با 6 استارت آپ مسافرتی در سال 2016 آشنا شوید

Next Web هر ساله، به منظور ایجاد فهرست نهایی بهترین ها و دعوت آن ها به Boost که برنامه رشد در مراحل اولیه ما در کنفرانس TNW می باشد، صدها مصاحبه با استارت آپ های جوان انجام می دهد.

 

این هفته در خرداد 95 با 6 استارت آپ در حال ظهور آماده برای در هم گسیختن مسیر زندگی، آمده ایم. آیا شما به دنبال آسان ترین راه برای پرداخت حمل و نقل عمومی هستید و یا می خواهید یک سفر دریایی کامل رزرو کنید، مطمئن باشید که شرکتی که همه کارها از اول تا آخر به بهترین نحو انجام می دهد را پیدا می کنید.

شش شرکتی که برای شرکت در کنفرانس دعوت شده اند، در زیر معرفی شدند و مطمئن شوید که آن ها را در ماه می در TNW اروپا، همراه با 194 استارت آپ بزرگ دیگر خواهید دید.

Krumb

از : آنتورپ، بلژیک

Krumb، اپ منحصر به فردی است که یک بعد داستانی به واقعیت اضافه می کند. این اپ به شما اجازه ضمیمه کردن پیغام و داستان ها به مکان را می دهد اما در نظر داشته باشید که: این اپ تنها در جایی که شما دقیقاً آن را رها می کنید قایل رویت است.

TICKEY

از: صوفیه، بلغارستان

TICKEY، یک اپ بلیط برای گوشی های آندرویدی و آیفون است که به شما اجازه پرداخت کرایه حمل و نقل عمومی در شهر خود مثل اتوبوس، مترو، تراموا و ترولی (واگن برقی) را می دهد.

Flo

از: نوردویک، هلند

Flo با دادن فیدبک صوتی بی درنگ به شما کمک می کند تا بهتر رانندگی کنید.

eFarmer

از: نوردویک، هلند

eFarmer، آپ موبایلی است که در ساخت مسیر بهینه در زمین و پیگیری کار، از لحاظ بصری به شما کمک می کند. پس الان شما در کار با تراکتور می توانید حرفه ای و کارآمدتر باشید.

Bethere

از: آتن، یونان

Bethere، به مردم اجازه می دهد با پیگیری ورودهای آینده دوستان خود، لحظات بامزه ای ایجاد کنند.

Tubbber

از: گرونینگن، هلند

Tubbber، ارتباط بین شرکت های حرفه ای چارتر، صاحبان قایق خصوصی و چارتر کنندگان است.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ