6 استارت آپ اینترنت اشیا برای این که محصول خود را هوشمندتر سازید

ما این هفته شش استارت آپ اینترنت اشیا که مطمئناً محصول شما را هوشمندتر می سازند را برگزیدیم. حال برای این که این استارت آپ ها مصرف برق خانگی و امنیت خانه را به روز نگه  دارند و یا با تغییر دادن عادات رانندگی باعث صرفه جویی در هزینه شوند، اینجا باید مواردی در لیست خواسته های شما (wish list) قرار گیرد.

Rollock

از: اسپو، فنلاند

Rollock ، یک شرکت فنلاندی است که تولید و بازار قفل های هوشمند را توسعه می دهد. طراحی شرکت بر اساس بازخورد کاربر می باشد و بر انعطاف پذیری جابجایی، سهولت استفاده و ایمنی متمرکز است.

OOCAR

از: پاریس، فرانسه

OOCAR، در کنترل سلامت ماشین و رانندگی به شما کمک می کند و همچنین برای صرفه جویی در هزینه گام های ساده ای به شما پیشنهاد می کند.

ISocket Systems

از: وارکاس، فنلاند

ISocket Systems، سیستم هشدارهای فوری مشکلات موجود در خانه است و در پیشگیری از وارد آمدن آسیب های پرهزینه به صاحبان خانه کمک می کند. اطلاعات بیشتر در مورد محصول این شرکت را در  TNW بخوانید.

Connect-In Ltd.

از گلاسگو، انگیس

Connect-In Ltd.، LUPO، که یک ردیاب بلوتوث برای چیزهایی که مهم هستند می باشد را ارائه می دهد. با این وسیله هر چیزی را پیدا کنید و آن را حفظ کنید.

Uepaa

از: زوریخ، سوئیس

Uepaa AG، حتی زمانی که ارتباط اینترنت، GPS و یا خط در دسترس نباشد، دستگاه های افراد را مستقیماً و به صورت همتا به هم وصل می کند.

Augment

از: اورلاندو، آمریکا

Augment، یک اپ رایگان واقعیت افزوده است که به شما این امکان را می دهد تا از طریق دستگاه خود و در زمان و مکان واقعی، محصولات سه بعدی را در دنیای واقعی تجسم کنید.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ