5 استارت آپی که از منبع جدید تجدید پذیر استفاده می کنند

به طور کلی فناوری پاک بر اساس چشم انداز آینده منابع کارآمد و پایدار، حول محور به حداقل رساندن آلودگی و ایجاد زیرساخت جهانی انرژی کارآمد می باشد. انرژی تجدید پذیر، ساختار شیمیایی پایدار و بازیافت، تنها تعداد انگشت شماری از ابتکارات بخش مورد نظر می باشند.

بازار فناوری پاک چین در سال گذشته بیش از 100 میلیارد دلار در زمینه ابتکارات فناوری پاک سرمایه گذاری کرده است. سهام فناوری پاک در استرالیا دائماً در حال گسترش دادن بازار خود می باشد. همه این ها فقط به مناطق آسیا و اقیانوس آرام منتهی نمی شود بلکه هیاهویی در سراسر دنیای انرژی پاک ایجاد می کند.

در شمال آمریکا کسب و کارهای کانادایی به دولت فشار می آورند تا وابستگی به سوخت های فسیلی را کاهش دهد و روی نوآوری پاک سرمایه گذاری کند.

البته این قطعاً فقط شامل انتقال صنایع سنتی به مراتع سرسبزتر نمی شود. بلکه تکنولوژی از صمیم قلب آینده پایداری را در آغوش گرفته و دائماً در حال توسعه پروژه  های نوآورانه است و برای رسیدن به آن هدف کار می کند.

در این جا به معرفی 5 شرکت جوانی که در این زمینه پیدا کردیم، می پردازیم:

Solartab

اگر به دنبال یک پاور بانک خورشیدی شیک هستید، Solartab را امتحان کنید. هدف آن فراهم کردن انرژی خورشیدی است تا به طور مداوم دستگاه های خود را شارژ کنید و در صورت تمایل هم می توانید هنگام شارژ دستگاه به موسیقی گوش دهید.

پوشش این پاور بانک به گونه ای است که هم به عنوان یک استند انعاف پذیر عمل می کند تا به هنگام قرار گرفتن در معرض نور خورشید حداکثر نوری که می تواند را دریافت کند و هم به عنوان یک محافظ عمل می کند تا شما هنگام انداختن آن در کیفتان نگرانی نداشته باشید.

EcoPort

EcoPort، یک استارت آپ هنگ کنگی است که هدف آن ایجاد بازیافت بهتر هم در خانه ها و هم در کسب و کارها است.

به واسطه سرعت های مورد نیاز، ردیابی زباله و برنامه های آموزشی، این استارت آپ تصمیم دارد تا برای پایدارتر کردن دنیا بازیافت را تبدیل به یک عادت کند. مشتریان این استارت آپ یک داشبورد اختصاصی دریافت می کنند تا بتوانند مقصد هر نوعی از زباله را ببینند، این برای افراد کنجکاو و تعیین میزان مسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR) عالی است…

Cuberg

من از این که باتری گوشی ام به محض روشن کردن تمام می شود، خسته شدم و همکارم هم دوست ندارد که ماشین الکتریکی اش وسط راه متوقف شود. یکی از مسائل دراز مدتی که انرژی پایدار با آن مواجه شده است، ذخیره سازی و حمل و نقل است، مسئله ای که باید در بخش بزرگی از فناوری باتری به آن توجه شود.

بر اساس تحقیقات انجام شده در استنفورد، Cuberg این مشکل را با باتری های لیتیومی نسل بعدی حل می کند و از این طریق بر رقبا چیره شده و برنده جایزه نوآوری و فناوری پاک می شود.

H2nanO

یکی از بزرگ ترین چالش های زیست محیطی که ما با اثرات زیستگاهی و بهداشت عمومی آن مواجه هستیم، آب آلوده ست. H2nanO معتقد است که آینده پایدار با آب پاکیزه محقق می شود.

H2nanO با کمک نانوتکنولوژی به دنبال تغییر درمان آب آلوده همراه با کاهش اثرات زیست محیطی آن است. آب سمی با استفاده از انرژی خورشیدی با کمترین هزینه تمیز می شود.

Mellow

Mellow یک شرکت آلمانی است که توسط علاقمندان ورزش های تخته ای (ورزش هایی که با کمک انواعی از تخته انجام می شود) طراحی شده که ترکیبی از پایداری است و به دنبال سواری بی پایان می باشد.

محصول فلگ شیپ آن یک درایو الکتریکی صعودی است که به معنای واقعی کلمه انرژی بخشی مضاعفی خواهد داشت به گونه ای که باعث می شود بتوانید راندن با اسکیت بورد را تبدیل به تجربه ماشین سواری کنید و با آن با سرعت بالای 40 کیلومتر بر ساعت برانید.

 

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ