کوتاه کننده لینک fi9.ir

مستر فایل | قالب و پلاگین وردپرس

کارت ویزیت لایه باز


۵ استارت آپی که تلاش می کنند در داشتن خوابی بهتر به شما کمک کنند

  • با مهدی شمس
  • پنج شنبه , ۲۶ فروردین ۱۳۹۵

یک کارگر سالانه به طور متوسط ۸٫۵ روز از روزهای کاری خود را به خاطر این که نمی تواند خواب شبانه مناسب و معقولی داشته باشد، از دست می دهد.  بخشی از این مسئله احتمالاً به خاطر گوشی شماست که مدام از سرویس های مختلف و شبکه های اجتماعی نوتیفیکیشن دریافت می کند.

در نتیجه ما با از دست دادن تمرکز و تعامل خود، دچار رنج و عذاب در محل کار می شویم. این به همین جا ختم نمی شود. چرا که قدرت خواب با رهبر بهتری بودن، خلاق تر بودن و حتی افزایش روحیه هیجانی مرتبط است.

پس جای تعجب ندارد که تکنولوژی هایی که برای داشتن خواب شبانه بهتر به ما کمک می کنند، رونق گرفته اند. در استارت آپ های برجسته برگرفته از مجموعه ایندکس ما، منتخبی از بهترین های ما برای کمک به داشتن خواب های بهتر وجود دارند که در ادامه به آن ها می پردازیم.

Withings

Withings همراه با Aura، بوسیله یک ساعت زنگ دار هوشمند می خواهد به شما کمک کند تا تندرستی خود را بهبود بخشید و سلامتی طولانی مدتی داشته باشید.

Aura، بر محیط اطراف نظارت می کند، پس می تواند بهترین زمان برای بیدار کردن شما را پیدا کند و با یک نور بهینه سازی شده و موزیک شخصی شما را از خواب بیدار می کند. البته به نظر نمی رسد بیدار شدن با Minnie Riperton و طلوع خورشید شبیه سازی شده خیلی ضروری باشد.

SleepImage

آیا تابحال به این فکر کرده اید که وعده های غذایی، ورزش و کافئین تا چه حد می توانند روی خواب شما تأثیرگذار باشند؟ SleepImage به این موضوع فکر کرده است. SleepImage کیفیت خواب شما را اندازه گیری می کند تا پیشنهاداتی در مورد اصلاح عادات و رفتاری که می توانند خواب بهتری برای شما ایجاد کنند، به شما بدهد.

SleepImage با تعلیم شما در مورد اهمیت کیفیت خواب، از شما می خواهد کنترل زندگی خود را داشته باشید. با انجام این کارها هم بستر شما از شما ممنون خواهد شد.

Fatigue Science

Fatigue Science، بوسیله یک دستبد به تجزیه و تحلیل خستگی و خواب شما می پردازد تا عملکرد تیم ورزشی شما و سلامتی بر پایه علم را بهبود بخشد، علمی که می گوید خواب فرمانده بازیابی و پیشگیری از آسیب دیدگی است.

کارایی خواب بازیکنان خود را ببینید و همه این ها را در یک داشبورد مطالعه کنید، در نهایت می توانید ببینید که چه کسی خواب خوبی داشته و خوب استراحت کرده و چه کسی نه، پس می توانید ناهنجاری ها را قبل از این که تبدیل به مشکل شوند تشخیص دهید.

FraSen Inc.

FraSen Inc.، تکنولوژی پوشیدنی مبتنی بر فضای ابری و شخصی شده در تجارت تکنولوژی هوشمند می باشد.

ماسک خواب نوروفیدبک (NSM) برای کمک به داشتن خواب آرام تر، بیوسگنال ها را ردیابی می کند و برای بیدار شدن در زمان مناسب و بدون گیجی فعالیت مغزی شما را مونیتور می کند.

Sleep Genius

اگر می خواهید خوابی مانند کسانی که در فضا هستند داشته باشید، Sleep Genius را امتحان کنید. علم آن بر پایه تحقیقات انجام شده برای ناسا در جهت کمک به خواب فضانوردان می باشد، بنابراین مطمئن باشید که آن ها آن ها چیزهایی در مورد چرت زدن هم می دانند.

Sleep Genius از موسیقی و صدای خاص طراحی شده برای کمک به تمدد اعصاب قبل از خواب مناسب استفاده می کند که باعث بیدار شدن تدریجی هم می شود. آیا طرفدار چرت نیمروزی هستید؟ Sleep Genius همچنین خواب نمیروزی را هم دنبال می کند و به محض این که بازیابی انجام شد شما را بیدار می کند.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − شش =