تماشای تریلر و نقد فیلم مورگان بر اساس هوش مصنوعی

حتما قبلا نقدها و مقالات متعددی را در مورد مزایا و قابلیتهای واتسون خوانده اید . ابررایانه ای که یکی از قدرتمندترین و قابل‌ترین هوش مصنوعی و ساخته دست IBM است . واتسون قابلیت وتوانایی دیگری را نیز به کارنامه‌ی داشته‌های خود افزوده که امکان ویرایش و ساخت تریلر برای فیلم‌های سینمایی است . این ابررایانه با نکیه بر هوش مصنوعی خود موفق شده تا تریلری را برای فیلم سینمایی Morgan تهیه کند. استودیوی قرن بیستم فاکس با اعتماد به توانایی‌های این ابررایانه، ساخت تریلر فیلم علمی-تخیلی جدید خود را به این ابررایانه سپرده است. فیلم جدید مورگان که یک فیلم در ژانر sci-fi و درام می باشد داستان مورگان کودکی است که بطور مصنوعی تولید شده و پس از یک ماه از زمان تولدش قادر به راه رفتن و صحبت کردن می باشد اما این کودک در ادامه مشکلاتی را پدید می آورد.

 

 

زمانی که واتسون فیلم سینمایی مورگان را پردازش کرد، ۱۰ صحنه از این فیلم که در مجموع ۶ دقیقه بود، برای ساخت تریلر ویدیویی انتخاب کرد. در مقایسه با انسان‌ها که به زمان بیشتری برای انتخاب و تدوین ویدیوی تریلر نیاز دارند، واتسون موفق شد تا این ویدیو را در کمتر از ۲۴ ساعت تولید کند. در حالت معمولی برای ساخت یک تریلر به زمانی ۱۰ تا ۳۰ روزه نیاز است تا بهترین تریلر ممکن تولید شود.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ