ریچارد برانسون به کارمندان ویرجین خود می گوید، باید برای Uber و Airbnb یک جایگزین ایجاد کنند

Uber و Airbnb ممکن است فقط کمی بیشتر از یک رقیب برای یک منبع غیر محتمل باشند: ریچارد برانسون، مؤسس بی پروای ویرجین.
برانسون، یک انگلیسی با نفوذ بالا در زمینه تجارت و مؤسس خطوط هوایی به روز ویرجین آنتلانتیک و ویرجین آمریکا، در مصاحبه این هفته خود با مشابل گفت که معتقد است گروه او باید با این استارت آپ هایی که به سرعت در حال رشد هستند، رقابت کنند.برانسون، مدافع سرسخت تخریب کننده های تکنولوژی، از نزدیک و به طور خاص بازار هایلو را دنبال می کند، او همان طور که در هایلو و سایدکار سرمایه گذاری کرده، در Uber نیز سرمایه گذاری اولیه انجام داده است.
ویرجین آمریکا همچنین برای افشای محلی که با مسیر جدید هوایی اش در بین سان فرانسیسکو و اوهایو، هاوایی که در این هفته آغاز به کار کرده، تلاقی کرده، با Airbnb مشارکت داشته است.
کارآفرین سریالی که هم در صنعت موسیقی و هم در صنعت گردشگری موفق بوده، واقعاً به دنبال رقابت با Uber و Airbnb، می باشد که هر دوی آن ها هم در حال حاضر به خوبی در بازار رقابتی جا افتاده اند، و یا به دنبال مشارکت با هر کسی که ارائه دهنده این خدمات است می باشد. اما اگر برانسون بلندپرواز نبود، به این جا نمی رسید.
همان طور که پیداست، حس تحسین و رقابت بالقوه هر دو راه را در پیش می گیرند.
لیفت، رقیب اصلی Uber در ایالات متحده، سال گذشته مدیر خلاق ویرجین آمریکا را با هدف ایجاد یک برند تجاری پسند در زمینه حمل و نقل، با هویت کاملاً مستقل، جذب خود کرد تا ویرجین قدرت رقابت با لیفت را نداشته باشد.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ