Epic Catch خواستار برقراری ارتباط بین کاربران و افراد همفکر با آن ها می باشد تا تجربیات جدیدی به اشتراک گذاری شوند

در طول چند ماه گذشته در فضای تکنولوژی، بحث های زیادی در مورد برنامه های کاربردی موجود در بازار با هدف برقراری ارتباط بین مردم ( نه ایجاد دوستی بر اساس علایق عاشقانه، بلکه ایجاد دوستی افلاطونی بر اساس همفکری)  وجود داشته است. این نظریه از لحاظ ویژگی های ارزشی این نوع از پلتفرم های ارتباطی مجزا از سایر انواع پلتفرم هایی است که در دو سال گذشته راه اندازی شده و بیشتر از 6 ماه دوام نیاوردند.

اپیک کچ، پلتفرم جدیدی است که به کاربران اجازه به اشتراک گذاری با افراد جدید را می دهد. این پلتفرم از تجربیات شخصی مؤسس آن، مری آذر الهام گرفته شده که به دلیل حس نا امیدی که نسبت به شبکه های دوست یابی به او دست داده بود، تصمیم به تأسیس آن گرفت، چرا که او مایل به شرکت در فعالیت و یا کارهای خاص بود، اما دوستان او یا تمایل نداشتند و یا نمی توانستند آن را انجام دهند.

آذر می گوید: من در موقعیتی بودم که برای انجام کارهایم نیاز به سرمایه داشتم، اما دوستانم به سمت تشکیل خانواده رفتند. می دانم که این روال طبیعی است اما من به سمت جایی که دوست داشتم باشم حرکت کردم و شروع به پیدا کردن دوستان جدید کردم. مسئله ای که وجود داشت، این بود که واقعاً یک برنامه برای پیدا کردن افراد جدید همفکر و قرار ملاقات با آن ها وجود نداشت، من فکر کردم که آیا این عالی نیست که فقط با فشار دادن یک دکمه، کاری که می خواهید انجام دهید را انتخاب کنید و همچنین لیستی از افرادی که می خواهند در این امر با تو همراه باشند را پیدا کنید.

وقتی کاربر ثبت نام می کند، به صفحه ای که در آن فهرست انواع فعالیت هایی که به آن علاقه دارد، هدایت می شود و سپس پلتفرم شروع به تطابق این کاربر با سایر اعضای پلتفرم می کند. برای مثال، اگر شما کاربری باشید که واقعاً به سوارکاری علاقه دارید، با سایر اعضای علاقمند به سوارکاری تطبیق داده می شوید و در نهایت می توانید با آن ها گفتگو کنید و همچنین می توانید برای سوارکاری همراه با آن ها قرار بگذارید.

آذر می گوید: آن چه اپیک کچ را منحصر به فرد می کند، این است که همه فعالیت های ما در زمینه به اشتراک گذاری تجربیات است. برخی کاربران بسیار خاص هستند. آن ها نمی خواهند از فعالیت خاص خود و از آن چه به آن علاقه دارند منحرف شوند. به این افراد پیشنهاد می کنم جایی بروند که بدون هیچ گونه مصالحه ای کارشان را انجام دهند.

اپیک کچ از طریق فروش تجربیاتی که کاربران مایل به به اشتراک گذاری آن هستند و از طریق گرفتن کمیسیون کسب درآمد می کند. در حال حاضر، چهار ژانر مختلف از سری فعالیت های موجود در پلتفرم وجود دارد: فعالیت های بیرونی، چگونگی طبقه بندی، نمایش های تئاتر و سایر فعالیت ها که به کاربر اجازه می دهد فعالیتی که هنوز فعال نشده است را مشخص کند.

استارت آپ، بخشی از برنامه NRMA Jumpstart، امسال می باشد که توسط Slingshot راه اندازی شده است. بیش از 300 نفر درخواست داده اند تا بخشی از شتاب دهنده باشند، اما در نهایت فقط شش نفر پذیرفته شدند.

آذر می گوید: من برنامه ای که از  NRMA حمایت می کند را دوست دارم و واقعاً مرا به وجد می آورد. من از یک شرکت با سابقه خیلی خوب می آیم و از چنین برنامه ای انتظار دارم که بسیار سازمان یافته، منظم و فرآیند محور باشد که این مسئله در برنامه شتاب دهنده ای که قرار است راهنما باشد، بسیار مهم است. این آن چیزی است که باعث می شود من برنامه ای را به کار ببرم. من هیچ گاه نا امید نشده ام. حمایت هایی که دریافت کردم، ورودی هایی که گرفتم و افرادی که با من کار می کنند، در حالت عادی دسترسی به آن ها واقعاً دشوار است. این هم در نوع خودش منحصر به فرد است.

آذر همه سرمایه گذاری های مردمی که در گذشته در  Pozible انجام شده بود را بست تا پلتفرم جدیدی را بسازد، او سرمایه گذاری با ریسک پذیری بیشتر را تجربه کرد. احتمالاً، اپیک کچ روی سرمایه گذاری در محدوده بین 200 هزار تا 300 هزار دلار، هدف گذاری می کند.

هدف اپیک در بیش از یک سال آینده رشد 40هزار نفری کاربران در سراسر استرالیا و ایجاد یک برند برای آن می باشد.

آذر می گوید: فکر می کنم 12 ماه، برای تغییر زندگی ما و درک مفهوم کلی به اشتراک گذاری تجربیات زمان طبیعی باشد. هدف اپیک کچ، ایفای نقش محوری در شکل گیری آینده به اشتراک گذاری باشد.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ