معرفی استارت آپ ایرانی پی بیلینگ

پی بیلینگ سرویس صدور فاکتور آنلاین است که به فروشنده امکان صدور اینترنتی و ارسال ایمیلی فاکتور را میدهد تا پرداخت‌ها، حساب‌ها و مشتریان را در محیطی ساده مدیریت کند. شما می‌توانید با ایده استارتاپ پی بیلینگ به راحتی آب خوردن فاکتور را صادر، لینک فاکتور را به صورت ایمیل برای مشتری ارسال کنید و از مشتری بخواهید با باز کردن این لینک در صفحه وب، بصورت آنلاین آن را پرداخت کند.

 

dashboard

امیر حسین حاج محمدی؛ موسس این استارتاپ درباره ایده شکل‌گیری پی‌بیلینگ می‌گوید: از سال85در زمینه فروش محصولات فناوری فعال بودیم، از آنجا که در کرمان زندگی می‌کنیم، یکی از معضلات جدی ما در دریافت فاکتور و پیش فاکتور از تهران و پرداخت وجه آن‌ها است، گاهی قطع سیستم بانکی ، محدود بودن مبلغ کارت به کارت  و از همه مهمتر نحوه ارسال و دریافت فاکتور و پیش فاکتور بود که گاها اشتباه در نوشتن یا تاخیر در ارسال یا ناخوانا بودن فکس های ارسالی یا گاها در دسترس نبوده دستگاه فکس و مسائل و مشکلات از این قبیل باعث کندی و گاها سوءتفهام میگردید.

او با بیان اینکه پی‌بیلینگ یک استارتاپ فعال در حوزه مالی است، بیان می‌کند: نرم افزار پی‌بیلینگ، سیستم تحت وب صدور فاکتور حرفه‌ای در کنار سیستم حسابداری ساده و روان و مدیریت مشتریان CRM)) است که امکان پرداخت فاکتور‌ها از طریق درگاه بانک و USSD را میسر می‌کند. با استفاده از این روش، هر فرد می‌تواند درگاه بانک و وجه فاکتور های خود را دریافت کند.

موسس این استارتاپ با تاکید بر نقش پی‌بیلینگ در حفظ محیط زیست و سرعت بخشیدن در امور بازرگانی می گوید: استارتاپ پی‌بیلینگ در حال مذاکره برای ایجاد روش نوینی از پرداخت به نام “سیناپس” است که در این روش می‌توان به هر فاکتور، شناسه قبض و پرداخت تخصیص داد و مشتری می‌تواند با در اختیار داشتن این شناسه‌ها، وجه فاکتور را از طریق کلیه درگاه‌های بانکی و پرداخت الکترونیک از جمله درگاه پرداخت اینترنتی (IPG)، ATM ، پایانه‌های فروشگاهی (POS)، USSD و … پرداخت نماید. شناسه‌دار نمودن پرداخت وجه فاکتورها از طریق سیناپس پیگیری و ردیابی پرداختی را ممکن می‌سازد. پرداخت شنا‌سه‌دار سیناپس خدمتی است که شرکت فناپ (فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک پاسارگاد آریان) ارائه داده‌است.

به گفته او، سرویس در دو نسخه رایگان یعنی کسب و کار های شخصی ( کسب و کار های خانگی ) و تجاری تعریف و هزینه پایه با سه کاربر، سی هزار تومان در طول سه ماه در نظر گرفته شده است که قیمتی کاملا مناسب دارد.

حاج محمدی در پاسخ به این سوال که امکانات در نظر گرفته شده برای این دو نسخه با هم تفاوت دارد، بیان می کند: امکانات سرویس ها در تمامی دسترسی ها برابر است و تنها در تعداد کاربر ها تفاوت دارد که در نسخه کسب و کار های شخصی، سرویس تک کاربره است. هدف اصلی از رایگان بودن این سرویس کمک به رشد کسب و کار های شخصی است که اکثرا کسب و کار های خانگی هستند .

 

موسس این استارتاپ قابلیت های کلیدی نرم افزار پی بیلینگ را چنین بر می شمرد: امنیت بالای اطلاعات، راز داری و امانت داری، بروز رسانی های منظم، صدور فاکتور با سه قابلیت پرداخت آنی، مدت زمان تسویه و تکرار فاکتور در دفعات با دوره زمانی مشخص، صدور پیش فاکتور با امکان تعیین مدت اعتبار، ثبت درآمد و هزینه، سیستم مدیریت مشتریان و گزارش گیری های دقیق و حرفه ای نیز از مزایای کلیدی این وب افزار است.

به گفته او، داشتن یک درگاه بانک اختصاصی برای دریافت وجوه فاکتور و مطالبات، نیاز هر کسب و کاری است که می خواهد رشد کند.

حاج محمدی در پایان می گوید: پی بیلینگ با در نظر گرفتن نیاز های اساسی، محتوا سازی مناسب و حرفه ای و دیدن مشکلات برای ارسال فاکتور ها و صورتحساب ها برای کسب و کار های خانگی، کسب و کار های کوچک، استارتاپ ها، شرکت های پخش، شرکت های توزیع و عمده فروشان و کلا کسانی که دوستدار پیشرفت و تماییز در گروه و صنف کسب و کار خود هستند، مناسب است .

Untitled-5


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ