10 هک درخشان اینترنت اشیا از نبرد هک اروپا 2016

TNW Hack Battle - Image ©Dan Taylor/Heisenberg Media. For bookings contact - [email protected] or +447821755904

Next Web، هر سال برای یک نبرد حماسی هک نقش میزبان را ایفا می کند. تنها در 36 ساعت، 140 دوستدار کد، طراح و خلاقان دیجیتال، به Next Web  ملحق شده و رویاهای خود را رقم زدند .

همان طور که میشل مورامانز، مدیر Toon APIمیگوید نبرد هک Next Web، به منظور افزایش تجربه خانه های هوشمند و حتی فراتر از آن یعنی افزایش تجربه عرصه شهر هوشمند،  به تیم ها یک موقعیت شگفت انگیز ارائه می دهد تا از Toon و دیگر شریک API استفاده کنند.

از خانه ها و توالت های هوشمند گرفته تا راه حل های آفلاین وضعیت اضطراری، این ها تا به امروز بهترین ارائه ها بوده اند. اما با API های باز شگفت انگیزی که به عنوان شریک به Toon پیوستند، از جمله: خدمات وب آمازون، Uber، Deezer، Todoist، YAY images، .ME، CM Telecom، DTL، Joylent و The Things Network، ما چیزی کمتر از این هم انتظار نداشتیم.

در این جا به معرفی بهترین ارائه های امسال Hack Battle (نبرد هک) می پردازیم.

ComeEmpty.me

ComeEmpty.me، برنده امسال، به مسئله محل خانه و قرارگیری جعبه پستی شما می پردازد. داشتن یک داستان کامل کاربری و ساخت یک اپ زنده و پر کاربرد به برنده شدن Fokke Zandbergen کمک کردند.

با سه گام ساده – دستگاه لینک، نشانه گرفتن جعبه پستی خالی، نشانه گرفتن جعبه پر- و حتی کسانی که در روستاهای دور افتاده زندگی می کنند یا روزانه وقت چک کردن صندوق پستی خود را ندارند، دیگر نیازی به اتلاف وقت گرانبهای خود ندارند و انرژی چنین وظیفه ای را به عهده می گیرد.

Uber Key

با استفاده از Uber و تکنولوژی AWS Lora، هیچ وقت نگران این نخواهید بود که گوشی شما شارژ ندارد و یا انگشتانتان توان پیدا کردن اپ  Uber را ندارند، بلکه به سادگی  ‘Uber Key’ خود را بیرون آورید و تنها با فشار یک دکمه بلافاصله نزدیک ترین Uber را صدا بزنید.

در حالی که اندازه نمونه اولیه 3 بعدی چاپ شده ترجیحاً کمیک است، ولی نتیجه نهایی مناسب جاسوئیچی خواهد بود.

SmartCasa.me

SmartCasa.me که توسط داده های انرژی خانه هوشمند ریل تایم Toon طراحی شده، قدرت یک خانه واقعاً هوشمند را نشان می دهد.

با آن می توانید هشدارهای مصرف انرژی را روی گوشی خود دریافت کنید و زمانی که به خانه می رسید چراغ ها را روشن کنید. آیا پنل های خورشیدی در یک روز ابری به خوبی شارژ نمی شوند؟ تصمیم بگیرید که کجا انرژی مصرف شود و کجا مصرف آن را محدود کنید.

SmartCasa برای کل خانه، بهبود امنیت و کاهش مصرف انرژی به شما یک کنترل از راه دور می دهد.

PleaseDoThisFor.me

از آن جایی که تعداد زیادی از اپ های ذینفع، در حال یکپارچه سازی Uber و Todist tech  هستند، این اپ جدید اقتصادی به اشتراک گذاری کاملاً متفاوت می باشد. PleaseDoThisFor.me بدون هیچ محدودیتی در مسافت کاری (ذخیره یا صرفه جویی به میزانی که کیف پول شما در شارژهای Uber اجازه آن را می دهد)، فرصت های شغلی جدیدی را برای مردمی که قبلاً فرصت های زیادی نداشتند، به ارمغان می آورد.

وظیفه خود را انتخاب کنید، قیمت (شامل حمل و نقل Uber، در صورت وجود) و محل تحویل را تعیین کنید و بعد عقب بنشینید و استراحت کنید و به بقیه اجازه دهید تا بقیه کارها را انجام دهند.

حتی آن هایی که بدون حمل و نقل مناسب می توانند فرصت های شغلی بیشتری پیدا کنند با هدف نهایی آوردن افرادی که توانایی انجام کارها را در مکان های مورد نیاز دارند، از یکپارچه سازی Uber تشکر می کنند.

WIT

گوشی هوشمند، چیزهای هوشمند دیگر، همه آن ها یک تکنولوژی شگفت انگیزی هستند که یک مشکل دارند و آن این است که در همه اوقات به اینترنت نیاز دارند. در این صورت وقتی که به اینترنت دسترسی ندارید، چه اتفاقی می افتد؟

از طریق  WIT و بدون تکنولوژی اینترنت، هر API از طریق این اپ و در واقع از طریق SMS می تواند در دسترس باشد. شما چه خارج از کشور باشید و چه در داخل، جایی که اینترنت درست آنتن نمی دهد و یا در حالت وضعیت اضطراری است، همان طور که آن ها آنلاین هستند شما هم می توانید به تکنولوژی مشابهی دسترسی داشته باشید.

در کشوری مثل کره شمالی که تنها 7000 شهروند آن آنلاین هستند، این تکنولوژی به شدت مورد نیاز است.

Mirror Mirror

چه مغز شما فعال و پر انرژی باشد و یا متأسفانه بر اثر سن رو به زوال باشد، همه در یک چیز مشترک هستند و آن هم این است که مردم در طول روز خود را در آینه می بینند. Mirror Mirror، از مسواک زدن گرفته تا آخرین نگاه جزیی به هنگام خروج از در، در یادآوری همه چیزهای مهمی که نیاز دارید بدانید به شما کمک می کند.

با کنترل قدرت تکنولوژی خانه هوشمند  Toon و مدیریت وظیفه Todoist، این آینه هوشمند نه تنها انعکاس شما را نشان می دهد، بلکه لیستی از کارهایی که خودتان ایجاد کرده اید، آب و هوا، نیازهای غذایی و از همه مهم تر یادآوری دارو را هم به شما نشان می دهد.

شما با فعال سازی صدا می توانید در اینترنت جستجو کنید یا یادداشت کوتاهی بنویسید، این ایده درخشان را می توانید در حمام داشته باشید. همه این ها با تشخیص چهره کار می کنند و با دور شدن شما از آن،  اطلاعات خاموش می شوند.

Smart WC

آیا از باز کردن در این جشنواره حمام ترس دارید؟ آیا کنجکاوید بدانید که وقتی می خواهید با کسی دست دهید، او دستانش را شسته یا نه؟ در حال حاضر با تکنولوژی جادویی Deezer و TTN می توانید این کار را انجام دهید.

این یکی از سرگرم کننده ترین سخنرانی ها بود، دستشویی هوشمند اندازه گیری میزان آب ریختن کسی که نشیمن دستشویی را ترک می کند گرفته تا مدت شستن دست ها، کارهایی است که انجام می دهد.

مراقب باشید این تکنولوژی حتی در زمان ورود هم از شما عکس می گیرد، پس بهتر است در این زمان هم بهترین رفتار را داشته باشید.

Grand Tourist Amsterdam

Grand Tourist Amsterdam یکی از دو اپ بازی برای ساختن لیست است و به شما اجازه می دهد که در مقابل توهمات بد خود با توهمات خوب زندگی کنید.

شما باید مأموریت خود را انتخاب کنید و Uber سفارش داده شده را با تنظیم حال و هوای موسیقی خود کامل کنید تا وارد بازی شوید و بتوانید جدول حل کنید و کمی هم در مورد ونیز شمال یاد بگیرید.

یکی از جالب ترین ویژگی ها در یکپارچه سازی فناوری از API های متعدد این است که اپ بازی در واقع شامل فناوری خانه هوشمند می باشد که حتی به طور تصادفی به خانه هایی که در خیابان هستند اجازه شرکت در بازی را می دهد.

Uber Guide

چند بار اتفاق افتاده که شما به هنگام بازگشت از تعطیلات فهمیده اید که یک مکانی که می خواستید ببینید را ندیدید؟ یا وقت خود را در صف چیزی که کمی نا امید کننده بود از دست دادید؟ با UberGuide دیگر هرگز این اتفاقات تکرار نمی شود.

این اپ در طول مسیرتان مکان های جذاب را پیدا می کند. شما همه حقایق جالب را از جاذبه های اطراف خود چه بسیار جذاب باشند و چه کم تر، می یابید. زمانتان فشرده است، ولی علاقمند به یادگیری بیشتر هستید؟ با یک کلیک ساده روی محل مورد نظر حقایق جالبی در مورد هر مکان می آموزید، این مسئله فقط دانش شما در مورد شهر را بیشتر نمی کند بلکه به شما کمک می کند تا چگونه وقت بیشتری را صرف بازدید از مکان های مورد نظر کنید و یا وقتی که مکان های مورد نظر پراکنده اند چگونه بتوانید بیشتر آن ها را ببینید.

اما همه اش این نیست.

گردش سواری خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و آن ها را با نسخه Cash Cab  Uber خود آن ها را به چالش بکشید. بر اساس امتیازات در پایان گردش سواری، بازنده باید پرداخت کند.

Lockur

امسال پس از دزدیده شدن دو دوچرخه در آمستردام، من واقعاً وسوسه شدم. این وسیله کوچک زیر زین دوچرخه شما نصب می شود و با یکپارچه سازی  Uber, TTN و فناوری AWS و با کمی کمک از گوگل مپ برای سه گوش کردن محل زندگی شما،  وقتی که دوچرخه بدون حضور خودتان به حرکت در می آید به شما اطلاع می دهد. تفاوت آن با سایر ردیاب های دوچرخه در مصرف خیلی کم برق آن است و همچنین نیاز ندارد که شما حتماً در نزدیکی آن باشید.

وقتی که به شما اطلاع داد، فقط Uber را به آن محل جدید ببرید و دوچرخه خود را پیدا کنید. من پیشنهاد می کنم که نسخه فعلی Uber Key را به عنوان یک سلاح دفاعی با خود ببرید.

 

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353