ثبت نام برای رویداد استارت آپی Dell for Entrepreneurs

تب داغ استارت آپی این روزها به قدری فراگیر شده است که علاوه بر حضور نامدارانی چون گوگل و مایکروسافت شرکتهای دیگری همچون Dell در این وادی قدم گذاشته اند . شرکت دل قصد دارد طی یک برنامه 15 ساله فرهنگ استارت آپی خود را گسترش دهد و سرمایه گذاری های مناسبی در این حوزه انجام دهد . شرکت دل با تشکیل تیم و سرمایه گذاران خطرپذیر خود با پشتیبانی کامل از کارآفرینان و القای شعارهایی گسترده همچون حمایت از کارآفرینان زن سعی در توسعه کسب و کار خود دارد . در حال حاضر رویداد Dell for Entrepreneurs به عنوان قدمهای اولیه جذب استارت آپها در هلند برگزار می شود .

این مراسم که یک رویداد ارایه ای برای استارت آپ ها هست در شهر آمستردام برگزار و در نهایت 30 تیم برگزیده در آن انتخاب می شوند . در نهایت در تاریخ June 30 ده تیرماه 10 تیم برنده وارد رقابت فاینال می شوند و استارت آپ خود را نیز ارایه می دهند . ثبت نام برای این رویداد در حال حاضر آغاز شده است و می توانید با صرف 5 دقیقه از زمان خود از هر جای دنیا حتی ایران برای این رویداد ثبت نام نمایید.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ