استارت آپ اسپانیایی میورا، فعال در زمینه زیبایی با سرمایه گذاری ریسک پذیر Seaya توانست 4 میلیون دلار بدست آورد

یک ضرب المثل می گوید “شانس دو بار در خونه آدم رو نمی زنه”، اما بعد از این که این اتفاق افتاد، شرکت سرمایه گذاری ریسک پذیر Seaya امیدوار است که این امر برای بار سوم هم رخ دهد. شرکت بازرگانی زیبایی لاتین-اسپانیایی میورا که توسط دیگو بالستروس تأسیس شده، توانست یک سرمایه حدود 4 میلیون دلاری از صندوق سرمایه VC دریافت کند.

بالستروس قبلاً استارت آپ های بایگانی اطلاعات آنلاین سین دلانتال (در اسپانیا) و سین دلانتال.ام ایکس (در مکزیک) را تأسیس کرده است. او قبلاً تحت حمایت مایکل کلیندل شریک شرکت سرمایه گذاری Seaya بود و بعدتر توسط خود شرکت سرمایه گذاری Seaya مورد حمایت قرار گرفت که هر دو شرکت هم توسط جاست ایت پایه گذاری شدند.

میورا اوایل امسال تأسیس شد و در پنج کشور- اسپانیا، مکزیک، کلمبیا، پرو و شیلی- به عنوان یک فروشگاه آنلاین و یک پلتفرم رزرو برای درمان های زیبایی راه اندازی گردید. این فروشگاه به مشتریان خود امکان انتخاب در دامنه وسیع تر و سادگی رزرو آنلاین را ارائه می دهد، و همچنین با وجود 750 سالن زیبایی که در این پلتفرم عضو شده اند، به ما  نوید کاملاً دیجیتالی و تجاری تر شدن صنعت زیبایی را می دهد.

بالستروس با اشاره به این که میورا در حال راه اندازی پنج فروشگاه است، خواستار نحوه استفاده از سرمایه جدید در دفتر مرکزی مادرید شد. او می گوید ” این همان چیزی است که ما به تنهایی نمی توانستیم آن را انجام دهیم.” علاوه بر این در راه اندازی و ساخت تکنولوژی استارت آپ، پول در راه سازمان دهی افزایش فروش و بازاریابی استفاده می شود.

بالستروس معتقد است که تعداد رقبای خردمند و عاقل در اسپانیا و آمریکای لاتین ناچیز است، اما در ادامه تصدیق می کند همان طور که فروشگاه وانادای انگلستان در سراسر اروپا توسعه یافت و اخیراً در سرمایه گذاری جدیدش توانست 73 میلیون دلار کسب کند، فروشگاه اینترنتی وانیدی، زیر مجموعه شرکت  Rocket Internet، هم احتمالاً یک رقابت مستقیم ایجاد خواهد کرد.

کلیندل شریک سرمایه گذاری Seaya  می گوید” در حال حاضر به جز اسپانیا، تقریباً رقیبی در این زمینه وجود ندارد.” ” در آمریکای لاتین که در حال حاضر محل فعالیت شرکت ها می باشد و در آینده هم شرکت های بیشتری روی فعالیت در آن تمرکز می کنند،  شرکت Rocket و یا چیزی شبیه به آن وجود ندارد. اما دیگو در همکاری با ما در زمینه رقابت با  Rocket Internet تجربیاتی پیدا کرده است و این مسئله حتماً تغییر خواهد کرد. کافی است فقط به سیندلانتال ام ایکس نگاه کنید!”

در همین راستا، بالستروس و کلیندل، هر دو معتقدند که میورا از هر دو شرکت سین دلانتال از نظر تجاری بزرگ تر خواهد شد. در کنار Seaya، صندوق سرمایه گذاری واریو مکزیک و شرکت سرمایه گذاری ریسک پذیر نازکا نیز در سرمایه گذاری همکاری داشته اند.

 

مترجم : صدف رستگار

منبع : Techcrunch

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ