سرویس دلیوری غذای اوبر در حال گسترش جهانی

اوبر غول بزرگ تاکسیرانی دنیا هر سال در حال توسعه می باشد و روز به روز به گسترش و ارتقای سرویسهای خود می اندیشد . این استارت آپ که این روزها به غول بزرگ تاکسیرانی دنیا تبدیل شده است و سرویسهایی چون کامیون بدون راننده ، ماشینهای مخصوصین معلولین و … را راه اندازی کرده است به تازگی از سرویس دلیوری غذای اوبر خود پرده برداری کرده است . این سرویس قابلیت پشتیبانی تیکت و حتی برگشت پول در صورت نارضایتی را نیز دارد. این سرویس اعتبار 10$ رایگانی را به اعضای جدید اعطا می کند و مزیت دیگر این سرویس مقیاس جهانی آن می باشد که در بیشتر کشورهای دنیا فعال می باشد .

 

ubereats

 

در حال حاضر شما می توانید هم به عنوان یک رستوران ثبت نام نمایید و هم به عنوان رساننده غذا عضو این مجموعه شوید . به تازگی لندن نیز به عضویت کشورهای در حال توسعه این مجموعه اضافه شده است و کافیست تصور کنید که آیا اگر این هلدینگ بزرگ جهانی وارد ایران شود چند استارت آپ از روی نقشه استارت آپهای ایرانی محو خواهند شد . 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ