معرفی و نقدی بر کتاب The Art of Startup Fundraising

Alejandro Cremades متولد سوئیس و یک کارآفرین و سرمایه گذار استارت آپی است که به تازگی کتاب خود با عنوان هنر جمع آوری سرمایه برای استارت آپ را در آمریکا منتشر کرده است . وی که موسس یکی از بزرگترین و موفقترین پلتفرمهای جمع آوری سرمایه برای استارت آپها با عنوان Onvest است این کتاب را با هدف ارایه بهتر موسسین برای سرمایه گذارها ، نحوه معامله در یک استارت آپ و هر چیزی که یک کارآفرین به آن نیاز دارد در سال 2016 منتشر کرده است .

 

FullSizeRender (4)

این کتاب در 17 فصل به مواردی از قبیل ساده ترین مفاهیم استارت آپی و سرمایه گذاری تا پیچیده ترین موارد و فاکتورهای موفقیت یک استارت آپ در جمع آوری سرمایه اشاره کرده است  . Alejandro معتقد است وقتی یک سرمایه گذار خطر پذیر یا یک شرکت قصد سرمایه گذاری در استارت آپ شما را دارد در واقع از همان لحظه شما وارد جریانات جدیدی خواهید شد و در واقع حتی بعد از از انعقاد قرارداد هنوز هم مسائل و نکات مهمی وجود دارد که همگی در این کتاب شرح داده شده است و می بایست رعایت کنید . وی معتقد است مهم نیست که شما موسس یک استارت آپ باشید یا منتظر جذب سرمایه بعدی هستید ، در هر دو صورت این کتاب راهنمای خوبی برای شما خواهد بود .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

2 دیدگاه ها

  1. واقعا دنیای پر استرسیه. چه خوبه که اینا استارت آپ هارو کمک میکنن.
    یک پیشنهاد داشتم. لطفا در یک تاپیک جدید در مورد اصطلاحالت زیر توضیح بدید.
    Post Money
    Pre-money
    با تشکر

ترک پاسخ