خالق جی‌میل به بزرگترین شتابدهنده آمریکا Y Combinatorملحق شد

Y Combination  که به عنوان پشتیبان و پرورش‌دهنده استارت‌آپ‌ها شهرتی جهانی دارد در جدیدترین اقدام، Paul Buchheit خالق جی‌میل را به‌عنوان شریک مدیریتی جدید برای برنامه اصلی شتاب‌دهنده خود استخدام کرده است. انتخاب Buchheit به عنوان شریک مدیریتی در حالی صورت می‌گیرد که سم آلتمن، مدیرعامل Y Combination  برنامه‌هایی برای تغییر سمت و فعالیت خود به‌منظور تمرکز روی سه بازو از چهار بازوی عملیاتی این شرکت دارد.
او در این خصوص می‌گوید: «من زمانم را صرف سه برنامه سرمایه‌گذاری خواهم کرد که عبارتند از YC Fellowship، YC Core و YC Continuity. علاوه بر این، واحد تحقیقاتی را نیز مدیریت خواهم کرد تا اینکه شخص مناسبی را برای مدیریت تمام وقت این قسمت بیابیم.» در پست منتشر شده در وبلاگY Combinator، آلتمن همچنین از تغییرات و جابه‌جایی مدیران اجرایی این شرکت، به عنوان بزرگ‌ترین پرورش‌دهنده و پشتیبان استارت‌آپ‌ها در سیلیکون ولی خبر داد. این تغییرات در پنج بخش اصلی انجام خواهد شد. از زمان راه‌اندازی، این شتاب‌دهنده به راه‌اندازی بیش از 800 شرکت شاملAirbnb، دراپ‌باکس، اینستاکارت و استرایپ کمک کرده است. شرکت‌‌های پشتیبانی شده ارزشی در حدود 30 میلیارد دلار دارند. بر اساس گزارش بلومبرگ، در قالب برنامه‌های شتاب‌دهنده،Y Combinator نزدیک به  120 هزار دلار روی هریک از 85استارت‌آپی که در برنامه خود می‌پذیرد، سرمایه‌گذاری می‌کند.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ