گزارش کنفرانس سئو ۲۰۱۶

امروز صبح رویداد سئو ۲۰۱۶ در شتابدهنده آواتک و با میزبانی آواتک و Anetwork برگزار شد . این رویداد از ساعت 9:30 صبح با یکساعت تاخیر آغاز شد و فرید اسدی اولین سخنران این کنفرانس بود . فرید به نمایندگی از Anetwork به معرفی Ranking Factors ها پرداخت و المانهایی چون Mobile Friendly بودن  Instant Answers ، Usage data , Readability , Influence of data in Serps , Increase site speed , HTTPS URL Structure Internal links را مهمترین فاکتورهای گوگل معرفی کرد .

اسدی به معرفی جدیدترین ابزار سئو گوگل یعنی AMP نیز پرداخت و از امکان استفاده از آن به عنوان یک افزونه ورد پرس نیز خبر داد . وی صحبتهای تکمیلی خود را در مورد On page sep و معرفی نحوه استفاده از آن ادامه داد و در نهایت با تاکید بر استفاده از ابزارهای گوگل همچون Google Console , Google Analytics صحبتهای خود را پایان داد .

سعید نجاران از Anetwork به تکمیل صحبتهای اسدی پرداخت و مواردی چون استفاده از اعداد در عنوان لینکها ، و استفاده از عناوینی چون 30 نکته طلایی را در یک متن فاکتوری مناسب جهت نوشتن یک مقاله مناسب معرفی نمود .

استارت آپ موفق (سایت چکاپ) سخنران بعدی این رویداد بود که با معرفی سرویس خود و نحوه استفاده از امکانات پیشرفته آن این وب سایت را یک وب سایت جامع و کاربردی با امکان گزارش گیری برای سئو کارها به معرض نمایش گذاشتند . این استارت آپ امکان گزارش گیری پیشرفته و اتصال به گوگل آنالیتیک  گوگل کنسول سرچ را فراهم نموده و حتی امکان استفاده از لوگو و فوتر اختصاصی برای سازمانها و شرکتها در آن تعبیه شده است .

در نهایت پیتر کورولو به نمایندگی از Cubo به معرفی سرویس بک لینک این شرکت و نحوه به دست آوردن ترافیک ارگانیک پرداخت . این شرکت با همکاری Anetwork سرویس سایت cubocloud.ir را معرفی کردند که وب سایتی جهت خرید بک لینک به صورت اتوماتیک می باشد . پیتر کورولو روسی تگ دانی ها و وب سایتهای مزرعه لینکی را مخربترین معضل لینکی ایران برشمرد و در صحبتهای خود کاربران را به استفاده از تبلیغات پرداختی و بک لینکهای شفاف و صحیح دعوت نمود . نماینده ایرانی این شرکت هم علاوه بر سایت cubocloud.ir به معرفی سایت ارایه دهنده بک لینکهای پرداخت و از وب مسترها برای عضویت در این سامانه دعوت نمود .

 

 

c599c9e109b6cebbda3d8ea30cfad40f


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

3 دیدگاه ها

  1. منم در این کنفرانس شرکت کردم ولی ارزش زیادی نداشت و باید مجانی برگزار می شد

ترک پاسخ