5 گام برای ساختن برند شخصی استارت آپ شما

برند شخصی شما نشان دهنده چگونگی ظاهر شما در دنیا می باشد. به همین علت است که یک برند قوی اکثرا به یک برند ناشناخته برتری دارد و بیشتر انتخاب می شود.

زمانی که مردم شما را بشناسند و بدانند که در چه زمینه خاصی تخصص و آشنایی دارید، یما تبدیل به فرد شاخص در مسیر کاری و یا صنعت خود می شوید.

سوال اینجاست، چگونه شما بیشتر به رسمیت شناخته می شوید؟چگونه می توانید برای خودتان ایجاد قدرت و پیرو کنید؟

اگر شما به دنبال ساختن برند شخصی خودتان هستید، در اینجا پنج راه در مورد ایجاد آن آورده شده است:

  1. خودتان را بشناسید و درک درستی از خودتان داشته باشید.

تصور کنید که چقدر ایجاد یک برند در کنار خود “غیر واقعی” شما سخت می باشد. شما باید چیزهایی را بگویید،کارهایی را بکنید، و طوری عمل کنید که مطمئنا احساس می کنید خودتان نیستید.برخی از متخصصان پیشنهاد می دهند که شما برند شخصی را بر اساس چیزی که دیگران مایل به دیدن آن هستند شکل دهی کنید اما این موضوع در دراز مدت به شدت خسته کننده می باشد.

برند شما باید بازتابی از خود شما باشد.آیا باورهای خودتان را می شناسید؟به چه چیزی اعتقاد دارید؟ نقاط قوت و ضعف شما چیست؟

هیچوقت فراموش نکنید،مردم با سایر افراد ارتباط برقرار می کنند.اگر شما یک شخص حقیقی نباشید، یا اگر بنظر برسد که شما در حال تظاهر به چیزی هستید که در واقعیت نیستید، چگونه انتظار دارید که سایر مردم به شما اعتماد داشته باشند؟حتی اگر انها به شخصیت جعلی شما برای مدتی هم اعتماد کنند کوچکترین تناقضی می تواند مشکل ساز شود.

ساختن یک برند شخصی اولین و اصلی ترین گام برای توسعه شناخت خود واقعی شما می باشد ، و سپس باید آن را با دنیا به اشتراک بگذارید.ماسک خودتان را بردارید و ترسی از آسیب پذیر بودن نداشته باشید.

  1. سخنرانی

اگر شما به دنبال ایجاد برند شخصی خودتان هستید، پس باید توانایی صحبت کردن به طور معمول را داشته باشید.به طور طبیعی،این بدان معنی است که شما باید مهارت های ارتباطی خودتان را توسعه دهید.اگر شما همیشه دقیقا به همان شیوه ای صحبت کنید که بقیه مردم صحبت می کنند، پس هیچگاه از بقیه متمایز نخواهید شد.

با قدرت و دانش صحبت کنید. نشان دهید که شما می دانید در مورد چه چیزی باید صحبت کنید، و سوالات را در راهی که بتوانید به مخاطبان خودتان کمک کنید پاسخ دهید.

نشان دهید که شما با اعتماد نفس هستید.ممکن است برخی از شما انتقاد کنند یا با شما در مخالفت باشند.مهم این است که در مورد بازخوردها با روی باز برخورد کنید.از دیگران بابت به اشتراک گذاشتن نظراتشان تشکر کنید، و اگر نکاتی که آنها مطرح می کنند از نظر شما درست باشد، سعی کنید چگونگی بهبود آن نقاط ضعف را برای بهبود خودتان و بهتر کار کردن در دفعات بعدی را پیدا کنید.

سخنرانی به عنوان یک فرصتی برای دیده شدن است.از کم شروع کنید و به ساختن ادامه دهید.ممکن است در ابتدا سخن ران خوبی نباشید اما اگر همینطور سعی کنید، ممکن است بهتر شوید و در رویداد های مهم و کنفرانس های قابل توجه سخن رانی کنید.همواره سعی کنید با مشکلات دست و پنجه نرم کنید و بیشترین میزان ارزش احتمالی را در همه جا با خود به همراه داشته باشید.

  1. مقالات تفکر رهبری بنویسید و در مصاحبه ها شرکت کنید.

مقالات تفکر رهبری بنویسید و با استفاده از مصاحبه ها برای خودتان ایجاد اعتبار کنید.همانطور که با سخن رانی بهترین فرصت برای استفاده از تلاش و وقت خودتان را فراهم می کنید، اگر پذیرای شرایط جدید باشید به زودی می توانید که خودتان را در همه جا مطرح کنید.

نگاهی به پوشش خبری که ما امروز دریافت کرده ایم داشته باشید.اکثر اسامی این لیست را افرادی که معمولا آنلاین هستند می شناسند و از وجود آنها آگاه هستند، اما حتی اگر هم این طور نباشد،آنها در مورد نشریات و رسانه هایی مانند فاکس نیوز و تایم حتما شنیده اند.و این بدان معنی است که دیگران شما را به عنوان یک فرد دارای قدرت خواهند شناخت.

علاوه بر آن،در اینجا مثالی در مورد یکی از مصاحبه هایی که من انجام داده ام است.یکی از موضوعات FE بین المللی را که بسیار شناخته شده است با نام وبسایت های فروش را آورده ام.

درگیر شدن در رسانه ها، ناشران آنلاین می تواند کاری چالش برانگیز باشد.هر چند که، یک راه قوی برای نشان دادن این است که شما می دانید در مورد چه چیزی صحبت می کنید.هر گونه خروجی شما که با یک اتصال همراه باشد سبب افزایش قدرت برند شما خواهد شد.

4.حضور آنلاین داشته باشید.

آیا می دانید که چگونه باید حضور آنلاین داشته باشید؟این مورد چیزی هست که شما باید به طور منظم و برای بهبود فعالیت های خودتان در هر زمان و مکانی که برایتان مقدور باشد حضور آنلاین داشته باشید.

آیا شما دارای پروفایلی در رسانه های اجتماعی هستید؟اگر اینطور است، آیا این پروفایل دارای همه اطلاعات شما هست؟ آیا به بهترین شکل ممکن مشخصات شما را نمایش می دهند و سبب می شوند که شما یک حرفه ای بنظر برسید؟آیا شما از لوازم حرفه ای عکاسی برای تصاویر خودتان استفاده می کنید؟آیا شما با دیگران محتواهای تولید شده خودتان را به اشتراک می گذارید؟

آیا شما یک وب سایت برای برند شخصی خودتان دارید؟یکی از بهترین راه ها برای آمدن نام شما در بین رتبه بندی ها ساختن یک وب سایت است.زیرا به شما کنترل قابل توجهی را برای حضور در رسانه های اجتماعی به صورت آنلاین می دهد.اگر می توانید به طور منظم به اضافه کردن محتوا به سایت بپردازید.سعی کنید آدرس سایت به اسم خودتان باشد.

فراموش نکنید که به طور منظم اسم خودتان را در گوگل جست و جو کنید و اطلاعات مرتبط با خودتان را مشاهده کنید، اینکه دیگران چگونه در مورد شما فکر می کنند و اینکه دیدشان نسبت به شما چیست.اگر قرار باشد که شما کاری نکنید و سخت کوش نباشید تقریبا ایجاد یک برند شخصی بزرگ کاری نشدنی است.

5.هموراه به دنبال کسب علم و دانش در صنعت خود باشید.

مهم نیست که چقدر شما به خوبی صنعت خودتان را می شناسید و یا تخصص دارید،باید همواره این قضیه را مد نظر داشته باشید که همه چیز به سرعت در حال تغییر است، و شما باید همواره با آخریت تغییرات روند ها به روز باشید.

ساختن یک برند شخصی همواره کاری زمان بر می باشد. و اگر شما موفق به پایبند بودن به تلاش نباشید، تمامی تلاش های شما به هدر خواهد رفت.اگر می خواهید که بی اعتبار نشوید، باید همواره نام خودتان را به عنوان یک منبع ثابت بر روی مقالات ، مجلات تجاری، وبلاگ ها و کتابهایی که در دست مردم است باشد.

همواره برای یادگیری چیزهای جدید، توسعه مهارت های جدید و گسترش دانش خودتان باید هزینه کنید.اگر شما در حال رشد نیستید، پس در حال در جا زدن هستید،و این آخرین چیزی هست که شما به عنوان یک کارآفرین تمایل به رخ دادن آن دارید.

خوش شانسی شما این است که می دانید چقدر ماندن در صدر این بازی برایتان مهم است، اما به هر حال بیان این موضوع یک یاد آوری دوستانه برای شما بود.

همانطور که شما شروع به مطرح کردن برند شخصی خودتان می کنید فرصت های مناسب به سراغ شما خواهند آمد.مردم خواهند دید که شما کاملا می دانید که در مورد چه چیزی صحبت می کنید، و از شما دعوت می کنند تا کارهای آنها را انجام بدهید.

با این حال، هیچگاه فراموش نکنید که دستاوردهای شخصی شما نیز بشدت در این بین مهم می باشد.شما نمی توانید در مورد کارهایی که انجام نداده اید صحبت کنید، زیرا این کار سبب از بین رفتن برند شخصی شما می شود.در مورد کاستی ها و نقاط ضعف خودتان آگاه باشید.این کار سبب ارتباط انسانی بهتری برای شما خواهد شد.

منبع : Entrepreneur


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ