۵۵ ایده جدید برای راه اندازی استارت آپ ( قسمت دوم)

در قسمت دوم این مقاله به معرفی 25 ایده استارت آپی جدید دیگر در سال 2016 خواهیم پرداخت .

 

31.تهیه مالیات

اکثر نام های معروف در زمینه آماده سازی مالیاتی پیشنهاد سمینارها،آموزشهایی برای آماده کردن شما برای آغاز کار را می دهند.شما در مورد آماده سازی مالیتی یاد می گیرید در حالیکه برای آنها نیز کار می کنید و برای آینده خودتان آماده می شوید.آموزشهای زیادی در بیرون برای این موضوع وجود دارد و اکثرا دارای پیچیدگی های خاص خودشان هستند.و اکثر افراد و کسب و کارها مایلند که چند صد دلار را سالانه صرف کسی کنند تا بتواند مالیات آنها را آماده بسیازد و همچنین مراقب معافیت های مالیاتی و یا مزایای مالیاتی برای آنها باشد.

  1. تاکسی درمی کننده

نیاز به تجربه و آموزش و یا مجوز دارد.

دنیای امروزه ی تاکسی درمی تنها منحصر به نگهداری و حفظ نمونه های واقعی نیست. تاکسی درمی به بازآفرینی یک نمونه با استفاده از موادی کاملا مصنوعی نیز اطلاق می شود. مدارس تاکسیدرمی، در سراسر کشور ها هستند که دارای دوره هایی هستند که در طی آن در طی چند هفته شما می توانید در سطوح مختلفی از این حرفه متخصص شوید، یعنی از سطح تازه کار تا حرفه ای می توانید پیشرفت کنید. مانند هر شرکت دیگری، مجمع هایی در این مورد وجود دارد که شما با استفاده از آنها می توانید در مورد آخرین تکتیک ها و مواد مورد استفاده اطلاعاتی را فرا بگیرید.

33.رویه دوزی

اگر شما استعدادی برای دوخت دارید تعمیرات رویه دوزی لوازم خانگی ممکن است یک کسب و کار مناسب برای شما باشد.یکی از بهترین راه ها برای یادگیری چگونگی تهیه رو مبلی این است که یکی از مبلمان های فرسوده را پاره پاره کنید تا بتوانید روند کار را بیاموزید.بسیاری از کتابها و ویدئوهای آموزشی نیز برای کمک به شما برای یادگیری این تجارت در دسترس هستند.اغلب لوازم دست دوم و خانگی نیاز به تعمیرات دارد.یک لیستی از تعمیراتی که برای لوازم دست دوم می توانید انجام دهید همواره برای ارائه به مشتری داشته باشید.یا اینکه افرادی را برای اینکار در کنار خود داشته باشید اما اینکار باعث اضافه شدن به هزینه های شما می شود.شما حتی برای تعمیرات موارد جزئی تر می توانید بدون نیاز به دیگران خودتان یاد بگیرید.

  1. فروش کتابهای استفاده شده

تقریبا همه افراد در خانه هایشان دارای جعبه هایی شامل کتابهایی هستند که نیازی به آنها ندارند و آنها را در انباری نگهداری می کنند.چرا با آنها یک کسب و کار ایجاد نمی کنید؟ برای اینکه بتوانید مشتری جذب کنید- به خصوص برای تکرار مشتری ها- باید برخی از ساعات به طور منظم در این مورد فعالیت داشته باشید.فروشگاه خودتان را مخصوص یک یا نهایتا دو ژانر خاص کنید، یا اینکه برخی از ویرایش های اولیه را برای فروش داشته باشید، کتابهایی که جلد کاغذی دارند یک دلار بفروشید و آنهایی که دارای جلد صحافی شده هستند به قیمت 2 دلار بفروشید و اینکه تبادل کتاب کنید.نقشه ها، تصاویر، کارت پستال ها ، کارت تبریک ها و مجلات نیز می توانند در گوشه ای از مغازه شما برای فروش باشند.

  1. برنامه ریز عروسی

شما باید در مورد روند عروسی و مد و سبک و رنگ لباس و تقریبا همه چیز حتی آفتاب به روز باشید و آگاهی داشته باشید! و به مشتری های خودتان یک منوی گسترده از خدمات خودتان را ارائه دهید، از انتخاب گل تا لباس شب عروسی و لباس ساقدوش و عروس و حتی محل برگزاری مراسم و انتخاب عاقد.پیش از اینکه به این کار وارد شوید پیشنهاد می شود مغازه ای مرتبط با عروسی باز کنید تا با سلیقه مردم بیشتر آشنا شوید و ببینید چه خدمانی برای آنهامورد نیاز است و کدام یک از مشتری ها تبدیل به مشتری های با القوه شما خواهند شد.شما نیاز به دانستن جزئیات کسب و کار به طور دقیق دارید تا تبدیل به کسی شوید که همه برای برگزاری عروسی خودشان به آن مراجعه می کنند.

36.تعمیر لوازم خانگی

نیاز به تجربه و آموزش و یا مجوز دارد.

هر خانواده دارای تعدادی از لوازم بزرگ و کوچک هستند. ، شما می توانید برای خودتان کار کنید و یا شما می توانید در قرارداد با فروشگاه های لوازم برای پوشش گارانتی آنها باشید و یا در بهترین حالت از هر دو استفاده کنید. ابتدا برنامه ریزی برای شروعی آرام داشته باشید سپس اگر کار شما خوب باشد از طریق ارجاع سایرین به خود می توانید مشتری های بیشتری را جذب کنید.توسعه ارتباط با مشتری هایتان را در نظر بگیرید همچنین برای نصب لوازم خانگی در منازل تازه ساخته شده نیز بروید.

37.آموزش کامپیوتر

نیاز به تجربه و آموزش و یا مجوز دارد.

قابلیت گسترش امکانات را دارد.

اگر شما هم در مکینتاش و هم کامپیوتر های خانگی مهارت داشته باشید، می توانید به مشتری هایتان تعلیماتی از هر دو را پیشنهاد دهید. شما می توانید به سالمندان کمک کنید که چگونه از کامپیوتر و اینترنت برای تماس با عزیزانشان  که الان در تمام کشور پخش شده اند و یا چک کردن ایمیلها استفاده کنند.باید احتیاط را در این کسب و کار رعایت کنید. مردم نمی خواهند تمامی جزئیات را در مورد کامپیوترها و اینکه چه چیزی باعث کار کردن آنها می شود را بدانند.اگر شما ذهن آنها را با اطلاعات بیهوده پر کنید برای مثال به آنها تفاوت بیت با بایت و یا در مورد مگا پیکسل سخن بگویید آنها بیخیال یادگیری کامپیوتر می شوند و برای همیشه به ابزارهای سنتی خودشان وفادار می مانند.

  1. ناشر دسکتاپی

شما می توانید از نرم افزارهای نشر دسکتاپی برای ساختن خبرنامه ها، مجلات ، کتابها و حتی موارد مرتبط با بازاریابی استفاده کنید. شما می توانید خودتان محتوا ایجاد کنید یا اینکه به شخصی پول دهید تا این محتوا را برای شما ایجاد کند.به طور جایگزین ، شما می توانید خدمات تولید محتوای دسکتاپی خودتان را به وسیله طراحی و ایجاد خبرنامه ها و کتابهایی برای سایر محتوا تبلیغ کنید.

  1. نصب حصار

حصار ها همه جا هستند. و برای همیشه دوام ندارند پس نیاز به تعمیرات و جایگزینی پس از یک مدت زمان دارند. اکثر مواد رایج برای حصار ها چوب هست.هر چند که ، وینیل نیز تبدیل به انتخابی محبوب به دلیل طول عمر نسبتا بالای خودش شده است.فرفورژه ها نیز یکی دیگر از انواع محبوب حصار ها هستند به خصوص برای محیط های شهری استفاده می شوند.شما می توانید یک خرید سرگرم کننده از کارگاه های بازیافت آهن آلات برای کارتان داشته باشید.

  1. فریلسرهای طراح گرافیک

نیاز به تجربه و آموزش و یا مجوز دارد.

با وجود گسترش اینترنت ، رسانه های چاپی در آینده ای نه چندان دور از بین خواهند رفت ! آگهی ها، خبرنامه ها، مجلات، برگه های اطلاعاتی، نامه ها و تبلیغات فقط تعداد کمی از انواع رسانه های چاپی می باشد که می توانند فریلنسرها را برای کسب و کار خودشان به استخدام در آورند.وب سایت ها و تبلیغات آنلاین نیز نیاز به خدمات طراحی گرافیکی دارد. حتی اگر تخصص شما تنها در طراحی باشد،می توانید کارهایتان را به مشتری های احتمالی پیشنهاد دهید، از جمله ایجاد سرمقاله و چاپ و حتی پست کار نهایی خودتان برای آنها.همچنین برای کارهایی که خودتان از پس آنها بر نمی آیید می توانید از فیری لنسرها استفاده کنید.

41.خدمات سبد هدیه

قابلیت گسترش امکانات را دارد.

پیدا کردن یک چیز مورد علاقه بهترین راه برای شروع کسب و کار سبد هدیه است. آیا شما عاشق سگ هستید، عاشق اسب هستید؟ آیا دنبال سبد ورزشی برای نگهداری وسایلتان هستید؟آیا محصولی را تولید می کنید که نیاز به سبد هدیه داشته باشد؟ آیا شما صابون های مخصوص به خودتان را طی 10 سال گذشته تولید کرده ای؟ یک سبد هدیه می تواند شامل یک یا دو تا از صابونها ، لوسیون های دست، قلم تمیزی و کیت مانیکور باشد و می تواند به عنوان یک سبد دوست داشتنی هدیه داده شود.

42.پاک کردن نقاشی های دیواری

یک انباری از محصولات پاک کننده ایجاد کنید که بتواند تقریبا همه چیز را(رنگ،گچ،مارکر) از هر سطحی(سیمان،چوب،آسفالت) پاک کند.بهترین راه برای ارائه یک سرویس گرافیتی ارائه مشترک آن با لوازم آرایشی مانند است.هر یک ماه یکبار یا هر زمانی که می دانید مشتری هایتان نیازشان ایجاب می کند، به اطراف املاک آنها بروید و نقاشی های دیواری را پاک کنید. می توانید به صورت ماهیانه یا فصلی از آنها هزینه خدماتتان را دریافت کنید تا برای همه آنها ساده باشد زیرا دیگر آنها نیز دغدغه فکر کردن در مورد نقاشی های دیواری مزاحم را ندارند.

43.شکل دهی به موها

شکل دهی به موها یک کسب و کار محبوب است که می تواند بسیار سودآور باشد. به طور کلی کارهایی که بر اساس شکل دهی به مو هستند برای کسایی مناسب هستند که یک مسیر شغلی داشته اند اما اکنون تمایل به تعویض کار خود دارند. اگر شما در حال حاضر آموزش ها و مجوزهای لازم را دارید،پس بدون شک تجربه ی لازم برای انجام این کار در یک سالن مو را دارید، پس بدون تردید دنبال محلی برای شروع کار خودتان باشید.

44.پرورش گیاهان در خانه

شما باید تصمیم بگیرید که آیا شما می خواهید گیاهان را به شکل گیاهانی زنده بفروشید، یا اینکه چند برش از آنها را بردارید و بسته بندی کنید و یا خشک شده به فروش برسانید. اگر شما قصد دارید که آنها را برای پختن به فروش برسانید،پس می توانید آنها را به صورت بریده شده و در داخل کیسه های بسته بندی شده و به صورت خشک شده به فروش برسانید.شما همچنین می توانید به شکل “خودتان انتخاب کنید” نیز فعالیت داشته باشید. با این حال، باید بدانید که گیاهان بیشتر از محصولات P.Y.O  ظریف تر هستند.شما باید بتوانید باغچه خود را از درگیری های مرتبط با برداشت گیاهان و ساییدگی و پارگی حفاظت کنید.

  1. محوطه داری

نیاز به تجربه و آموزش و یا مجوز دارد.

اگر شما تجربه کارهایی این چنینی دارید ، مدرک برای شما ضروری نیست.اکثر مردم می خواهند که باغچه هایشان در بهار مرتب باشد،چمن هایشان در تابستان درو شده باشد، در پاییز برگها از باغچه انها پاک شده باشد و درخچه های آنها همواره آماده برای فصل زمستان باشد.شما همچنین می توانید سایر خدمات مانند کشت بهاری سالانه ، آماده سازی باغ برای کاشت سبزیجات و همچنین کاشت و پاکسازی و کنترل و آبیاری را پیشنهاد دهید.شما می توانید خدماتی مثل مراقبت از درختها را نیز پیشنهاد دهید.کارهای بسیار زیادی در حیاط وجود دارد که ربطی به گیاهان ندارد اما شما می توانید آنها را هم انجام دهید مثل: ترمیم سنگ دیوارها، نرده ها و همچنین نصب و راه اندازی سیستم های آبیاری.

45.درمان با ماساژ

نیاز به تجربه و آموزش و یا مجوز دارد.

شما نیاز به گواهی نامه برای ارائه خدمات موثری برای ماساژ دارید.دوره هایی که سبب صدور چنین گواهی نامه ای می شوند شامل اطلاعاتی در مورد آناتومی انسان و فیزیولوژی انسانی و اثرات ماساژ است و همچنین در مورد چگونگی کسب درآمد از این راه را نیز به شما آموزش می دهند. شما می توانید یک مدرک گواهی شده داشته باشید یا اینکه مدتی را تحت عنوان کارآموز و نیازی به خرج 5 هزار دلار برای مدرک و خرید کتاب نیست.

  1. خدمات جابه جایی

خیلی از افرادی که اثاث کشی دارند دنبال افرادی هستند تا بتوانند اشیاء های سنگین را بلند کنند.کار شما می تواند در یک منطقه خاص باشد یا تحت قرار داد با یک شرکت بزرگ باشید و در طول شهر حرکت کنید و یا از شهری به شهر دیگر برای مقاصدتان حرکت کنید.شما می توانید با تبلیغات خودتان نگاه ها را به سوی خودتان جلب کنید و آنها را قانع کنید که این کار را به شما بسپارند در حالیکه آنها می توانند به چک کردن لیست 500 تایی خودشان بپردازند.

  1. تدریس موسیقی

نیاز به تجربه و آموزش و یا مجوز دارد.

شما ممکن است فقط به موسسه ای که میشناسید پایبند بمانید یا اینکه انقدر حرفه ای باشید که بتوانید در چندین موسسه تدریس کنید. شما می توانید بین تدریس خصوصی و عمومی یکی را انتخاب کنید و این بستگی به در دسترس بودن ابزار و فضای آموزشی دارد.مدارس دولتی به طور مستمر تعهد خودشان را نسبت به موسیقی و هنر کاهش می دهند،پس بهترین کار همکاری با این مدارس می باشد تا بتوانند ضعف خودشان را در این زمینه برطرف کنند.

  1. عکاس

نیاز به تجربه و آموزش و یا مجوز دارد.

درآمدزایی از عکس برداری از راه های مختلفی میسر خواهد بود. شما می توانید در یک قسمت به شدت متخصص باشید، مانند عکس برداری از مراسم عروسی که به شدت شایع است.همچنین شما می توانید به کشف موارد جدید از طریق عکاسی بپردازید مثل: پرتره از مردم و حیوانات خانگی آنها، خانواده ها و خانه ها، عکاسی از تعطیلات، تولدها، مهمانی ها و یا برای کارت های کریسمس و … پس موارد فعالیت های شما بی شمار خواهد بود.

50.فرش شویی

شما باید یاد بگیرید که چگونه با تمامی انواع پارچه های فرشی از مصنوعی تا فرشهای پشمی مدارا کنید.تصمیم بگیرید که آیا شما حاضر به تمیز کردن تابلو فرش های عتیقه و خانوادگی هستید، اگر چنین است، شما باید آموزش های تخصصی در مورد چگونگی رفتار با این فرش ها راه های تخصصی تمیز کردن آنها را یاد بگیرید.همچنین یاد بگیرید که چگونه باید لکه های سخت و بوهایی – مثل بوی سگ یا گربه- را از فرش حذف کنید و اینگونه خدمات شما خواستار بیشتری خواهد داشت.

51.طراح وب

نیاز به تجربه و آموزش و یا مجوز دارد.

بسیاری از دوره ها برای این کار وجود دارد (  که بسیاری از آنها به صورت آنلاین برگزار می شود) که در آن شما با زبانهای طراحی وب آشنا می شوید و در مورد جزئیات آن مطالبی را خواهید آموخت، مانند چگونگی تنظیم یک سیستم سبد خرید، نگران های امنیتی و … . شما البته باید ابتدا در مورد شرکتی که می خواهید سایت آنها را طراحی کنید مطالبی را فرا بگیرید.جو آن شرکت چگونه است و می خواهند چه چیزی را در وب سایت خودشان بازتاب دهند-آیا نیاز به رنگ های خشن و معاصر دارند، آیا نیاز به رنگهای درخشان و با گرافیک درخشان دارند؟ یا اینکه بیشتر به سمت رنگ های کلاسیک مانند سیاه و سفید ، آبی دریایی تمایل دارند و مناسب تر است؟

52.تخت خواب و صبحانه

آیا شما دارای اتاقی هستید که دارای فضای خصوصی خودش به همراه دستشویی است و از فضای زندگی شما جدا است؟ آیا شما نزدیک یک منطقه جذاب توریستی ساکن هستید، مانند استادیوم ورزشی یا محلی برای برگزاری یک رویداد بزرگ سالانه؟یا اینکه محل سکونت شما دارای گلهای بهاری، جیر جیرک های تابستانی و یک شب آرام ودلنشین است که می تواند برای تعطیلات آخر هفته فضایی آرامش بخش داشته باشد؟شما می توانید این اتاق را به ازای شبی 15 دلار برای یک شب تعطیل مثل جمعه و یا شنبه یعنی 48 ساعت در هفته اجاره دهید- که معدل با 14,400 دلار در آمد خالص است که برای شما یک تجربه منحصر به فرد است.

53.فروش درخت کریسمس

اگر شما می خواهید یک مزرعه کاشت درخت کریسمس داشته باشید شما باید ابتدا برنامه ریزی داشته باشید.به طور تقریبی برای کاشت یک شاه درخت بلسان-که شاید سنتی ترین درخت کریسمس است – شما نیاز به هفت سال زمان دارید – تا این درخت از یک نهال به یک درختی با 5 الی 6 فوت قد برسد.اینکه خودتان درخت هایتان را بفروشید بهترین انتخاب است.مشتری ها به مکان شما می آیند و درختی را که می خواهند انتخاب می کنند و شما آن را برای آنها برداشت خواهید کرد. گزینه دیگر خرید درخت از یک عمده فروش است و فروش آنها در حیاط خانه خودتان است یا اینکه یک فضای خالی بزرگی که می توانید برای عید شکرگذاری تا کریسمس آن را اجاره کنید.

54.مراقبت های روزانه

نیاز به تجربه و آموزش و یا مجوز دارد.

شاید شما عاشق کودکان باشید.شاید شما خودتان کودک داشته اید و برای همین ایده ای در مورد مراقبت به صورت روزانه از کودکان دارید.نیاز به مراقبت از کودکان در ایالات متحده آمریکا رو به افزایش است. بسیاری از مردم ترجیح می دهند که فرزند خود را در محیط خانه خود در حالیکه خودشان در بیرون در حال کار هستند بزرگ کنند و مخالف مهد کودک های عمومی هستند. این چیز ها به معنی این است که یک کسب و کار بر اساس مراقبت از کودکان در خانه های خودشان می تواند به سرعت اجرایی شود.

55.مراقبت از حیوانات خانگی

نیاز به تجربه و آموزش و یا مجوز دارد.

شروع به نگهداری از حیوانات خانگی نیازی به هیچ هزینه ای به عنوان هزینه راه اندازی ندارد.شما نیاز به برخی از اعتبارهای کلی دارید که بدون هیچ گونه هزینه هم هم قابل بدست آوردن است.لیست اعتباری شما باید شامل مالکان حیوانات خانگی باشند- اگر در حال حاضر نیستند، حداقل در گذشته باید بوده باشند-و همچنین باید تجربه های قبلی مرتبط با حیوانات داشته باشید، مثلا کار کردن در یک مغازه غذا فروشی حیوانات ، یک بیمارستان حیوانات و یا سایر کسب و کار های مرتبط با حیوانات. شما باید مدت زمانی را صرف پیوند خوردن با این کار سپری کنید. و این به عنوان “بیمه صداقت” یا سفته شناخته می شود و تضمین می کند که شما کلید خانه مشتری هایتان را برای برداشتن اشیاء ارزشمند آنها دریافت نمی کنید و به اشیاء آسیبی نمیرسانید (یا اگر این کار را انجام بدهید آنها می توانند پول خودشان را از شما پس بگیرند.)


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ