داستانهای موفقیت Y Combinator ، متر فیدر با یک اپ موبایل جایگزین پارک متر می شود

مقالات وبلاگ ماکرو که متعلق به بزرگترین شتابدهنده دنیا Y combinator است مفیدترین و کاملترین تجربیات استارت آپها و مربیان آنها را در قالب مصاحبه و مقاله منتشر می کند . ایران استارت آپ irstartup.com هر هفته یکی از جدیدترین مقالات این شتابدهنده را ترجمه و در اختیار علاقه مندان این حوزه قرار می دهد .

Meter Feeder شرکتی است که از دوره زمستان 2016 ما راه اندازی می شود و با امکان پرداخت توسط گوشی های هوشمند افراد، جایگزین خوبی برای سختی و دشواری پارک متر است.

همه کاری که باید برای استفاده از  Meter Feeder انجام دهید این است که پلاک ماشین خود را وارد کرده و دکمه پرداخت توسط اپل پی، اندروید پی یا کارت اعتباری را بزنید. بعد از گذشت 5 دقیقه نوتیفیکیشن ها به شما اطلاع می دهند و در صورت نیاز می توانید زمان آن پارک را افزایش دهید.

رقبای فعلی در این فضا تنها نیمی از مشکل را حل می کنند: آن ها یا ابزارهایی برای افسران راهنمایی و رانندگی و یا پردازش پرداخت پارکبان را ارائه می دهند. Meter Feeder اولین شرکتی است که به ارائه هر دو می پردازد و این به معنای صرفه جویی بزرگی در هزینه برای دولت است.

بیشتر شهرهای بزرگ پرداخت با اعتبار و موبایل را جایگزین سکه های قدیمی می کنند. مادامی که  t2، Duncan و United Parking Safety اجرای کار را در دست دارند، شرکت هایی مثل PayByPhone, Pango و ParkMobile هم سیستم های پرداخت را ایجاد می کنند. اما اغلب، بسیاری از شهرهای کوچک تر قادر به تهیه کردن این آپدیت های قوی سخت افزاری نیستند.

لپرتو (از بنیانگذارانMeter Feeder) می گوید  به عنوان مثال، یک شهر با 250 موقعیت باید برای نو نوار کردن سیستم های متری خود حدود 100 هزار دلار پرداخت کنند. اما هزینه فعال کردن Meter Feeder تنها 3000 دلار است. تنها چیزی که شهرها باید  برای آن هزینه کنند، کیت های اجرایی است که برای هر یک تبلت 7 اینچی، پرینتر، کاغذ و اتصال اینترنتی حدود 1500 دلار می شود.

شهرهای بزرگ همچنین می توانند در هزینه ها صرفه جویی هم بکنند. الان سان فرانسیسکو از اسکنرهای اتوماتیک پلاک خودرو استفاده می کند که هر بار ده ها هزار دلار هزینه دارد و هنوز هم هر پلاک را در عرض 5 ثانیه اسکن می کند. ثبت چند کاراکتر اول هر پلاکی توسط Meter Feeder هم تقریباً به همان میزان زمان بر است ولی روش ارزانتری می باشد.

مترجم : سهیل معتمد

منبع : The Macro

 

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ