Twizoo معادل توییتر برای پیدا کردن یک محل خوب برای غذا خوردن می باشد

راه های زیادی برای دریافت پیشنهادهای آنلاین رستورانی وجود دارد، اما Yelp و Foursquare دو تا از بهترین ها هستند. اپلیکیشن های کمتر شناخته شده شهر لندن، به دنبال این هستند تا با استخراج داده های توییتر در زمینه بهترین مکان ها برای غذا خوردن، متصدیان را به چالش بکشند که به خوبی هم توانستند این کار را انجام دهند.

توییزو در حال حاضر فقط در لندن و سان فرانسیسکو وجود دارد، اما در چند ماه آینده به شهرهای بیشتری گسترش پیدا خواهد کرد.

شما با استفاده از این اپلیکیشن می توانید رستوران های خاص یا انواع غذا و یا نوشیدنی را پیدا کنید. همچنین با استفاده از آن می توانید به توییت های مفید در مورد رستوران ها و غذاها نیز دسترسی داشته باشید. برای جستجو می توانید با فیلتر کردن رنج قیمت و مکان های باز (رستوران هایی که الان باز هستند و غذا سرو می کنند) سریع تر به نتیجه دلخواه خود برسید، یکی دیگر از امکانات این اپلیکیشن یافتن مکان هایی است که می توانید در آن صندلی و یا میز رزرو کنید.

موتور جستجوی توییتر، در این جا هم قوی عمل می کند. اما توییتر فقط در مورد خود مؤسسه یا رستوران می باشد ولی توییزو به بررسی احساسات و باور و اعتبار کاربر نیز می پردازند. برای مثال، این اپلیکیشن به صورت خودکار بررسی می کند که آیا کاربر (کاربری که در مورد رستورانی توییت داشته) سابقه استفاده از توییتر به عنوان یک کاربر نرمال را دارد و یا به نظر می رسد که در آن رستوران کار می کند و یا درخواست کار در آن را دارد و غیره.

به طور کلی نتایج به دست آمده، واقعاً خوب است و تب (tab) Community (عموم) بسیار مفید است چرا که به شما اجازه می دهد تا توصیه های افرادی را که در توییتر دنبال می کنید و همچنین توصیه هایی که از روی توییت های شما برداشته شده است را ببینید. مادلین پارا، مدیر عامل و شریک بنیان گذار توییزو به من گفت که این اپلیکیشن حتی قادر به شناسایی رستوران هایی با نام های خیلی معمول که پیدا کردن آن ها در یک جستجوی ساده مشکل است، نیز می باشد.

گاهی اوقات، آخرین خوراک (feed)، می تواند توییت های اسپمی که به رستوران دایرکت شده اند را انتخاب کند، اما اساساً فید و یا خوراک مکان خوبی برای یافتن توصیه های واقعی از سوی افراد واقعی است.

توییزو خیلی بی سر و صدا در جولای 2014 در لندن راه اندازی شد و در جون امسال به سان فرانسیسکو گسترش پیدا کرد- شهری که وقتی شما در حال اثبات سودمندی خود به کارکنان Twitter HQ می باشید، مفید واقع می شود. مؤسسان این استارت آپ، در زمینه آنالیز تمایلات و عواطف شبکه های اجتماعی برای برندها سابقه فعالیت دارند و آن ها می دانند که این زمینه می تواند برای مصرف کنندگان هم مفید باشد.

بی صبرانه منتظر آپدیت های توییزو همراه با توسعه جغرافیایی اش در هفته های آینده هستم. یکی از باگ هایی که باید در آن رفع شود، فیلتر کردن توصیه های عمومی در صورتی که تعداد افراد زیادی را در توییتر دنبال می کنید، می باشد (مثلاً من 2000 اکانت را دنبال می کنم). همچنین ممکن است گاهی اوقات رابط حبابی در آیفون 6 پلاس یا 6s پلاس با صفحه نمایش بزرگ تر به مشکل بخورد.

توییزو هنوز هم بهترین نمونه از فعالیت فایرهاوس توییتر برای به کارگیری در یک روش هوشمندانه توسط مشتریان می باشد. خیلی اوقات، ارزش فایرهاوس تنها در محصولات گران قیمت مورد استفاده روزنامه نگاران، محققان و متخصصان مالی درک می شود.

توییزو همچنین یادآوری می کند که خیلی بیشتر از خود توییتر می تواند از میلیون ها توییتی که روزانه به کار می برد، بهترین آن را استخراج کند.

منبع : TNW

مترجم : فرزاد پریدار

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ