Indiegogo، از شرکت های بزرگ دعوت کرد تا برای محصولات آینده شان، از سرمایه گذاری عمومی استفاده کنند

از آن جایی که پلتفرم های سرمایه گذاری عمومی، به عنوان یک راه ایده آل برای استارت آپ ها شناخته شده اند تا بتوانند قبل از ارائه محصول خود، آن را آزمایش کنند، Indiegogo معتقد است که وقت آن رسیده تا شرکت های بزرگی مثل 500 شرکت فورچون، وارد عمل شوند.Indiegogo، اعلام کرد که راه اندازی شرکت سرمایه گذاری عمومی، برنامه ای است که به شرکت های بزرگ کمک می کند تا بتوانند برای محصولات آینده خود سرمایه جذب کنند. این شرکت، در انتخاب درست پروژه، راه اندازی کمپین و سرعت بخشیدن به کار تا رسیدن به محصول، به آن ها کمک می کند.
از دیگر مزیت ها برای شرکت کنندگان در این امر، بهره مند شدن از پشتیبانی و آنالیزهای اضافی است. به جز این، کمپین هایی که برای آن ها راه اندازی می شوند هم شبیه همان چیزی خواهند بود که در Indiegogo، می باشد.
اسلاوا روبین، مدیر عامل Indiegogo، گفت: در حال حاضر برخی از موفق ترین شرکت های دنیا، برای توسعه محصولات، بازاریابی و پشتیبانی از اهداف مهمشان، از Indiegogo استفاده می کنند. الان هم ما در حال برداشتن گام بعدی شرکت سرمایه گذاری عمومی هستیم.
دو تا از کمپین های ژنرال الکتریک که توسط شرکت زیر مجموعه آن ها یعنی FirstBuild فعالیت می کنند، سال گذشته موفق به جذب سرمایه شدند: این دو کمپین که Paragon Induction Cooktop و Opal Nugget Ice Maker نام دارند، با هم بیش از 3 میلیون دلار سرمایه و 8 هزار مشتری جذب کردند.
Indiegogo می گوید که برنامه را با کمپین های GE، صنایع بین المللی Harman، Hasbro و Shock Top شروع خواهد کرد.
هدف از ملحق شدن به Indiegogo در چنین شرکت های بزرگی که برای پروژه های خود واقعاً نیازی به پشتوانه مالی ندارند بیشتر، معتبر ساختن ایده ها و نمونه های اولیه آن ها و جذب مشتری برای محصولاتشان می باشد.
Harman قصد دارد تا هدفون های برگزیده حذف نویز خود را معرفی کند، اما Hasbro تصمیم دارد از طریق این برنامه، بازی های تخته ای و کارتی جدید خود را راه اندازی کند.
با کمک این برنامه می توانید قبل از آن که محصول خود را در قفسه فروشگاه ها بگذارید، بفهمید که مشتری چه می خواهد و به ترکیب درستی از ویژگی ها، طراحی و قیمت محصول برسید و در نهایت تأثیرگذارتر از قبل باشید.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ