کوتاه کننده لینک fi9.ir

مستر فایل | قالب و پلاگین وردپرس

کارت ویزیت لایه باز


معرفی ۵ استارت آپ از آخرین Demoday شتابدهنده ۵۰۰ Startup

  • با مهدی شمس
  • سه شنبه , ۱۱ اسفند ۱۳۹۴

امروزه، شتاب دهنده و صندوق سرمایه ریسک پذیر ۵۰۰ استارت آپ، برای آخرین بچ سان فرانسیسکوی خود (و در کل پانزدهمین بچ)، ۳۵ شرکت را در روز دموی خود برای اولین بار در معرض عموم قرار دادند. آرایش شرکت هایی که برای ارائه مختصر و مفید خود (پیچ) به شرکت های سرمایه گذاری بالقوه در صحنه بودند، با آن چیزی که از ۵۰۰ انتظار می رفت بسیار مطابقت داشت که آرایش آن ها بدین شرح بود: ۴۰ درصد از آن شرکت ها بین المللی، ۳۳ درصد آن ها دارای یک بنیان گذار خانم، ۱۵ درصد آن ها یک بنیان گذار سیاه پوست و ۱۰ درصد نیز یک بنیان گذار لاتین داشنتد.

به نظر می رسید که خود شرکت ها هم نوعی بازنمایی اهداف شتاب دهنده باشند: هدف ۵۰۰ استارت آپ یک مورد مطالعاتی از بکارگیری سرمایه گذاری ریسک پذیر در قانون حمایت کننده از اغلب رویداهای آینده و متکی بر تئوری غالب مک کلور می باشد که تعداد زیادی از خروجی های مناسب و معقول را داراست که اگر بیشتر از تک شاخ های (استارت آپی که ارزش آن بالای یک میلیارد دلار است) سایر سرمایه گذاری های ریسک پذیر ارزش نداشته باشند به همان میزان ارزش دارند. به همین منظور بسیاری از شرکت ها در بچ ۱۵ می توانستند رشد مناسب و معقول خوبی داشته باشند.

اما آیا، در میان آن ها تک شاخی وجود دارد؟ این را زمان به ما خواهد گفت.

در این جا به ۵ شرکتی که از نظر ارائه (پیچ) برق سا و جذاب توجه مرا به خود جلب کرده اند، می پردازیم.

Mejuri

Mejuri، یک بازار تجارت الکترونیکی است که وعده بالاترین کیفیت همراه با زمان سریع تولید مد و قیمت را می دهد که توسط نسل سوم جواهرسازی توسعه یافته است. ۵۰ درصد از کسب و کار این شرکت به دلیل تجدید مشتریانش می باشد، همچنین این شرکت توانسته یک مجموعه طراحی همراه با استادان مد اینترنتی و چهره های شناخته شده شبکه های اجتماعی را با خود همراه کند. با توجه به موفقیت دراز مدت رقبایی مانند  Bauble Bar،  Mejuri یک فرضیه امیدوارکننده است.

Nobal Technologies

مفهوم آینه هوشمند- که لباس های شما را شناسایی می کند یا به ارائه جزئیات بیشتری از صورت درخشان شما می پردازد- یکی از ایده های برگرفته از کتاب های علمی تخیلی است. اما استارت آپ کانادایی نوبال تکنولوژی به دنبال استفاده از این تکنولوژی در فروشگاه های مصالح فروشی در آینده نزدیک است. ۴۵۰هزار دلار درآمد خالص از فروش برای یک شرکت چهار ماهه باعث می شود تا نوبال تکنولوژی به عنوان یک شرکت نرم افزاری محسوب شود که ادعا می کند به سرعت می تواند در رده خرده فروشانی که به دنبال کمی نوآوری برای خدمات خود هستند، شاخص شود.

Mahmee

این استارت آپ مادر و دختری که ترکیبی از دانش متعارف گروه های تأسیس شده مادری آنلاین و تخصص پزشکی پرستاران و دستیاران پزشکی در زمینه مامایی می باشد به مراقبت های بهداشتی پس از زایمان و آموزش ماردان جدید می پردازد. همچنین این استارت آپ مادامی که در حال ساخت داشبورد یک مرحله ای برای ملاقات های پزشکی و ارائه خدمات اضافی مثل گروه های پشتیبانی و کم کردن وزن می باشد، روی ارائه مطالب آموزشی در زمینه هایی مثل تغذیه با شیر مادر نیز تمرکز می کند. Mahmee یک جامعه هوشمندانه ترکیبی است که به ندرت در خدمت گروهی که سیلیکون ولی را تغذیه می کنند، می باشد.

Piper

Piper روی دو گرایش اصلی اسباب بازی بچه ها و ساخت آن ها و دنیای Minecraft کار می کند و از طریق یک اکوسیستم آموزشی دائماً در حال توسعه، در زمینه الکترونیک و برنامه نویسی به بچه ها آموزش می دهد. این شرکت بیش از ۲۰۰۰ واحد فروخته و افرادی مثل استیو وزنیاک و ایلان  ماسک، کسی که برای مدرسه کالیفرنیای جنوبی خود از این شرکت خرید کرده است، آن را ستایش کرده اند. همان طور که بازار برای اسباب بازی های با هدف آموزشی، برای رشد به سمت مفاهیم  STEM می روند، Piper هم به کانال های آشنای مورد استفاده کمک می کند تا به بچه هایی که خواهان یادگیری همراه با تفریح هستند، برسد.

Whiplash

در حالی که ممکن است مدل تجاری Whiplash، میانگین بازدهی شرکت جو، شرکتی که در امر اداره حمل و نقل و محاسبات به تجارت هایی که تمایلی به این امور ندارند و یا به تجارت هایی که قادر به تکمیل این فرآیند نیستند کمک می کند، را برای شما ایجاد نکند، اما اعداد و ارقام آن به خصوص، ۳٫۸ میلیون دلار درآمد بوت استراپ در سال ۲۰۱۵ همراه با ۲۰ میلیون دلار دیگر در پایپ لاین، می تواند شما را قانع کند. با توجه به رونق شرکت های تجارت الکترونیک قراردادی موجود در اینترنت امروز، به نظر می رسد که Whiplash پیش از این جایگاه خود را پیدا کرده باشد.

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + دو =