استارت آپ موفق Doorkeys در هند پل نهایی برای خرید خانه

این روزها تکنولوژی خرید املاک را متحول ساخته است ولی وجود بخشهای مختلف و متنوع در خرید نهایی یک ملک هنوز هم موانعی برای آنلاین شدن کامل این موضوع می باشد . Doorkeys استارت آپ جدید هندی سعی در حل نهایی این مشکل را دارد و کلیه مراحل خرید ملک را می توانید در آن پیگیری کنید .

این پلتفرم یک مارکت بین خریدار و فروشنده است و در نهایت نقش یک کارگزار حرفه ای را دارد و طبق گفته خودشان هر رویدادی که در خرید ملک به صورت سنتی وجود دارد را آنلاینیزه کرده اند . این استارت آپ پتانسیل خرید بر اساس مکان ، قیمت ، موقعیت را فراهم می کند و این ایده خریداران را تشویق به چیزی متفاوت تر از روال کنونی خرید ملک در هند می کند . در حال حاضر 500,000 کارگزار فروش ملک در هند مشغول به کار می باشند و این قضیه ظاهری شکننده دارد اما Doorkeys ابزارهایی را تکمیل و تجمیع آنها فراهم می کند . این استارت آپ فروشنده و خریدار را شارژ نمی کند ولی در عوض در صورت نهایی شدن خرید کمیسیون خود را دریافت می کند .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ