استارت آپی برای دوست یابی از طریق موسیقی که نامش را تغییر داد

زمانی را به یاد دارید که Napster اعلام کرد که به زودی در آینده باز می گردد؟ نه ، شما حتی تصور آن هم نداشتید-اما امروزه این قضیه به واقعیت پیوسته است و شما می توانین یک نسخه آزمایشی 30 روزه رایگان از آن را امتحان کنین.

Napster که که بک نام تجاری از Rhapsody است که در سال 2011 توسط کمپانی سابق آن نام گذاری شده بود، سرانجام جزئیات بیشتری در مورد چیزی که در فروشگاه ارائه داده بود منتشر کرده است: یک برنامه به روز شده با یک homscreen جدید، و یک شبکه جهانی برای شما که بتوانین از طریق آن لیست پخش موسیقی سایر کاربران را بررسی کنین و یک داشبورد هم برای شما وجود خواهد داشت که شامل مواردی همچون لیستی از آهنگای پخش شده ، هنرمندان و لیست پخش وجود دارد.

شما می توانید دنبال موسیقی هایی که دوستانتان یا سایر کاربرهایی که سلیقه یکسان با شما داشته اند باشید و این گلچین ها هر روز به روز رسانی خواهد شد.

حتی یک ابزار برای مطابقت دادن میزان سلیقه شما در مورد موسیقی با سایر کاربر ها است- فقط در موردی که Napster تصمیم بگیرد یک برنامه دوست یابی نیز ترتیب دهد.از لحاظ مقایسه آرشیو موسیقی با apple Music ، Spotify یا Tidal  این برنامه دارای آرشیو کمتری است اما شروع رسمی کار خودش را با یک لیست موسیقی با تم گربه جشن می گیرد.

در یک فضای بسیار شلوغ و رقابتی ای که این روزها در زمینه این نرم افزارها وجود دارد ما به جز قابلیت جفت  پیدا کردن و جنبه های اجتماعی این نرم افزار تفاوت چشمگیر دیگری را اکنون مشاهده نمی کنیم اما اگر شما هم کنجکاو هستین ، باید بدانین که Napster در بیش از 34 کشور در دسترس است و Rhapsody قبلا با قیمتی معادل 9.99$  در ماه قابل استفاده بود.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ