55 ایده جدید برای راه اندازی استارت آپ ( قسمت اول )

نیاز به یک ایده برای کسب و کار دارید؟ در اینجا 55 مورد مطرح شده است

در این مقاله 55 مورد از کسب و کارهای  مطمئن خانگی انتخاب شده است که شما می توانید با بودجه ای زیر 5000 دلار آنها را شروع کنید.

امروزه، ده ها هزار نفر ار مردم در نظر دارند که یک کسب و کار خانگی را به دلایل خاص خودشان شروع کنند.به طور میانگین،مردم انتظار دارند که دو یا سه مسیر شغلی را در طور زندگی کاری خود داشته باشند.اکثر کسانی که حرفه اول خود را ترک می کنند انتظار دارند که حرفه دوم و یا سوم آنها در خانه باشد.مردمی که جزئی از سیستم سنتی کاری 5 تا 9 ساعت در روز هستند و در آستانه بازنشستگی قرار دارند به اینکه چه کاری را باید بعدا انجام دهند فکر می کنند.خبر خوب این است که :  هزینه راه اندازی یک کسب و کار خانگی در حد بودجه هر فردی است که حاضر به پذیرش ریسک و سخت کار کردن است.

استارت آپ هایی با 1500 دلار و یا کمتر در زیر آمده است:

 1. حسابداری

نیاز به تجربه و آموزش و یا مجوز دارد.

ایجاد یک طرح کلی از کارتان داشته باشید. قبل از اینکه آن را انجام دهید، شما باید بدانید که این خدمات چگونه خدماتی هستند.آیا شما می خواهید حسابداری را برای یک کسب و کار کوچک انجام دهید؟سطوح بالاتری از حسابداری بیشتر درگیر تراز کردن صفحات،درآمد،و دیگر گزارش های مالی به صورت ماهانه فصلی و یا سالانه می باشد، که این مورد بسته به نیازهای کسب و مار می باشد.دیگر تخصص ها می تواند شامل حسابداری مالیاتی باشد، که یک قسمتی دارای پتانسیل بسیار بالا برای بسیاری از صاحبان کسب و کار است که تمایلی به ثبت روزانه گزارشها در دفاتر خود نیستند و ترجیح می دهند که از کمک های افراد حرفه ای در زمینه مالیاتی بهره ببرند.

2.تعمیر دوچرخه

در بسیاری از نقاط کشور،این کسب و کار به نوعی فصلی است اما در سایر فصول هم راه های درآمد دارد.یک واحد ذخیره سازی را برای نگهداری دوچرخه افراد در طول زمستان اجاره بدهید همچنین می توانید آنها را تعمیر کنید.حتی اگر شما لنس آرمسترانگ هم باشید در طول تمال طول سال می توانید کسب و کار داشته باشید. این دوچرخه سواران جاده ای در طول زمستان،تگرگ و حتی شب نیز تمرین می کنند. برخی از آنها بر روی دوچرخه های خودشان به فعالیت می پردازند، اما اکثر آنها دوچرخه ندارند به همین دلیل شما در طول کل سال می تواند کسب و کاری پویا داشته باشید. و حتی اگر در روزهای تعطیلی نیز مغازه تان را باز نگه دارید، مطمئنا مراجعین علاقه مند به دوچرخه سواری خواهید داشت.

3.تمیز کردن قایق

نیاز به تجربه و آموزش و یا مجوز دارد.

قایق هایی که در خارج از آب در زمستان و یا در میانه های فصل هستند نیاز به تعمیر و تمیزی بدنه دارند. و بسته به نوع قایق،و این زمان خوبی برای تمیز کردن همه چیز است مانند عرشه کشتی، قسمتهای خواب، سر و نگه دارنده های کشتی.برای شروع کار شما نیاز به خانه هایی که دارای یک قایق در حیاط خودشان دارند دارید. یا اینکه شما می توانید خدمات خود را طی قرار دادی ما دریانوردان به آنها ارائه دهید تا قایق آنها را تمیز کنید همچنین به سایر مشتری ها نیز می توانید این قرار داد را پیشنهاد دهید.

 1. خدماتی برای طرح کسب و کار

قابلیت گسترش امکانات را دارد

ارائه یک طرح کسب و کار از شیر مرغ تا جان آدمیزاد، شامل تحقیقات بازاریابی،طرح کسب و کار و صورت حسابهای مالی است.یعنی بر پایه یک موردی که مشتری خواهان آن است برنامه ریزی های اصلی را انجام بدهید و سپس سایر خدمات را نیز می توانید به آن اضافه کنید.شما می توانید به مشتری هایتان یک فایل الکترونیکی بدهید و به آنها اجازه دهید که کسب و کار خودشان را پیش ببرند، یا شما می توانید برنامه های کسب و کار را بر روی یک فایل پیگیری کنید و سپس به آنها خدمات اضافه ای برای افزایش سرعت در هر زمان که لازم بود ارائه دهید. داشتن نمونه هایی از یک برنامه کسب و کار ساده برای نشان دادن به مشتری ها سبب می شود که مطمئن شوید آنها مشتری خود شما خواهند شد.

5.تمیز کننده دودکش

یادگیری اینکه چگونه می توان یک تمیز کننده دودکش بود در حال حاضر به معنای رقابت با سایر افراد در این کسب و کار است. زمانی که شما یک تمیز کننده دودکش شدید ، می توانید کسب و کار تمیز کردن دودکش را با یک سرویس بازرسی دودکش ترکیب کنید تا به مشتری ها بگویید آیا لوله دودکش آنها تمیز است یا خیر و آیا خوب کار می کند یا نیاز به تعمیر دارد.

 1. خدمات تمیز کردن

جهت های زیادی برای این کسب و کار وجود دارد.اگر شما می خواهید به صورت ساعتی به این کار بپردازید که الان هیچکس این کار را انجام نمی دهد می توانید بر روی مشتری هایی که دارای دفتر هستند تمرکز کنید. شما می توانید بر روی کسب و کارهای کوچک تمرکز کنید و مشتریان خود را به یک یا دو بلوک تقسیم کنید. رستورانها به شدت نیاز به تمیز شدن دارند و می توانند یک منبع بزرگی از مشتریان روزانه شما باشند.شاید شما بیشتر تمایل به تمیز کردن منازل داشته باشید.خوبی این کار این است که کسب و کار شما نیاز به صرف مقدار زیادی از پول در زمینه تبلیغات ندارد زیرا اکثر مشتری های شما از طریق سایر مشتری هایتان  با شما آشنا می شوند و به سراغ شما خواهند آمد.

 1. تعمیر کامپیوتر

نیاز به تجربه و آموزش و یا مجوز دارد.

می توانید بر روی انواع نرم افزار های اصلی سیستم که کاربران خواهان آن هستند مطالعاتی داشته باشید مانند – پردازش کلمه، نرم افزارهای دستکاری عکس ها،نامه های ادغام شده،صفحات گسترده، طراحی و به خصوص نرم افزار های مرتبط با امنیت.بررسی بر روی تمامی اجزاء- یعنی تمامی مانیتورها ، کیبوردها از سیم دار تا بیسیم ها، انواع موسها، همچنین قطعات جانبی مثل پرینتر و اسکنر است. آشنا شدن با تمامی ISP ها (ارائه دهندگان خدمات اینترنتی) موجود در بازار برای پوشش شما.شما را تبدیل به معلمی می کند که می توانید پاسخگوی نیازهای کاربران کامپیوتر شخصی ، کسب و کارهای کوچک و یا شرکت های بزرگتر باشید.

8.مشاور

امکان گسترش امکانات وجود دارد

برای یک مشاور بودن،شما باید دارای تخصصی بر برخی از موارد داشته باشید تا بتوانید خودتان را به عنوان یک مشاور به دیگرانی که به دنبال کاری در یک زمینه هستند معرفی کنید.شاید شما بتوانید چندین انبار بزرگ به همراه یک داروخانه را در طول مسیر کاری خودتان مدیریت کنید ، شما تمامی بازاریابی ها را برای چندین سال انجام داده اید تا به یک کارخانه بزرگ کفش فروشی برسید یا اینکه یک مجموعه زنجیره ای از فروشگاه های زنجیره ای داشته باشید. شما می توانید از این تجربه برای کمک به مواردی مشابه بدون تجربه همان اشتباهات در این راه طولانی کمک کنید.

 1. تولید کننده نژاد های مختلف سگ

نیاز به تجربه و آموزش و یا مجوز دارد.

حیوانات خانگی پدیده ای بسیار محبوب در آمریکا هستند.بسیاری از مردم تمایل دارند که یک حیوان را از پناهنده های خانگی به سرپرستی قبول کنند،و گروهی دیگر نیز به دنبال یک نژاد خاص از سگ هستند.سگ های اصیل محبوب تر از همیشه هستند و می توانند مبالغ زیادی را برای شما به همراه داشته باشند.اما اینکه شما تولید کننده این نژاد از سگ ها باشید یک کسب و کار جدی تری هست که انتظارات بالایی از طرف خریداران نیز به دنیال خواهد داشت.شما باید بتوانید خودتان را به عنوان یک نگهدارنده حیوانات مطرح کنید و به سلامت و رفاه حیواناتی که قرار است به دنیا بیایند اهمیت بدهید.

10.کمک از EBay

آیا شما هم چیزهایی دارید که در گوشه و کنار خانه تان هست و می توانید آنها را در Ebay بفروشد؟قیمت مورد نظر خودتان را برای آنها در نظر بگیرید و سپس تصمیم بگیرید که چه زمانی باید به حراج آنها در فروشگاه ebay بپردازید.سپس تصمیم بگیرید که حداقل پیشنهاد قیمت چقدر می تواند باشد و اینکه چه مدتی می خواهید به این حراجی ادامه دهید.شما نیاز به ایجاد یک حساب paypal برای معاملات خود دارید. سایت ebay برای شما تمامی اطلاعاتی که برای ایجاد یک کسب و کار نیاز دارید را فراهم خواهد کرد.

از خدمات تحریریه تا سازمان های خانگی

 1. خدمات تحریریه

امکان گسترش دارد

در اینجا برخی از خدمات مرتبط با تحریریه که شما می اوانید از خانه تان نیز به آنها مشغول باشید آورده شده است:

 • ویرایش و کپی:اینجا قسمتی است که اشتباهات، دستوری، تایپی،سبکی رخ می دهد.
 • غلط گیری:این آخرین قسمت پایانی یک کار است. مصحح باید مطمئن شود که تغییرات کپی و ویرایش به درستی انجام شده است و هیچ گونه خطای جدیدی در روند کار ایجاد نخواهد شد.
 • فهرست سازی:دوره های مختلفی برای فهرست سازی وجود دارد و شما می توانید نرم افزار های فهرست سازی را نیز دریافت کنید.
 • توسعه ویرایش:یک ویرایشگر بر روی چیزهایی که نمایشگر تصویر بزرگی مانند سازمان و محتوای مسائل است کار می کند و به توسعه آنها می پردازد.
 • اصلاح کتاب: این یک سرویس ارائه شده برای نسخه های خطی می باشد که توسط کارشناسان نوشته شده است. آنها یک نسخه دستنویس را به عنوان بهترین نسخه موجود ارسال می کنند و سپس یک کتاب قابل انتشار با استفاده از اصلاح آن باید به شکل کتاب منتشر شود.
 • نویسنده شبح: به عنوان یک نویسنده شبح، شما باید تحقیقات را انجام دهید و سپس کتابی را بنویسید اما در نهایت این کتاب به اسم شخص دیگری به عنوان نویسنده منتشر خواهد شد.
 • نویسنده کتاب:آیا شما دارای تخصصی در زمینه هایی مانند حسابداری یا دکوراسیون داخلی هستید؟ یا موارد شخصی تر مانند بافندگی؟ چرا در مورد آن یک کتاب نمی نویسید؟
 • نویسندگی مقالات برای مجله ها: مجله ها و روزنامه هایک راه عالی برای منتشر شدن نوشته های شما می باشد قبل از اینکه روند دلهره آور چاپ یک کتاب کامل را دنبال کنید.
 • تامین کننده محتوا برای صفحات وب:تامین محتوا برای یک وب سایت یک راه خوب برای بدست آوردن پول در ازای نوشته هایتان می باشد.

12.تعمیر وسایل الکترونیکی

امکان گسترش امکانات وجود دارد

این کسب و کار مشابه با تعمیر کامپیوتر است،با این تفاوت که شما باید به تعمیر انواع تجهیزات کامپیوتری علاوه بر کامپیوتر بپردازید.با قطعات الکترونیکی کوچکتر، شما باید آماده باشید تا مشتریان تعمیری های خودشان را که به شکل تجهیزات شکسته و هزینه بر می باشند را به شما ارائه دهند.همچنین شما باید مردم را تشویق کنید تا به شمال وسایل الکترونیکی قدیمی خودشان را واگذار کنند تا شما بتوانید از قطعات آنها استفاده کنید.

 1. برنامه ریزی رویداد ها

قابلیت گسترش امکانات را دارد

یکی از اولین چیزهایی که شما نیاز به انجام دارید این است که مکان هایی که دارای پتانسیل لازم برای وقوع رویداد ها برای برنامه های کاری شما را دارند را ببینید.کار با مدیر بازرگانی سبب می شود تا شما بتوانید هر قسمتی را ببینید و متوجه شوید که چه چیزی درهر نقطه در دسترس است.با یک پایگاه داده شروع کنید که به شما اجازه بدهد که مکان های مختلف را بر اساس ویژگی هایشان مرتب کند-و تعدادی از مردم را در هر طرف سایت نگه دارد، اگر تجهیزات AV در سایت وجود دارد، شما نیاز دارید ترتیب اجاره صندلی بدهید و… را بدهید.زمانی که شما در حال آغاز کار خودتان برای برنامه ریزی یک رویداد برای مشتری ها هستید می توانید پارامتر های کلیدی آن رویداد را متوجه شوید و به راحتی سه یا چهار ناحیه با توجه به آن معیارهای اساسی به آنها پیشنهاد دهید. و در مهمانی ها های شرکت داشته باشید و … .

 1. متخصص خدمات شهود

نیاز به تجربه و آموزش و یا مجوز دارد.

یکی از راه های بدست آوردن پول در این زمینه این است که متخصص شاهد باشید. اگر شما دارای تخصصی هستید که می تواند در زمینه های حقوقی مفید باشد، شما می توانید خودتان را به عنوان وکیل مدافع در زمینه متخصص شهود عمل کنید.یکی دیگر از راه هایی که می توان در زیمنه متخصص شاهدان فعالیت داشته باشید  این است که شاهدان مرتبط با پرونده هایتان را پیدا کنید- حال چه برای دفاع چه برای اتهام. متخصص شهود برای پرونده های بزرگ حاضرند به هر جایی برای شهادت پرواز داشته باشند.دلیلی ندارد که پایگاه داده شهود شما از تمام نقاط کشوری عضو نداشته باشد.

 1. برنامه ریز مالی

نیاز به تجربه و آموزش و یا مجوز دارد.

برای شروع، شما باید از طریق فرآیند صدور گواهینامه برای خودتان یک برچسب CFP (برنامه ریز رسمی مالی) داشته باشید. گواهینامه شما تخصص و اعتبار شما را نشان می دهد که ، این تمایز کمک خواهد کرد مردم شم را به عنوان برنامه ریز مالی خود انتخاب کنند.

16.بازارهای دست دوم فروشی

قابلیت گسترش امکانات را دارد

مردم دوست دارند که آخر هفته های خودشان را با سرک کشیدن بین میزهایی پر از اجناسی که برای شما دیگر کاربردی ندارند سپری کنند، و به دنبال چیزهای با ارزش بگردند. مطمئن شوید که همواره ظاهر میزتان را تغییر می دهید و اجناس جدیدی برای فروش بگذارید. شما هموراه می خواهید که مردم برگردند و دوباره شما و اجناس جدید شما را ببینند .حتی نیازی نیست شما مقدار زیادی جنس داشته باشید که هر دفعه کل میز را تغییر دهید. تنها جا به جایی جای بعضی از اجناس سبب چشمگیر شدن آنها می شود، حتی اگر آن جنس از روی اول در موجودی اجناس شما برای فروش موجود بوده است.

17.مربی گلف

قابلیت گسترش امکانات را دارد

مراکز عمومی که دوره های آموزشی برگزار می کنند را در مورد کسب و کار مربی گری خودتان آگاه کنید. و با آنها ارتباط داشته باشید تا شما را به عنوان مربی به مراجعه کنندگان خودشان توصیه کنند.یکی دیگر از مراکز کاری برای شما در دنیای شرکت های بزرگ است. بازی گلف بازی است که اغلب تجار برای توسعه روابط خودشان با دیگران در بیرون از دفتر استفاده می کنند.شما باید از سایر مربی های گلف متوسط بهتر باشید تا بتوانید خودتان را به عنوان یک مربی گلف مشهور مطرح کنید. شما همچنین بیاد یک معلم خوب باشید، و بدانید که چگونه می توانید سبب ایجاد انگیزه در مردم شوید و همچنین چگونه با انواع مختلف مردم همکاری داشته باشید.

 1. مامور رسیدگی به مصرف انرژی خانه ها

نیاز به تجربه و آموزش و یا مجوز دارد.

تمامی خانه ها به دنبال راهی هستند تا از هزینه های قبوض خود کم کنند و صرفه جویی هایی در این زمینه داشته باشند.شما می توانید به آنها کمک کنید تا به صرفه جویی در حرارت،خنک کننده ها و استفاده از برق بپردازند.حتی شما می توانید یک گام فراتر بروید و به آنها پیشنهاد نصب و راه اندازی برخی از تجهیزات خودتان را در خانه آنها بدهید.یک بازرسی کامل از تمامی لوازم آنها انجام دهید، همچنین رده بندی و محاسبه سن دستگاه ها را فراموش نکید.آب گرمکن نیز فراموش نکنید.

 1. بازرسی خانه

نیاز به تجربه و آموزش و یا مجوز دارد.

برای اینکه در این کار موفق شوید نیاز دارید که رابطه ای با مشاورین املاک برقرار کنید تا آنها شما را به مشتری های خودشان پیشنهاد دهند.بازرسی منازل یکی از کارهایی است که شما نیاز به به روز رسانی پی در پی اطلاعات خود دارید.کالاهای جدیدی به طور مداوم وارد بازار می شوند- اگر از خانه هایی که از چوب ساخته شده اند تنها اطلاعاتی دارید، پس در مورد بازرسی و ارزیابی مواد جدید در بازار اطلاعاتی نخواهید داشت، مانند کائوچو و مدارد ترکیبی که در ظاهر مانند چوب هستند. همچنین از تمامی به روز رسانی های امنیتی مواد و مشکلاتی که با مواردی مثل تولید مونوکسید کربن ، خروج گازها، و دیگر اقدامات احتیاطی شیمیایی لازم است آگاه باشید.

20.سازمان دهی خانه دارها

قابلیت گسترش امکانات را دارد

شما می توانید تصمیم بگیرید که به سازماندهی کارها بپردازید یا اینکه به خانه ها بیاید و به مشورت در مورد چیزهایی بپردازید که صاحب خانه بهتر می تواند سازماندهی کند.داشتن سناریوهای مختلف برای سازماندهی در مورد اتاق های مختلف و صحبت با صاحبان خانه در مورد نوع استایلی که وی دوست دارد می تواند سبب بهتر شدن کار شما شود. یک چک لیستی بسازید تا به کمک آن بتوانید سوالاتی در مورد درک چگونگی استفاده از خانه توسط صاحب خانه داشته باشید.آیا بچه ها  همواره پس از مدرسه در خانه بشدت فعال هستند؟ یا آنها پس از مدرسه با اسباب بازی هایشان بازی می کنند؟ آیا اتاق آنها مشترک است؟تمامی این موارد به شما کمک می کند تا بهتر بتوایند برنامه ریزی خودتان را در مورد آن خانه انجام دهید و تبدیل به قهرمان خانوادگی شوید.

از واردات/صادرات تا انرژی خورشیدی

 1. متخصصین واردات/صادرات

اگر شما تا به حال تجربه ای در مورد واردات/صادرات نداشته اید ، نیاز به زمان زیادتری برای یادگیری خواهید داشت. شما می توانید با اصول اولیه و جلساتی که برای صادرات/واردات برگزار می شود شرکت کنید.که همین سبب دریافت اولین مشتری های شما می شود. اگر شما در سمینارهای آموزشی شرکت کنید و به خارج از ناحیه کاری خودتان فعالیتتان را گسترش دهید، می توانید یک پایگاه کافی ای از مشتریانتان را به سرعت توسعه دهید، اما مراقب باشید که همواره در مسیر یادگیری قدم بردارید.

22.طراح دکوراسیون داخلی

نیاز به تجربه و آموزش و یا مجوز دارد.

از استعدادهای خودتان برای پیمانکاران ساختمانی استفاده کنید.مردم اغلب زمانی که خانه های جدید می خرند فرصت برای انتخاب تزئیات خانه ها دارند.برخی پرسشنامه ها برای هر عنصر مهم و هر اتاق اصلی در خانه تعیین کنید.متوجه شوید که صاحب خانه چگونه از خانه استفاده می کند-آیا کودکان دارند؟حیوانات خانگی؟آیا خانم خانه کفش پاشنه بلند می پوشد؟آیا نسبت به حذف کفش در خانه مقاومت می کنند؟چگونه از هر اتاق استفاده می شود؟مناسب ترین نور روشن برای محیط چیست؟

23.ساخت طلا و جواهر

نیاز به تجربه و آموزش و یا مجوز دارد.

راه های زیادی برای ورود به بازار طلا و جواهرات وجود دارد و بسیاری از مواد مختلف برای کار وجود دارد. کار بر روی فلزات احتمالا نیاز به ابزارهای خاص دارد. شما باید قادر باشید که به آنها حرارت بدهید، آنها را دستکاری کنید و همچنین شما نیاز به ابزار آلاتی برای برش و حکاکی بر روی آنها نیاز دارید.البته مواد بسیار دیگری نیز وجود دارد که شما با کمک آنها می توانید زیورآلات بسازید مانند شیشه،پلاستیک،مهره،پر و حتی چوب که در اینجا فقط به این چند مورد کردیم

24.نویسنده بازاریابی

نیاز به تجربه و آموزش و یا مجوز دارد.

اگر شما می توانید مطلبی بنویسید که مردم را نسبت به خرید چیزی که مشتری شما می فروشد هیجان زده کند ، شما می توانید پول خوبی از این راه بدست آورید.اگر شما بشدت در این زمینه وارد هستید نیازی به کلاس ندارید در غیر این صورت یک دوره آموزشی بروید.دوره های آموزشی آنلاینی در کالج های محلی و دانشگاه ها وجود دارد که شما را برای نوشتن بروشور،کاتالوگ، و تبلیغات بازاریابی در وب توانا تر می کند.

25.دفاتر اسناد رسمی/ دیوان عدالت

نیاز به تجربه و آموزش و یا مجوز دارد.

در اکثر ایالت های آمریکا، یک دفتر اسناد رسمی به عنوان دفتر ایالتی وجود دارد که در آن کارهایی مانند مجوز دادن به شاهدان و صدور گواهی قانونی برای اسناد خاص مهر و امضاء زده می شود. اکثر ایالت ها برای دادن مجوز به همچین کاری از شما یک امتحان می گیرند و سوابق شما را بررسی می کنند.سردفتر اسناد رسمی شدن نیاز به مقداری کمی هزینه دارد اما با توجه به درآمد شما این هزینه قابل چشم پوشی است.قاضی دادگاه صلح معمولا به انجام وظایفی مثل مراسم عروسی می پردازد.ایالت ها دارای قوانین و روش های مختلفی برای تبدیل شدن به یک Jp برای شما و ارائه خدمات دارند.تبدیل شدن به یک jp یا یک سردفتر اسناد رسمی هزینه زیادی ندارد. پس نیازی به سرمایه گذاری مبالغ بالایی نیز ندارد، و در بسیاری از ایالت ها نیز نرخ های مشخصی برای پرداختن به خدمات این افراد وجود دارد.Jp ها می توانند هزینه های اضافی ای را دریافت کنند مانند هزینه سفر و یا نرخ کار ساعتی آنها متفاوت است برای سایر فعالیت ها مانند زمانهای خاص و یا هر گونه از درخواست های ویژه نرخ آنها متفاوت خواهد بود.

26.مستخدم شخصی

این کسب و کار برای افرادی است که توانمند هستند و قابلیت به وقوع پیوستن رویداد های را دارند. افرادی که شما را استخدام می کنند از شما می خواهند که در هر زمانی هر نیازی که دارند را برآورده کنید و با گشاده رویی پذیرای آنها باشید. اکثر مشتری ها برای خدمات مستخدم شخصی دنبال افرادی هستند که توانایی کار از 7 صبح تا 9 شب را داشته باشند، و اگر در دفتر باشد افرادی هستند که وقت کمی برای انجام سایر کارها دارند.

 1. مربی شخصی

نیاز به تجربه و آموزش و یا مجوز دارد.

خدمات خودتان را در مراکزی تبلیغ کنید که همه افراد به آنجا می روند مانند رستورانها و یا فروشگاه های مواد غذایی، داشتن یک وب سایت می تواند به عنوان یک ایده برای تبلیغ خدمات شما باشد،به خصوص مردم قضیه فیت شدن را یک قضیه شخصی می بینند.آنها به وب سایت شما می آیند و می خواهند بدانند که آیا روش شما روش مناسب برای آنها است و آیا برای آنها کارآمد است.تاکید بر جنبه های امنیتی برای استفاده از یک مربی شخصی مهم است. شما می توانید به مشتریان خودتان برای داشتن یک فیزیک بدنی مناسب و دوری از مصدومیت کمک کنید.

 1. مدیریت املاک

شغل شما، در مورد اجاره واحد ها، خواهد بود تا مطمئن شوید که اموال همواره در حال کار هستند. برای فصول خاص، شما به احتمال زیاد زمانی را صرف مدیریت و آماده کردن اموال برای بازدیدکننده داشته است و باید مطمئن شوید که در فصلی که هیچ کس در اطراف آن نیست نیز به خوبی نگهداری شود. اگر صاحبان به مدت شش هفته در زمستان دور از اموال باشند، مدیر اموال باعث می شود به طور منظم اموال شما چک شود. شماره تماس شما در صورت نیاز در اپراتور سیستم امنیتی برای موارد نقض امنیتی نخستین شماره تماس است.

29.تعمیر موتورهای کوچک

نیاز به تجربه و آموزش و یا مجوز دارد.

اکثر کالج های محلی به شما دوره هایی برای سطوح مختلفی از دوره های تعمیر موتور را پیشنهاد می دهند.یکی دیگر از راه های یادگیری کار به صورت پاره وقت در یک مغازه تعمیر یا یک مرکز اجاره می باشد که به شما کاری که مورد نیاز است را یاد می دهد، البته شما باید برای برنامه های آینده تان آماده باشید.شما باید آماده کار پر فشار بر روی ماشین چمن زنی، سوار ماشین چمن زنی شدن، ژنراتور، ابزار باغبانی مانند تراکتور ، اره و شبرس و همچنین تخته های برف نوردی باشید. شما باید تصمیم بگیرید که آیا حاضر به انجام کار بر روی موارد بزرگتری مانند تراکتور ها و برفنوردها و ماشین های ATV هستید یا خیر، میزان فضای کاری شما نیز ممکن است در تصمیم گیری شما تاثیر داشته باشد.

30.مشاور مصرف انرژی خورشیدی

نیاز به تجربه و آموزش و یا مجوز دارد.

قابلیت گسترش امکانات را دارد.

به عنوان یک مشاور خورشیدی، شما اساسا می توانید به انجام بازرسی خانه مشتریان بپردازید و یک گزارشی در مورد گزینه های خورشیدی خود را برای خانه و محل آن ارائه دهید. این کار می تواند شامل تاسیسات خورشیدی تمام عیار که به طور کلی به تولید برق می پردازد تا یک روشنایی ساده گردشگاه خورشیدی متغیرباشد. شما ممکن است بخواهید با کار در یک شرکت محصولات خورشیدی برای تبدیل شدن به یک فرد آگاه در زمینه انرژی خورشیدی کار خودتان را آغاز کنید. با این حال، برای اینکه یک مشاور باشید، بهترین کار این است که تحت نام یک محصول خاص کار نکنید و قادر به ارائه پیشنهاد برای استفاده از محصولات خاصی در بین تمامی زمینه های انرژی خورشیدی باشید.

 

 

 

 

 

 

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

1 نظر

 1. لطفا ایده های استارت آپی بیشتری رو معرفی کنید . این مطالب واقعا عالیه

ترک پاسخ