گوگل به زودی مرکز اختصاصی توسعه استارت آپ در سانفرانسیکو را راه اندازی می کند

SAN FRANCISCO, CA - SEPTEMBER 07: An aeriel view of AT&T Park on September 7, 2013 in San Francisco, California. (Photo by Ezra Shaw/Getty Images)

گوگل امروز اطلاعیه خود مبنی بر راه اندازی مرکز اختصاصی توسعه استارت آپ در سانفرانسیکو را منتشر کرد . این فضای جدید در نزدیکی دفتر سانفرانسیسکو گوگل خواهد بود . این ایده فضایی به مساحت 14,000 متر مربع را برای رویدادهای چون  Google Developer Group community meetups, Codelabs, Design Sprints فراهم می کند . گوگل در بیانیه خود نوشت که این مرکز اختصاصی ما را قادر به هماهنگ سازی منظم با توسعه دهندگان و فراهم سازی نیازهای آنها در ساخت محصول جدید ، توسعه و رشد استارت آپها و در نهایت کسب درآمد خواهد ساخت و در هفته های بعدی اطلاعات کاملتری از این مرکز منتشر خواهد کرد .

در حال حاضر شتابدهنده Launchpad در هند ، اندونزی ، مکزیک و برزیل بیش از 50 فارغ التحصیل دارد و سخنگوی گوگل مدعی است این مرکز فاصله بین سیلیکون ولی و بازار نوظهور استارت آپ در گوشه کنار دنیا را همانند پلی به یکدیگر متصل می کند . گوگل در نظر دارد برنامه بعدی Launchpad را برای 20 تیم و به مدت سه ماه و دوهفته کمپ با بهترین کیفیت گوگلی برگزار نماید .

قابل ذکر است Amazon’s AWS مرکز مشابهی را در سانفرانسیکو راه اندازی نموده و آموزشهای نفر به نفر را نیز ارایه می دهد . از طرفی دیگر مایکروسافت نیز مرکزی دیگری را با نام Reactor را در سانفرانسیکو برای آموزش سرویسهای و Device های ابری بازگشایی کرده است .

 

 

منبع : Techcrunch


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ