کوتاه کننده لینک fi9.ir

مستر فایل | قالب و پلاگین وردپرس

کارت ویزیت لایه باز


گزارش کنفرانس سئو ۲۰۱۶

 • با ایران استارت آپ
 • پنج شنبه , ۸ مهر ۱۳۹۵

امروز صبح رویداد سئو ۲۰۱۶ در شتابدهنده آواتک و با میزبانی آواتک و Anetwork برگزار شد . این رویداد از ساعت ۹:۳۰ صبح با یکساعت تاخیر آغاز شد و فرید اسدی اولین سخنران این کنفرانس بود . فرید به نمایندگی از Anetwork به معرفی Ranking Factors ها پرداخت و المانهایی چون Mobile Friendly بودن  Instant Answers ، Usage data , Readability , Influence of data in Serps , Increase site speed , HTTPS URL Structure Internal links را مهمترین فاکتورهای گوگل معرفی کرد .

اسدی به معرفی جدیدترین ابزار سئو گوگل یعنی AMP نیز پرداخت و از امکان استفاده از آن به عنوان یک افزونه ورد پرس نیز خبر داد . وی صحبتهای تکمیلی خود را در مورد On page sep و معرفی نحوه استفاده از آن ادامه داد و در نهایت با تاکید بر استفاده از ابزارهای گوگل همچون Google Console , Google Analytics صحبتهای خود را پایان داد .

سعید نجاران از Anetwork به تکمیل صحبتهای اسدی پرداخت و مواردی چون استفاده از اعداد در عنوان لینکها ، و استفاده از عناوینی چون ۳۰ نکته طلایی را در یک متن فاکتوری مناسب جهت نوشتن یک مقاله مناسب معرفی نمود .

استارت آپ موفق (سایت چکاپ) سخنران بعدی این رویداد بود که با معرفی سرویس خود و نحوه استفاده از امکانات پیشرفته آن این وب سایت را یک وب سایت جامع و کاربردی با امکان گزارش گیری برای سئو کارها به معرض نمایش گذاشتند . این استارت آپ امکان گزارش گیری پیشرفته و اتصال به گوگل آنالیتیک  گوگل کنسول سرچ را فراهم نموده و حتی امکان استفاده از لوگو و فوتر اختصاصی برای سازمانها و شرکتها در آن تعبیه شده است .

در نهایت پیتر کورولو به نمایندگی از Cubo به معرفی سرویس بک لینک این شرکت و نحوه به دست آوردن ترافیک ارگانیک پرداخت . این شرکت با همکاری Anetwork سرویس سایت cubocloud.ir را معرفی کردند که وب سایتی جهت خرید بک لینک به صورت اتوماتیک می باشد . پیتر کورولو روسی تگ دانی ها و وب سایتهای مزرعه لینکی را مخربترین معضل لینکی ایران برشمرد و در صحبتهای خود کاربران را به استفاده از تبلیغات پرداختی و بک لینکهای شفاف و صحیح دعوت نمود . نماینده ایرانی این شرکت هم علاوه بر سایت cubocloud.ir به معرفی سایت ارایه دهنده بک لینکهای پرداخت و از وب مسترها برای عضویت در این سامانه دعوت نمود .

 

 

c599c9e109b6cebbda3d8ea30cfad40f

 • facebook
 • googleplus
 • twitter
 • linkedin
 • linkedin
قبلی «
بعدی »

3 Comments Already

 1. منم در این کنفرانس شرکت کردم ولی ارزش زیادی نداشت و باید مجانی برگزار می شد

 2. ای کاش از طریق کانال ایمیل و…زودتر اطلاع رسانی بشه
  اگر هم وجود دارد لطفا بفرمایید عضو بشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 3 =