7 استارت آپ رسانه ای که در سال 2016 باید دید

Next Web هر ساله صدها مصاحبه با استارت آپ های نوپا و جوان انجام می دهد تا فهرست نهایی بهترین ها را آماده کرده و آن ها را به Boost، برنامه رشد در مراحل اولیه در کنفرانس  Next Web، دعوت کند.

همراه با نسخه یازدهم فلگ شیپمان، کنفرانس آمستردام هم در ماه می برگزار می شود، گروه TNW Events هم تعداد زیادی مصاحبه آماده کرده اند (اما هنوز هم وقت برای درخواست دادن هست). همان طور که صف Boost رشد می کند، مجموعه ای از استارت آپ های متعهد از سراسر جهان هم شروع به شکل گرفتن می کنند.

ما این هفته 7 استارت آپ متعهد در زمینه رسانه را انتخاب کرده ایم. این شرکت ها زندگی شما را شیرین تر می کنند و کارهایی مثل راه اندازی بازی WordPress یا فرستادن کتاب شخصی مادرتان برای روز تولدش را برای شما انجام می دهند.

قبل از این که برای اطلاعات بیشتر و ثبت شرکت خود به صفحه Boost ما مراجعه کنید، این 7 شرکتی که برای شرکت در کنفرانس دعوت شده اند را بررسی می کنیم:

Kya

از نیویورک، آمریکا

Kya برای این که شما مخاطبان خود را راحت تر دنبال کنید، با ورد پرس ادغام می شود. شما می توانید با بینش ها عملی تعامل خود را افزایش دهید و درک بهتری از مخاطبان خود داشته باشید.

Gamebuilt

از لندن، انگلیس

Gamebuilt با استفاده از آخرین تکنولوژی ها، هر آن چه از ابزار توسعه برای تکمیل راه حل های کل شرط بندی ها نیاز دارید را برای شما فراهم می کند.

ROI Hunter

از پراگ، جمهوری چک

ROI Hunter یک پلتفرم بازاریابی اجرایی پیشرفته است که برای تبلیغات فیس بوک و اینستاگرام بازاریابی مجدد قابل پیش بینی تخصصی و اتوماسیون دینامیک ارائه می دهد.

Free Loops

از آمستردام، هاند

Free Loops یک حق اشتراک بر پایه پلتفرم برای انیمیشن های ویدیویی loopable می باشد.

Story Terrace Ltd.

از لندن، انگلیس

Story Terrace  برای دوستان، خانواده و نسل آینده کتاب های منحصر به فردی را ارائه می دهد.

Qanda

از پاریس، فرانسه

Qanda اولین اپلیکیشن ساخت ویدیوهای Q&A می باشد. به سوالات نوشتاری پاسخ های ویدیویی داده می شود که می توان آن ها را در اینترنت به اشتراک گذاشت. هرکسی داستانی دارد، شما فقط باید بپرسید.

Social Seeder

از میشلن، بلژیک

Social Seeder یک پلتفرم آنلاین برای فعال کردن کارمندان و مشتریان شماست. تبدیل آن ها به سفیر برند در شبکه های اجتماعی هرگز کار آسانی نبوده است.

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ