Tech5 اسپانیا: Subasta de Ocio عنوان سریع ترین رشد استارت آپ تکنولوژی را از آن خود کرد

Subasta de Ocio، شرکتی که برنده جایزه Tech5 بارسلونا بوده و به شما اجازه می دهد در هتل ها، رستوران ها و سایر فعالیت های اوقات فراغت میزانی بیش از ظرفیتشان را به مزایده بگذارید، شب گذشته لقب سریع ترین رشد استارت آپ اسپانیا را از آن خود کرد.

مارک زینک، مدیر عامل و یکی از بنیان گذاران Subasto de Ocio گفت:

“ما تقریباً بر حسب تصادف وارد رقابت شدیم، معمولاً تا این اندازه در رویدادها شرکت نمی کنیم، ولی از این که برنده شدیم خیلی خوشحالیم!”

نام 5 فینالیست دیگر  Tech5 (بر اساس میزان رشدشان) در زیر آورده شده:

  1. Fever
  2. Northweek
  3. Trip4real
  4. Nubelo

هدف  Tech5 شناسایی سریع ترین رشد شرکت های تکنولوژی جوان اروپایی است. برندگان بر اساس نرخ رشدشان بین سال های 2013 تا 2015 انتخاب شده اند. این یک رقابت تنگاتنگ نیست و نتایج آن بر اساس داده های واقعی کارمندان و درآمد آن ها به دست آمده است.

برای شرکت در این مسابقه فقط کافی است که شرکت شما در سال 2011 به بعد تأسیس شده باشد، درآمد بیش از 200هزار یورو داشته باشد و فناوری خاص خود را ارائه دهد. همچنین لازم است که این شرکت ها در یکی از پنج کشور شرکت کننده دفتر مرکزی داشته باشند.

TNW و Adyen میزبان ورژن اسپانیایی Tech5 در Artte بودند، جایی که فینالیست ها و سایر شرکت های بزرگ اسپانیایی حضور دارند تا با هم جشن بگیرند و با شرکت هایی که از شهرهای مختلف اسپانیا آمده اند، ارتباط برقرار کنند.

Juan José Llorente، مدیر Adyen در اسپانیا گفت: دیدن نوآوری نمایش داده شده توسط همه فینالیست های رویداد Tech5 اسپانیا فوق العاده هیجان انگیز است. چنین شرکت هایی باعث رشد اسپانیا می شوند، پس به رسمیت شناختن آن ها در حدی که استحقاق آن را دارند، واقعاً مهم است.

هیچ رازی به جز 100 درصد از خودگذشتگی نیست

زینک در مورد راز فرمول رشد فوق العاده شان پاسخ های ساده ای ندارد:

“راز ما این است که راز بزرگی نداریم. برخی می گویند که تمرکز 100 درصدی روی محصول بیشترین اهمیت دارد، اما من مخالف این عقیده هستم. اگر شما ندانید که رفتار کاربران شما چگونه است، در آن صورت محصول به تنهایی هیچ است. ما نسبت به نحوه رفتار کاربرانمان و این که تعامل آن ها با محصول ما چگونه است حساس هستیم، نه آن چیزی که آن ها به ما می گویند.”

جولیان گرندر، رئیس ارشد فناوری Subasta de Ocio در این میان می گوید:

“چیزی که برای امروز صدق می کند، ممکن است در مورد فردا صدق نکند. به همین دلیل است که ما دائماً در حال بررسی آن چیزی هستیم که امروز در مورد شرکت ما صدق می کند.”

در حالی که برنده به تمرکز 100 درصدی روی محصول اعتقادی ندارد، Fever که  مقام دوم رقابت را از آن خود کرده، به این مسئله اعتقاد دارد و پپ گومز، مدیر عامل و بنیان گذار Fever می گوید:

“رمز رشد سریع ما تمرکز 100 درصدی روی محصولمان است و ما بواسطه این تمرکز توانستیم رشد اساسی بزرگی را تجربه کنیم.”

پنج شرکت تکنولوژی اسپانیایی که به فینال نرسیدند ولی در طول چند سال گذشته رشد فوق العاده ای داشتند شامل Playspace, Typeform, ForceManager, Fintonic و Marfeel بودند.

بعد از آمستردام و لندن، رویداد Tech5 بارسلونا سومین فینال اصلی اروپایی بود. قبل از فینال کنفرانس Next Web  در ماه بعد، رقابت ها از این جا به استکهلم، پاریس و برلین می رود.

شما می توانید همه استارت آپ های شرکت کننده را در فهرست دنبال کنید و ببینید که Subasta de Ocio همه را در کنفرانس Next Web ماه می شکست می دهد!

بیوگرافی نویسنده:

سیندر هاپلند، روزنامه نگار ارشد Barcinno، استارت آپ بین المللی بارسلونا و پلتفرم فناوری می باشد. او قبلاً برای NRK که بزرگ ترین رسانه و شرکت پخش تولیدات رسانه ای نروژ است، کار می کرد.

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ