استارت‌آپ‌هایی که متقاضی سرمایه هستند به زودی معرفی می شوند

مرکز فن بازار ملی ایران اعلام کرد که به‌منظور جذب سرمایه در استارت‌اپ‏‌ها و شرکت‏‌های نوپای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، رویدادی را تحت عنوان Startup Demo و با حضور سرمایه‏‌گذاران تخصصی این حوزه در در روزهای 6 و 7 مهرماه جاری در پارک فناوری پردیس برگزار می‌کند.

در دو روز برگزاری این رویداد، استارتاپ‏‌ها و شرکت­‌ها ایده خود را برای سرمایه‏‌گذاران ارائه (Demo) کرده و سرمایه‌گذاران با بررسی میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، میزان فروش و غیره به بررسی آنها پرداخته و برای سرمایه­‌گذاری در آنها، اعلام تمایل خواهند کرد. در این صورت مذاکرات بعدی تا رسیدن به نتیجه نهایی توسط فن‏‌بازار ادامه می‌یابد. محور‌های تخصصی این رویداد، ایده‌هایی در زمینه‌های تخصصی نرم‌افزارهای مبتنی بر زیرساخت ارتباطات سیار، اپلیکیشن‌های وفق‌پذیر با بستر مخابراتی کشور، بهینه‌سازی در ارائه وسیع موبایل اپلیکیشن (ASO) و سرویس‌های ارائه خدمات ارزش افزوده (VAS) خواهد بود.

رویداد «استارت‌آپ‌دمو» با حضور موسسه پویا آفرین مبنا و شرکت خدمات اول مخابرات بعنوان سرمایه­‌گذاران و از طرف دیگر استارتاپ‌های حوزه ICT و شرکت‏‌های دانش‌بنیان و فناور حوزه ICT به‌عنوان سرمایه‌­پذیران در 6 و 7 مهرماه 95 در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. متقاضیان می‌توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر از این فراخوان به وبسایت مرکز فن‌بازار ملی ایران مراجعه و بخش‌های فراخوان رویداد و فرم ثبت‌نام را مشاهده کنند.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ