خدمات جهانی تاکسی سرویس Lyft, Didi, Grab و Ola’s Uber شروع به گسترده شدن می کنند

با شروع این هفته ( هفته دوم اردیبهشت )، کاربران چینی  Didi، به لطف معامله با Lyft، زمانی که در حال گرفتن یک تاکسی در ایالات متحده هستند، می توانند از اپلیکیشن عادی خود استفاده کنند که حتی به آن ها اجازه پرداخت با اکانت عادی خود و با همان واحد پولی که به طور معمول پرداخت می کردند را می دهد.

به زودی شما قادر خواهید بود در پشت صحنه ای که شما را با شریک محلی خود به هم پیوند می دهد و در سراسر همه بازارهایی که آن ها به خدمت می گیرند، اپلیکیشن تاکسی مورد علاقه خود را داشته باشید، که می تواند  Lyft, Didi, Grab و یا Ola باشد.

به گفته Forbes، مرحله بعدی اطمینان از جواب دادن این کار برای مسافران آمریکایی با مقصد چین می باشد که نشان دهنده این است که اثبات راه اندازی یکپارچه شرکت ممکن است سخت تر از فکر اولیه آن باشد.

وقتی که این معامله چند ماه پیش برای اولین بار اعلام شد، ما اشاره کردیم که دسترسی به ترکیب این چهار شرکت یعنی دسترسی به حدود نیمی از جمعیت جهانی است.

آن ها اغلب حضور محلی بهتری نسبت به Uber دارند چرا که به سادگی برند خود را وارد بسیاری از بازارهای جدید می کنند.

به طور معمول، این خدمات محلی بهتر پاسخگوی نیازهای محلی هم خواهند بود، با شرکتی مثل Grab می توان در همه کشورهای جنوب شرقی آسیا که این شرکت خدمت رسانی می کند، بتوانیم پول نقد سفارش دهیم، همین هفته گذشته هم  Uber را وادار کردیم تا خدمات خود را بروز رسانی کند.

 

منبع : TNW

مترجم : سهیل معتمد


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ