شما باشد، و تصویر پروفایل و بک گراند شما نشان دهنده هدف شما باشد، و قسمت بیوگرافی را در مورد تخصص خودتان و یا سازمان خودتان اختصاص دهید.

 

در اینجا یک توصیه حرفه ای برای اضافه کردن یک تاریخ تولد آمده است:زمانی که شما تاریخ تولد خودتان را به این قسمت وارد می کنید بر روی آیکن قفل کلیک کنید تا بتوانید تعیین کنید چه کسانی می توانند تولد شما را در پروفایلتان ببینند.

 

توییتر خود را به حالت “عمومی” تنظیم کنید

این صفحه را می توانید در قسمت تنظیمات امنیت و حریم خصوصی در توییتر پیدا کنید، و مطمئن شوید که قسمت “حریم خصوصی توییت” تیک نخورده باشد.

همانطور که شما در فرآیند تایید هویت هستید، توییتر از شما می پرسد که از طریق اکانتی که می خواهید تاید شود وارد شوید. همچنان در انتهای این مسیر توییتر از شما می پرسد که چرا باید اکانت شما تایید شده باشد؟ (این قسمت وقت گیر ترین قسمت برای من بود). شما می توانید برای حمایت از ادعای خودتان تعدادی لینک نیز به اشترام بگذارید که بیانگر برنامه ریزی یا ایده شما است.

اینجا چیزی است که فرم به طور انحصاری از شما می پرسد:

 

1477596844_twitter

10 راه برای به حداکثر رساندن شانس خودتان برای تایید شدن در توییتر

من خیلی خوش شانس بودم که توییتر به من لطف داشت و بار اول من را تایید کرد.من هنوز مطمئن نیستم که به اندازه کافی سزاوار آن باشم!هر چند که،البته پیش از این من برخی از کارها را برای تایید شدن انجام داده بودم تا مطمئن باشم که پروفایل من به اندازه کافی خوب بنظر برسد.

1477596924_twitter

هنوز به طور قطعی مشخص نیست که چه عواملی برای تصمیم گیری در مورد تایید یا عدم تایید یک کاربر دخیل است.این مواردی که در زیر آمده است مواردی است که من در مورد خودم انجام دادم و فکر می کنم که دانستن آنها برای شما نیز مفید باشد:

 1. حساب توییر شما باید طی 2 هفته قبل پر کار بوده باشد.

یک اشاره مرموز از توییتر به عنوان یک توصیه وجود دارد : پیش از اینکه برای تایید شدن ادغام کنید،یک نگاهی به اکانت خود داشته باشید و مطمئن باشید که آماده هستید”.

“آماده بودن” دقیقا به چه معنایی است؟

گفتن دقیق آن سخت است، اما یک احتمال این است که یک پروفایل” آماده ” به معنای یک پروفایل فعال است.

وقتی برای بار اول شنیدم که توییتر به کاربران خودش اجازه تایید شدن می دهد،می خواستم بلافاصله این کار را انجام بدهم.تنها گره ای که در کار من وجود داشت این بود که من برای چند هفته اخیر زیاد فعال نبودم و چند هفته بود که مطلبی ارسال نکرده بودم. پس یک مقداری روی این موضوع کار کردن:

1)من به https://buffer.com/ رفتم و برای 30 روز آینده خودم صف بافر خودم را برای توییتر پر کردم.

2)همچنین مطمئن شدم که به اندازه کافی برای خطاب قرار دادن دیگران با استفاده از @ فعال بوده ام و پیام های مستقیمی در طی این زمان و پس از ثبت فرم تقاضای تایید انجام دادم.

البته من مطمئن نیستم که این موارد تا چه حدی کمک کننده هست.اما این موارد اما زمانی که ما پروفایل توییتر شما را برای استخدام بافر های احتمالی چک می کنیم، حس من به می گوید که تیم تایید توییتر نیز متوجه این موضوع می شوند.

 1. به دیگر حساب های تایید شده در قسمت بیوگرافی خودتان لینک بزنید.

این مورد باعث می شود که شما از لحاظ اجتماعی مدرک و شانسی برای مورد تایید قرار گرفتن خودتان باشید.در داخل بیوگرافی توییتر، شما می توانید با استفاده از @ اشاره ب هر گونه پروفایلی در توییتر داشته باشید.پاداش:این تمرین خوبی برای نوشتن یک بیوگرافی هالی در توییتر است که سبب جذب فالوئرهای بیشتری برای شما می شود.

اگر شما یک فرد تنها هستید، می توانید کارفرمای فعلی خودتان را اضافه کنید، یا کارفرمای گذشته یا ارتباطاتی که بین شما و سایر اعضای جامعه توییتر وجود دارد (“شوهر @ همسر من” یا “ساخت یک محصول با همکاری @ همکار من”).

1477597145_twitter

اگر شما یک شرکت هستید، می توانید شرکت های والد خود یا VC ها را اشاره کنید که شما را تامین می کنند.

من خوش شانس بودم که می توانسم از @ بافر در بیوگرافی خودم استفاده کنم.

 1. برای سازمان ها، شماره و جزئیاتی را به قسمت بیوگرافی توییتر خودتان اضافه کنید.

سعی کنید بهترین کارای خودتان را برای ترویج خودتان و چیزی که بدست آوردید قرار دهید. در اینجا تعدادی ایده مطرح شده است:

 • بیش تر از 3 میلیون نفر مشتری و همچنان ادامه دارد.
 • ما استارت آپی 10 میلیون دلاری هستیم.
 • عضو INC 5000
 • در حال جشن گرفتن 25 امین سالگرد کسب و کارمان هستیم.

1477597205_twitter

4.بزرگترین عنوان شغلی که کسب کرده اید را در بیوگرافی درج کنید.

شبیه به همین توصیه برای سازمان نیز استفاده می شود، این مورد نیاز دارد که مقداری خودتان را تحویل بگیرید. پیش از اینکه من به توییتر برسم، پروفایل من به شکل “محتوا @ بافر” بود اما ان را به “مدیر بازاریابی @ بافر”تغییر دادم.در اینجا برخی دیگر از هم معنی های جایگزین برای ایده بخشیدن به شما گردآوری شده است:

1477597285_twitter

 • بازاریاب محتوا= منشتر شده در @TNW و @lifehacker
 • من یک وبلاگ را مدیریت می کنم= بنیانگذار @ProBlogger

در اینجا برخی نکاتی که Neil Patel بر روی بلاگ بافر به اشتراک گذاشته است آورده شده است:

 • اگر شما یک شرکتی را راه اندازی کرده اید شما جزء “کارآفرینان” هستنید.
 • اگر شما به یک شرکتی کمک کردید، شما یک “حل کننده مشکل” هستید.
 • اگر شما گاهی اوقات می دوید، شما می توانید یک “گورو تناسب اندام” باشید.
 • اگر شما کار خیر می کنید، شما یک “نیکو کار” هستید.
 1. برای پروفایل های مردمی تر، می توانید یک عکس کاوری اضافه کنید که شما را در حین انجام کاری مهم نشان می دهد.

برای مدت طولانی، من از از نقل قول ها به عنوان عکس کاور خودم استفاده می کردم.بسیار هم زیبا بود از دید من(به لطف Canava ). اما به اندازه کافی قوی برای توصیف یک فرد و جزء “علایق عمومی” نبود.

خوشبختانه من این شانس را داشتم که در کنرفرانس فرهنگ و هنر UnBounce که چند ماه پیش برگزار می شد سخنرانی داشته باشم، به همین علت من یک تصویری از خودم را در حین سخنرانی بر روی صحنه به جای آن عکس گذاشتم.جان بونینی از Litmus نیز مشابه این کار را به خوبی در زیر انجام داده است:

6.در پاراگراف “چرا باید من تایید شوم” دلیل خودتان را با همدلی با جامعه توییتر بنویسید.

یکی از نقل قولهایی که من از دیل کارنگی در چگونه دوست بدست آوریم و مردم را تحت تاثیر قرار دهیم دوست دارم این است:

“شما با علاقه مند نشان دادن خودتان در طی 2 ماه بیشتر می توانید دوست پیدا کنید تا اینکه در طی 2 سال دیگران را به خودتان علاقه مند کنید”.

این دقیقا توصیه به جای برای پر کردن فرم تایید توییتر و نوشتن مطلب در ان پاراگراف مخصوص به تایید شدن است .علاقه خودتان را نشان دهید که چگونه تایید شدن شما می تواند برای جامعه توییتر مفید باشد.آیا این سبب می شود که مخاطبان شما ساده تر شما را پیدا کنند؟آیا شما اغلب با دیگران اشباه گرفته می شوید؟ آیا تمایل به بهبود تجربیات دیگران دارید؟آیا شما یک کسب و کار دارید که تمایل دارید با سرعت،پشتیبانی قوی و قابل اعتمادی را برای مخاطبان توییتر خودتان فراهم سازید؟.

من از روش دیل کارنگی در پاراگراف خودم در مورد تایید توییتر استفاده کردم، من نوشتم که دوست دارم قابلیت ارتباط آسان تری را با افرادی که در وبلاگ بافر من را دنبال می کنند و سایر جاها به طور همزمان دنبال می کنند داشته باشم.من مطمئن نیستم که این روش چقدر بر روی تیم توییتر تاثیر گذاری داشته است، اما فکر می کنم یک گام خوبی بوده است.

7.در مورد بیوگرافی خودتان دقیق باشید.

من راه های بسیار هوشمندانه ای دیدم که مردم در آنها بیوگرافی توییتر خودشان را می نویسند.در بافر، از آنجایی که ما یک تیم کاملا از راه دور هستیم، مکان ما به صورت “سراسر جهان” ذکر شده است.

برخی از مردم از راهی طنز گونه برای بیان این قسمت استفاده می کنند. مکان همیشگی مورد علاقه من”مکان:سیاره زمین”.

خیلی احتمال دارد که این گزینه مکان اهمیت زیادی نداشته باشد.اما من نمی خواهم هیچ گونه شانسی را از شما بگیرم.

موقعیت من همواره “آیداهو” بوده است،که من همیشه فکر می کردم به اندازه کافی خاص است زیرا اکثر مردم اطلاعی از شهر ها به صورت خاص نداشتند به خصوص در دولت کم جمعیت منطقه من. با این حال، من برای محکم کاری، این قسمت را به شکل شهر: بویس،آیداهو تغییر دادم.

 1. لینک های مختلفی را برای ارسال انتخاب کنید.

ثبت فرم درخواست تایید توییتر برای من مقداری شبیه به درخواست یک شغل بود.من می خواهم که به بهترین و وسیع ترین شکل ممکن مناسب بودن خودم را به مردم بگویم.به عنوان یک نویسنده،این بدان معنی است که لینکهای مختلفی باید آثار شما را منتشر کنند.برای توییتر من یک گام فراتر رفتم و لینک کنفرانسهایی که در آنها سخنرانی داشته ام (هم  آینده و هم قبلم را نیز برایشان ارسال کردم).

به طور کلی، تا جایی که می توانید تمامی اشارات مثبتی که به شما در این کسب و کار و از سوی بسیاری از منابع بزرگ شده است را به اشتراک بگذارید.این ممکن است شامل:

*خطوط وب سایت ها و یا نشریات بزرگ.

*صفحات نویسندگان در وب سایت ها یا نشریات بزرگ.

*افتخاراتی که از آثار مهم داشتید.

*جوایز

*سخنرانی

*مشخصات شرکت

 1. شما حداقل باید دو لینک ارسال کنید. حداکثر پنج لینک می توانید ارسال کنید.

اگرچه توییتر به شما اجازه می دهد تا تنها دو لینک ارائه کنید، اما شما قطعا می خواهید برای به حداکثر رساندن این شانس خودتان هر پنج لینک را پر کنید. خلاق باشید (لیست بالا را ببینید).

 1. از لیست کاربرانی که به تازگی تایید شده اند ایده بگیرید.

این یکی از مواردی است که من امیدوار بودم زودتر متوجه آن می شدم.اکانت توییتر با نام @Verified تمامی اکانت های تایید شده در شبکه  را فالو می کند.اگر شما بر روی قسمت فالویینگ بروید،می توانید لیستی از کسانی که اخیرا تایید شده اند را مشاهده کنید.لیست کامل این افراد شامل بیش از 215 هزار نفر از مردم و شرکت ها می باشد.

شما می توانید این لیست را برای ایده ها و الهام بخشی هایی که ممکن است برای شما در راه رسیدن به تایید شدن مفید باشد بررسی کنید.

یک چیزی که شما به احتمال زیاد متوجه شده اید:راه هایی بسیاری وجود دارد و برای رسیدن به تایید شدن تنها یک یا دو راه وجود ندارد.بهترین توصیه من این است که به دنبال مردم یا سازمان هایی باشند که مشابه شما هستند واز آموخته های آنها برای خودتان استفاده کنید.

چیز دیگری که ممکن است شما متوجه آن شده باشید این است که : شما نیاز به هزاران فالوئر ندارید تا بتوایند تایید شوید. بسیاری از پروفایل ها زیر 2000 هزار نفر فالوئر دارند و تایید شده هستند.اجازه ندهید که ترس کمبود فالوئر مانع از درخواست شما برای تایید شود.

چرا تایید شدن در توییتر مهم است.

مزیت های آشکار بسیاری در تایید شدن پروفایل شما توسط توییتر وجود دارد.

 • شما ممکن است فالوئرهای بیشتری بگیرید.
 • شما اعتماد و احترام از سوی جامعه را دریافت خواهید کرد.
 • یک نقطه اطلاعاتی بیشتری از شما در مورد تاثیر گذاری/ اقتدار شما وجود خواهد داشت.

برخی از مزایای پلتفرمی بلافاصله نیز برای شما وجود خواهد داشت.شما می توانید دسته از یک گروه از DM ها را انتخاب کنید، و (این یک مورد خیلی جالب تر است) شما می توانید اطلاعیه های خود را فیلتر کنید به طوری که فقط از سایر کاربران تایید شده اطلاعیه دریافت کنید.

1477597666_twitter

این نکته شاید مهم ترین نکته تایید شدگی باشد.

زمانی که شما تایید می شوید، همواره ارتباط نزدیک تری را با سایر اعضای تایید شده خواهید داشت.لایک های شما،پاسخ های شما و توییت های مجدد ارسال شده توسط سایر کاربران تایید شده هیچ گاه مخفی نخواهد شد.

و برای اینکه آماده آینده باشید،ممکن است این نقطه ای باشد که توییتر در حال حرکت به سمت آن برای همه می باشد.فیلتر”تایید شده”الان تنها برای سایر کاربران تایید شده در دسترس است، اما احتمال دارد که برای سایر کاربران نیز به شکلی، حتی به عنوان یک فیلتر اصلی توییتر در آینده باشد.زمانی که شما تایید شده باشید محتوا و فعل و انفعالات شما همواره برای حداکثر تعداد کاربران توییتر قابل مشاهده خواهد بود.

 

 

 

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ