SAN FRANCISCO, CA - SEPTEMBER 07: An aeriel view of AT&T Park on September 7, 2013 in San Francisco, California. (Photo by Ezra Shaw/Getty Images)

گوگل به زودی مرکز اختصاصی توسعه استارت آپ در سانفرانسیکو را راه اندازی می کند

گوگل امروز اطلاعیه خود مبنی بر راه اندازی مرکز اختصاصی توسعه استارت آپ در سانفرانسیکو را منتشر کرد . این فضای جدید در نزدیکی دفتر سانفرانسیسکو گوگل خواهد بود . این ایده فضایی به مساحت ۱۴,۰۰۰ متر مربع را برای رویدادهای چون  Google Developer Group community meetups, Codelabs, Design Sprints فراهم می کند . گوگل در بیانیه خود نوشت که این مرکز اختصاصی ما را قادر به هماهنگ سازی منظم با توسعه دهندگان و فراهم سازی نیازهای آنها در ساخت محصول جدید ، توسعه و رشد استارت آپها و در نهایت کسب درآمد خواهد ساخت و در هفته های بعدی اطلاعات کاملتری از این مرکز منتشر خواهد کرد .

در حال حاضر شتابدهنده Launchpad در هند ، اندونزی ، مکزیک و برزیل بیش از ۵۰ فارغ التحصیل دارد و سخنگوی گوگل مدعی است این مرکز فاصله بین سیلیکون ولی و بازار نوظهور استارت آپ در گوشه کنار دنیا را همانند پلی به یکدیگر متصل می کند . گوگل در نظر دارد برنامه بعدی Launchpad را برای ۲۰ تیم و به مدت سه ماه و دوهفته کمپ با بهترین کیفیت گوگلی برگزار نماید .

قابل ذکر است Amazon’s AWS مرکز مشابهی را در سانفرانسیکو راه اندازی نموده و آموزشهای نفر به نفر را نیز ارایه می دهد . از طرفی دیگر مایکروسافت نیز مرکزی دیگری را با نام Reactor را در سانفرانسیکو برای آموزش سرویسهای و Device های ابری بازگشایی کرده است .

 

 

منبع : Techcrunch

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار