استارت آپ هایپرلوپ در اسلواکی هم راه اندازی می شود

قرار است استارت آپ هایپرلوپ با در اسلواکی هم راه اندازی شود، اما چون این هنوز یک کانسپت است و در دسترس نیست نمی توانم در مورد آن چیزی بگویم

تکنولوژی حمل و نقل هایپرلوپ یکی از دو استارت آپ لس آنجلسی است که در جهت واقعیت بخشیدن به رویای اوپن سورس ایلان ماسک عمل می کند. هایپرلوپ، یک شبکه حمل و نقل عمومی با سرعت بالا است که از مجموعه ای از غلاف ها تشکیل می شود.

این شرکت مشغول ساخت یک مسیر آزمایشی در کالیفرنیا است و امروز اعلام کرد که به دنبال ساخت یک مسیر در اسلواکی هم می باشد. ایده این شرکت این است که هایپرلوپ بتواند با یک مسیر 8 دقیقه ای براتیسلاو را به وین و با مسیر 10 دقیقه ای به بوداپست وصل کند.

حتی وزیل هوداک، وزیر اقتصاد جمهوری اسلواکی هم عضو هیئت مدیره این شرکت می باشد و می گوید که هایپرلوپ در اروپا به صورت بی سابقه و تا حد زیادی فاصله بین شهرها را کاهش خواهد داد.

همه این ها عالی به نظر می رسد، اما من دقیقاً نمی توانم بفهمم که آیا هایپرلوپ واقعی است یا فقط چیزی برگرفته از کتاب های آینده گرا است.

در واقع هنوز هیچ شرکت هایپرلوپی چیزی نساخته و از آن جا آن ها قطعاً به دنبال سرمایه گذار هستند، شما دقیقاً نمی توانید در این زمینه اطمینان بخشی زیادی در وبسایت آن ها پیدا کنید.

من به شدت خواهان به واقعیت پیوستن هایپرلوپ هستم، اما این ژست های پر سر و صدا و مطبوعاتی که منتشر می شوند بیشتر مرا متعجب می کنند تا این که بگویند آیا این پروژه اصلاً مسیرهای زمینی در کالیفرنیا را به هم وصل می کند که قصد رفتن به اسلواکی را هم دارد.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ