15 اسفند آخرین مهلت پذیرش شتابدهنده Tac

15 اسفنده ماه 1394 آخرین مهلت پذیرش شتابدهنده تک می باشد. جهت ثبت ایده خود همین حالا فرم سایت را تکمیل نمایید .

شتابدهی فناوری ( شتاب دهنده تک ) اولین شتاب دهنده ۱۰۰ درصد خصوصی ایران می باشد که در حوزه کسب و کار های اینترنتی فعالیت می کند. شتابدهنده تک ( TAC ) که با هدف کمک به استارتاپ های ایرانی پای به عرصه وجود گذاشت، به تیم های پذیرفته شده در دوره های شتاب دهی، کمک می کند تا نیاز های موجود در بازار را بهتر بشناسند و استارتاپ خود را با سرعت بیشتری رشد دهند.

شتابدهنده تک نیز همچون سایر شتاب دهنده های موجود در جهان در ازای خدماتی که ارائه می دهد درصدی را به عنوان شراکت در استارتاپ به خود اختصاص می دهد. شتاب دهنده تک با توجه به ارائه زیر ساخت های لازم، فضای کار و سرمایه نقدی بین ۳۵ الی ۴۰ میلیون تومان ۱۵ درصد از سهام استارتاپ را دریافت می کند.

هر دوره در شتاب دهنده TAC شامل ۳ ماه برنامه فشرده است که شامل آموزش و راهنمایی در زمینه های مختلف می باشد. برنامه هایی شامل یادگیری نیازهای واقعی بازار، امور حقوقی و مالی و حسابداری مربوط به کسب و کارتان، ارائه ایده و محصولتان به سرمایه گذار که همه این موارد زیر نظر مربیان حرفه ای تک انجام می پذیرد.

جهت پذیرش در شتابدهنده TAC لازم است در قسمت مربوط به پذیرش، فرم پذیرش را که شامل سوال هایی در مورد اعضای تیم، استارتاپ و کسب و کاری که می خواهید انجام دهید می باشد را پر کنید که پس از بررسی از جانب تک در صورت تایید شدن، مصاحبه ای به صورت حضوری با شما انجام می دهند و پس از تایید نهایی وارد دوره شتاب دهی می شوید.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ