معرفی SUP اولین شتاب دهنده استارت آپ آذربایجان

SUP، اولین شتاب دهنده استارت آپ آذربایجان است که در حال آماده سازی اولین تیمهای خود برای دمو دی 14 می می باشد. در این رویداد، 4 استارت آپ شتاب دهنده  SUP به علاوه 5 تا از استارت آپ های متعهد آذربایجانی به ارائه محصولاتشان می پردازند. این رویداد نه تنها در اکوسیستم محلی به ارائه بینش عظیمی می پردازد بلکه در مورد چگونگی گسترش در منطقه هم حس خوبی ایجاد می کند.

باکو، پایتخت آذربایجان در محل تلاقی خاورمیانه و اروپای شرقی قرار دارد و استارت آپ ها هم به 4 زبان ترکی، آذربایجانی، روسی و انگلیسی صحبت می کنند.

استارت آپ های شتاب دهنده SUP

  • Flapus: یک سازمان دهنده برای گوشی های هوشمند است که به سادگی فرستادن یک پیام متنی به کاربران اجازه فرستادن یادآوری ها (flaps) به دیگران را می دهد. گیرنده هم بلافاصله فلپ را دریافت می کند، اما فلپ زمان تعریف شده توسط فرستنده را به گیرنده اعلام می کند.
  • Lendock: به ارائه یک راه حل سریع، مقرون به صرفه و راحت برای پیدا کردن وسیله نقلیه مناسب می پردازد و از طریق یک پلتفرم آنلاین صاحبان و قرض گیرندگان وسیله نقلیه را به هم متصل می کند.
  • Shrippy: یک شبکه اجتماعی با تمرکز در خرید می باشد. این شبکه به شما اجازه به اشتراک گذاری یک شریپ (تصویری از خرید خود) همراه با تگ نام برند و قیمت آن و جزئیات محلی که از آن خرید کرده اید را می دهد.
  • Alkredit: مقایسه وام ها و سایر ادوات بانک های آذربایجان را در 30 ثانیه ارائه می دهد.

شتاب دهنده SUP برای کمک به رشد استارت آپ ها در آذربایجان و گسترش آن به بازارهای بین المللی، یک شتاب دهنده پر قدرت دارد. استارت آپ ها در طول یک برنامه 3 ماهه محصولات خود را می سازند و شیوه های متفاوتی را یاد می گیرند که در بازار بین المللی و مقیاس سریع به کار گرفته شده است.

SUP همراه با ده ها شبکه تعلیماتی در سراسر جهان، به ارائه دانش، روش بین المللی و سفر کارآفرینی در آذربایجان می پردازد. فهرست مربیان شامل کارآفرینان استارت آپ های بزرگ، مخترعان به رسمیت شناخته شده توسط صندوق های سرمایه گذاری ریسک پذیر و کارمندان شرکت های فناوری می باشد. SUP برای ارائه ابزارها و حمایت از کارآفرینان محلی، با تعدادی از شرکت های چند ملیتی همکاری می کند.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353