رویداد Disrupt 2016؛مانیتورینگ هوشمند نوزادان با Snugb Tulip

رویداد Disrupt SF 2016 همه ساله در آمریکا و با پوشش خبری کامل Techcrunch برگزار می شود . ایران استارت آپ سعی در پوشش خبری این رویداد خواهد داشت و سعی می کنیم ویدیوها و مصاحبه هایی به روزی از این رویداد را در وب سایت قرار بدیم .

دهها محصول مختلف در حوزه نگهداری ، مراقبت و حتی پخش زنده تصاویر نوزادان در مارکت دنیا به فروش می رسد . اما اینبار و در رویداد Disrupt محصول Snugb Tulip سعی در گنجاندن مجموعه ای از امکانات در یک محصول را دارد . این گجت هوشمند با اتصال به وای فای خانه شما عواملی مانند میزان رطوبت، دمای هوا  و حتی کیفیت هوا را در محیط اطراف نوزاد اندازه گیری می کند .

این گجت روباتی هوشمند دارای یک دوربین محرک با قابلیت چرخش می باشد که می تواند محیط اطراف را به صورت گردشی و کامل بررسی و برای شما نمایش دهد.از طرفی این گجت می تواند با سنسور oximetry  خود ضربان قلب و درجه اکسیژن خون نوزاد را اندازه گیری کند و با این فاکتورهای حیاتی از سندروم مرگ اولیه نوزاد در شرایط بحرانی جلوگیری نماید.در مصاحبه با مالک این استارت آپ در مراسم Disrupt اعلام نمود که این محصول در حال حاضر به صورت اولیه و ماکتی می باشد و نسخه نهایی آن به زودی در وب سایت سرمایه جمعی کیک استارتر به پیش فروش خواهد رسید .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ