کوتاه کننده لینک fi9.ir

مستر فایل | قالب و پلاگین وردپرس

کارت ویزیت لایه باز


استارت آپ Prepd مبلغ $۷۰۰,۰۰۰ را در کیک استارتر جمع آوری کرد

  • با مهدی شمس
  • دوشنبه , ۳ اسفند ۱۳۹۴

وقتی که کریس پلیس و ویل مترز کارآفرینان مقیم هنگ کنک، کار با درآمد خوب خود را رها کردند تا به طراحی لانچ باکس بهتری بپردازند، بیشتر مردم فکر می کردند که آن ها دیوانه اند. این از نظر اسمی به نظر احمقانه می رسد. ایده باز طراحی و اضافه کردن گران ترین طرح زیبایی گرایی به چیزهایی که به مدت طولانی وجود داشته اند، به علاوه گذاشتن قیمتی حدود ۶۰ تا ۷۰ دلار بر روی آن ها، کمی دور از چهارچوب موجود است و مقیاس گذاشتن برای آن هم کمی سخت است.

پلیس و مترز در اصل وقتی که ایده خود را روی کیک استارتر قرار دادند، ۲۵ هزار دلار درخواست داده بودند. از زمان انتشار این ایده تا ۱۴ روز بعد و تشکیل کمپین، پروژه توانست ۶۱۲۵ حامی با بیش از ۶۸۱ هزار دلار به سمت محصول خود جذب کند.

قوی ترین دنبال کنندگان این استارت آپ از مکان هایی مثل بریزبن و ساحل طلایی استرالیا و نیویورک و لس آنجلس آمریکا بودند.

Prepd، خود را به عنوان یک لانچ باکس با طراحی هوشمندانه و زیبا و اپ هوشمند دستور غذا معرفی می کند: Prepd را بگیرید و سبک زندگی سالم تر خود را شروع کنید. از آن جایی که محصول فیزیکی قطعاً زیبا و کاربردی است، دریافت اپلیکیشن هوشمند دستور غذای Prepd نیز آن را از یک محصول صرفاً جذاب به پلتفرم تکنولوژیکی قابل قیاس تبدیل کرده است.

این اپلیکیشن الان فقط شبیه اپ قدیمی دستور غذایی به نظر می رسد که یک وعده غذایی کاملی برای ناهار شما طراحی می کند، اما با گذشت زمان کارهای بیشتری با آن می توان انجام داد و به همین دلیل هم جالب است. در همین زمینه Medium و Tablo.io یک رویداد اجتماعی ایجاد کردند، Prepd هم در آینده موقعیتی برای کاربران خود ایجاد خواهد کرد تا بتوانند شبکه اجتماعی هواداران خود را بسازند.

این قبلاً هم در اینستاگرام fitspo اتفاق افتاده که در آن ترغیب کنندگان، راهنمایی ها و نکات کار و آماده سازی وعده غذایی خود را به صورت غیر رسمی به اشتراک می گذاشتند. حال با پلتفرم جدید Prepd، کاربران قادر خواهند بود تا این کار را به صورت قاعده مندتری انجام دهند.

وقتی که کمی بیش از یک هفته پیش در نیویورک با پلیس و مترز ملاقات کردم، در مورد مقیاس پذیری طرح هایشان سوالات بیشتری پرسیدم. من از دیدگاه خودم می توانستم شرکت آن ها را در موقعیتی ببینم که می تواند با برندهایی مثل Weight Watchers تیم تشکیل دهد و حتی با نگاه به یکپارچه سازی سایر استارت آپ ها مثل Blue Apron و یا استارت آپ های در حال ظهور متخصص در غذاهای آماده، می توان فهمید که آن ها یک گام جلوتر از بقیه هستند.

هرچند هر دوی آن ها تمایلی به تأیید این گفته نداشتند، به هر صورت چیزهایی بود که آن ها برای بازگویی آینده اپلیکیشن خود به دنبال آن بودند، آن ها گفتند که این طرح برای ساخت یک تجارت با مقیاس پذیری بالا در زمینه غذا و فناوری سلامت بود.

مثل اغلب پروژه های کیک استارتر، مردم هم می توانند مضامین آن را دوست داشته باشند و یا از آن متنفر باشند و پلیس و مترز از زمانی که کمپین را راه اندازی کردند سهم عادلانه تری از این چرخه را دریافت کردند. حقیقت این است که میلیون ها نفر در سراسر جهان چیزهای زیبا و سالم و تمیز خوردن را دوست دارند و این همان جامعه ای است که Prepd می تواند کاربران وفادار و متعهد خود را در آن بیابد.

 

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + هفده =