حالت صرفه جویی در باتری از پوکمون گو نسخه IOS پشتیبانی می کند

پوکمون گو با یک سری اصلاحات بروز رسانی شد و بلاخره نسخه 1.3 IOS آن، حالت کاملاً ضروری صرفه جویی در باتری را به ارمغان می آورد.

این ویژگی تا زمانی که شما گوشی را وارونه نگه دارید، صفحه نمایش را تاریک می کند و همین باعث می شود مادامی که شما در اطراف به دنبال پوکمون هستید در مصرف باتری صرفه جویی شود.

برای اطمینان از امنیت بازیکنان، بازی در صورتی که تشخیص دهد شما در حال رانندگی در بزرگراه هستید، از شما می خواهد که این مسئله را تأیید کنید. مطابق سوابق، این بیشتر یک عامل بازدارنده برای بازی هنگام رانندگی است: برخی کاربران گزارش داده اند که پوکمون در صورتی که سرعت شما به اندازه سرعت رانندگی با ماشین باشد، خود را نشان نمی دهد.

شما همچنین فقط یک بار می توانید مربی خود را تغییر دهید و در نهایت تصاویری از رهبران تیم های کاندلا، بالانس و اسپارک را ببینید.

نیاتیک هم همراه با برخی کاربران در حال آزمون نسخه جدید ویژگی ‘Nearby Pokémon’ می باشد؛ این به شما نشان می دهد که کدام پوکستاپ به بررسی ردیابی یک پوکمون خاص می پردازد. البته این به احتمال زیاد تا قبل از این که به طور گسترده در دسترس قرار گیرد، بهینه سازی می شود. شما می توانید در ویدیوی بالا نحوه کار آن را ببینید.

در حال حاضر آخرین نسخه بازی در گوگل پلی و اپ استور موجود است.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ