نقدی بر استارت آپ Goodybag کترینگ (تهیه غذا)

شتابدهنده Y Combinator یکی از موفقترین و بزرگترین شتابدهنده های دنیا در آمریکاست و قطعا استارت آپهایی را که تحت حمایت مالی و فکری خود قرار می دهد آینده روشنی دارند . در نقد استارت آپ گودی بگ به معرفی این استارت آپ از زیرمجموعه دوره جدید پذیرش Y combinator خواهیم پرداخت .

کسی که تا به حال برای جلسات یا گردهمایی های شرکت های بزرگ از خدمات کیترینگ استفاده کرده باشد، می تواند توضیح دهد که کل مراحل این کار چقدر نا امید کننده است. کاری که به نظر می رسد ساده باشد، در واقع بخش های مختلفی از جمله جستجو در بین فروشندگان مختلف، تعیین محدودیت های رژیم غذایی، برنامه ریزی تدارکات و صورت کردن سفارش را دارد.

Goodybag همزمان با کلاس زمستانی 2016 ما راه اندازی می شود و کار آن ساده سازی پروسه سفارش غذای شرکت های بزرگ است. هر کسی می تواند وارد سایت ما شود و قبل از این که بصورت آنلاین سفارش دهد نحوه خدمات رسانی همکاران محلی ما را ببیند. Goodybag علاوه بر سهولت استفاده، به مشتری پشتیبانی زنده هم ارائه می دهد. Goodybag   بر خلاف سایر خدمات تحویل غذا به محض تقاضا، در واقع چیزی را تحویل نمی دهد. در عوض، خدمات سلف سرویس را دارد که به شرکت ها اجازه می دهد تا با مقایسه غذاها آن را  برای رویدادهای خاص رزرو کنند. به همین دلیل است که Goodybag می تواند بدون شکست در واحد اقتصادی، به سرعت بفروشد.

سه فرد حامی Goodybag، Jay Panchal, Om Panchal و Jag Santha هستند. Jay Panchal و Jag Santha در کالج موسسه فناوری جورجیا با هم آشنا شدند که در آن زمان مشغول تحصیل در زمینه مهندسی سیستم ها بودند. Om Panchal هم برادر Jay است که در دانشگاه Southwestern زیست شناسی خوانده است.

Goodybag توانسته تنها از سفارشات مناطق آستین، هوستون، سیاتل و نشویل بیش از 5.5 میلیون دلار به دست آورد.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ