جشنواره تابستانی اسنپ؛ تخفیف برای همه سفرها

اگر از اسنپ برای حمل و نقل خود استفاده می‌کنید، خبر خیلی خوبی برایتان داریم؛ جشنواره تابستانی اسنپ با تخفیف رویایی برای تمامی سفرها آغاز شده است.

از امروز ۳۰ مرداد ماه برای مدت محدودی همه سفرهای اسنپی با هر مبدأ و مقصدی مشمول تخفیف می‌شوند. شما پس از انتخاب مبدأ و مقصد خواهید دید که مبلغ اصلی سفر کم شده و هزینه جدید با تخفیف برایتان نمایش داده خواهد شد. نکته بسیار جالب این است که شما برای استفاده از این تخفیف نیازی به وارد کردن کد تخفیف نخواهید داشت و فقط کافیست مبدأ و مقصدتان را مشخص کنید تا به صورت خودکار در جشنواره شرکت داده شوید. این تخفیف در تمام سفرهای هفته فعال است به جز ساعت ۱۶ تا ۱۹ روزهای شنبه تا چهارشنبه. روزهای آخر هفته در تمام ساعت روز می‌توانید بدون محدودیت از این تخفیف هیجان‌انگیز استفاده کنید.

همانطور که گفتیم این تخفیف هیجان‌انگیز برای مدت محدودی فعال شده و هر روز می‌تواند پایان این جشنواره باشد. بنابراین فرصت را از دست ندهید و سفرهای خود را با تخفیف جشنواره تابستانی اسنپ و با مبلغ کمتری به انجام برسانید.

لینک دانلود اسنپ : https://snapp.ir/download


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ