ChefsClub استارت آپ موفق غذاهاي لذيذ

  • با مهدی شمس
  • چهارشنبه , ۱۳ آبان ۱۳۹۴

در حالیکه آمریکا و اروپای غربی برای چندین سال رستورانهايتخفیف شام مجللی را دارند ( Testecard ، Gourmet Society ، کلوب Hi-Life Diners)رستورانهاي سطح متوسط آمریکای جنوبی از این امکانات بی بهره اند.

ChefsClub ،استارت آپ موفق حوزه غذا در برزيل ، ۱۶۰۰ تیم ChefsClub را در کشور اضافه کرده اند و در حال حاضر بزرگترین رستورانهاي وعده  غذايي شام در آمریکای جنوبي را دارا هستند . 

ایده ChefsClub از کجا آمد

فابریزو ، یک دوست قدیمی از زمان دبیرستان ، که در کپنهاک مشغول تحصیل کارشناسی ارشد بود و مدل کسب و کاری را دید و به این نتیجه رسید که می تواند آن مدل را در برزیل هم اجرایی کند.همچنین وي مالك شرکت GroupOn بود و فکر مي كرد که این مدل کسب و کار برای زنده ماندن نیاز به توسعه دارد. او فکر خودش رو با من و بقیه در میون گذاشت و ما تصمیم گرفتیم که ChefsClub رو راه اندازی کنیم.

پیش زمینه ات چی بود؟

من کارشناس بازاریابی بودم و مدرک ام بی ای در مدیریت کسب و کار داشتم. قبل از ChefsClub من برای کمپانی های مشاور کار می کردم ، که تمرکزشون روی خرده فروشی و مشاوره خدماتی مشتریان بود. همچنین برای گروه B2W که بزرگترین گروه تجاری در آمریکای لاتین است به عنوان خریدار و خرده فروش کار می کردم  همچنین با Reckitt Benckiser به عنوان مدیر فروش.

این دو تا تجربه به من فهم خوبی در مورد چگونگی ارتباط برقرار کردن بین دو نفر داد قبل از این ، من یک مدرس دانشکاه بودم که بازاریابی و بازاریابی تجاری را درس می دادم.

هدف شرکت امسال چه خواهد بود؟

راه اندازی یک وب سایت جدید و یک برنامه ، که به عنوان همکار ۲۰۰۰ رستوران دیگر داشته باشیم و ۳ میلیون سود خالص و واقعی داشته باشیم.

بهترین خوبی و مزیت کار کردن در ChefsClub چیه؟

دانشی که داریم ما رو قادر می سازه که برای رستوران ها و مشتریان خدمات باور نکردنی را فراهم کنیم. و بهترین  چیزی که می خواهم بگم اینه که افرادی که  ما داریم همراه با دانشهایشان در راستای یکدیگر پیشرفت خواهند کرد.

و اگر ChefsClub  راه اندازی نمی شد ، شما چیکار می کردید؟

احتمالا یه رستوران یا کلوپ تفریحی باز می کردم.یا بعضی از طرح های تجاری دیگر.معلوم شد ماه مه من به ۱۶۰۰ نفر کمک کردم به جای اینکه به ۱ نفر کمک کنم 🙂

مترجم : مهدي شمس

منبع : TNW

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =