3 استارت آپ انگلیسی که در کاخ سنت جیمز ارائه شدند و کاخ را به وجد آوردند

کارآفرینان در کاخ پر ابهت سنت جیمز و در مقابل شاهزاده اندرو، دوک یورک و هر کسی که در آن جا حضور داشت به ارائه استارت آپ خود پرداختند و برای این ارائه یک زمان سه دقیقه ای در اختیار داشتند که اگر حتی یک کلمه بیشتر از سه دقیقه صحبت می کردند، صحبتشان توسط نوازندگان ترومپت گارد ملکه قطع می شد. در این جا جایی برای افراد بدون اعتماد به نفس وجود نداشت.

دوشنبه شب، پانزده فینالیست در گالری عکس حراجی کاخ و در حضور 300 مهمان که تعدادی از آن ها هم سرمایه گذاران بالقوه بودند، به چالش کشیده شدند. همه استارت آپ های حاضر در فینال توسط هیئت داوران که از 200 برنامه کاربردی انگلستان بودند، انتخاب شدند.

این چهارمین رقابتی بود که برگزار می شد و به کارآفرینان به ازای دقایق استرس زایی که متحمل می شدند، اجازه داده می شد تا از مخاطبانی که به خوبی با آن ها ارتباط برقرار کرده اند از طریق معرفی شبکه شان درخواست کمک کنند.

در این رویداد، همسر سابق شاهزاده اندرو، سارا، دوشس یورک، که دوباره با هم ازدواج کرده اند هم حضور داشت و همچنین دختر آن ها، شاهزاده بیتریس یورک هم در جمع حاضر بود که تمام وقت خود را صرف صحبت با کارآفرینان کرد.

شاهزاده اندرو به مشابل گفت چرا استارت آپ ها در این رویداد شرکت می کنند.

بعد از این که همه شرکت ها استارت آپ خود را به طور خلاصه ارائه دادند، 300 مهمان حاضر به برنده رأی دادند.

Baby Lifebox، در مقام سوم قرار گرفت.

Baby Lifebox، عملکرد باتری را دارد و در واقع یک انکوباتور بچه مقوایی است که از جعبه های بچه در فنلاند که به نوزادان تعلق دارد، الهام گرفته شده است. مدیر شرکت، مالاو سنقاوی، به مشابل گفت که آن ها این انکوباتور را برای استفاده در کشورهای در حال توسعه و توسعه نیافته ساخته اند.

Appear Here، در مقام دوم قرار گرفت.

Appear Here، می خواهد نوع کوچک Airbnb، باشد و به کارآفرینان و شرکت های بزرگ کمک می کند تا مکان هایی را برای استفاده در مدت زمان کوتاه پیدا کنند. مدیر و مؤسس این استارت آپ، رز بیلی، به مشابل گفت که آن ها می خواهند رزرو مکانهای کوچک را به سادگی رزرو اتاق هتل انجام دهند و تا به امروز با اپل و مارک جیکوبز همکاری داشته اند.

و Unmade برنده رقابت بود.

Unmade، که قبلاً Knyttan نامیده می شد به مردم اجازه می دهد تا طراحی لباس بافت خود را سفارش دهند، به گونه ای که در کارخانه لندن حتی می توانند در عرض 90 دقیقه آن را به تولید برسانند. هال واتس، به مشابل گفت که شرکت قصد ایجاد تغییر در صنعت مد را دارد و در این صورت هر کسی می تواند لباس منحصر به خود را داشته باشد.

سایر شرکت های مهمی که در این رویداد حضور داشتند عبارت بودند از: Polysolar که شیشه های پنجره ای که قابلیت تولید برق دارند را ارائه  داد (این نکته را باید متذکر شوم که مدیر آن ها تنها زنی بود که خارج از 15 فینالیست به ارائه استارت آپ پرداخت)، BioCarbon Engineering، که هدف کاشت 1 میلیارد درخت توسط هواپیمای بدون سرنشین را پایه گذاری کرد و Cambridge Bio-Augmentation Systems که رابط های اولیه و کم هزینه پروتزی را ارئه داد.

شاهزاده برای استارت آپ هایی که نتوانستند به فینال برسند نیز توصیه هایی داشت.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ