AdmitSee در سرمایه گذاری با ریسک نسبی 1.8 میلیون دلار به دست آورد

 

AdmitSee، یک استارت آپ ده نفره و دو ساله در سان فرانسیکو می باشد که به تازگی توانسته در یک سرمایه گذاری با ریسک نسبی بیشتر برای جذب مشاوران گران قیمت در زمینه پذیرش کالج، 1.8 میلیون دلار به دست آورد.

در صورتی که کارها طبق برنامه پیش برود، AdmitSee می تواند آینده لینکدین را داشته باشد.

AdmitSee، در سال 2013 توسط همکلاسی های سابق در دانشگاه پنسیلوانیا، یعنی لیدیا فایال و استفانی شی یو، تأسیس شد، این دو همراه با والدین تعداد بی شماری از دانش آموزان مدارس آمریکا مشاهده کردند که در ظاهر، روند پذیرش کالج در آن سال به طرز پیچیده ای افزایش یافته است.

کار این شبکه که آن را منبع همتای پذیرش کالج می نامند، چیست؟ این شبکه هزینه ثبت در خواست پذیرش موفقیت آمیز دانش آموز در کالج را می پردازد و بعد برای این خدمات و همچنین برای راهنمایی دانش آموز در مورد چگونگی تکرار این موفقیت، هزینه بالاتری از دانش آموزان دبیرستانی (یا در واقع والدین آن ها) دریافت می کند.

این مسئله در مورد دانش آموزان بلند پرواز بیشتر صدق می کند، چون آن ها با کمی پرداخت بیشتر می توانند از دانش آموزان کالج سوالاتی در مورد کل روندی که باید پیش بگیرند، بپرسند.

AdmitSee تعداد دانش آموزان دبیرستانی که برای این سرویس ثبت نام کرده اند را اعلام نمی کند، اما فایال می گوید که AdmitSee تصیم دارد برای پلتفرمشان 50000 فایل درخواست، جمع آوری کند و در حال حاضر هم 1000 دانشجوی راهنما در دسترس دارند.

در مورد قیمت گذاری این خدمات فایال می گوید: کسانی که درخواست های موفقیت آمیز خود را ثبت می کنند 10 دلار می پردازند و برای هر بار دیده شدن پروفایلشان توسط دیگران هم 2 دلار دیگر باید بپردازند. در عین حال، این دانش آموزان ذینفع برای داشتن یک راهنما یا مربی که به سوالات آن ها پاسخ بدهد، باید 9 دلار در هفته  پرداخت کنند، همچنین در صورتی که آن ها بخواهند راهنما پروفایل شخصیشان را بررسی کند به ازای هر بار بررسی باید 20 دلار بپردازند و یک 75 دلار دیگر در ماه هم باید برای دیدن فایل درخواست دانش آموزان در پنج دانشگاه انتخابی آن ها پرداخت کنند.

بسیاری از دانشگاه های نشان داده شده عبارتند از: هاروارد، برکلی، کورنل، استنفورد، و تافتس می باشند.

فایال می گوید: AdmitSee پیشنهادات خود را سازمان دهی کرده است، چون معمولاً کابران سعی می کنند قبل از رفتن به دانشگاه تضمینی خود، در مورد دانشگاه مورد نظرشان اطلاعات بیشتری کسب کنند.

فایال اصرار دارد  AdmitSee همیشه در مورد اطلاعاتی که به پلتفرمشان اضافه می شود، جوانب بیشتری را پیدا کند. برای مثال، او می گوید: به نظر می رسد کلمبیا و کرونل افراد مشابه را پذیرش کنند در حالی که سایر دانشگاه ها مثل Yale و براون وجوه اشتراک زیادی را در نظر می گیرند. همچنین او می گوید AdmitSee می تواند به دانش آموزان سطح C کمک کند تا دانشگاهی که برای آن ها مناسب تر است را پیدا کنند (دانشگاهی که نسبت به نمرات سخت گیری کمتری دارد که شامل تولان، دانشگاه مریلند و دانشگاه میشیگان می باشند). بر اساس آموخته های شرکت، این مسئله همچنین در مواقعی که دانش آموزان برای پذیرش اولیه درخواست می دهند، باعث ایجاد تفاوت می شود (طبق گفته های فایال، دانشگاه نیویورک نسبت به کلمبیا، دانش آموزان پذیرش اولیه بیشتری را پذیرش می کند).

فایال می گوید ما به سمت جلو حرکت می کنیم، و AdmitSee امیدوار است موفقیت رو به رشد خود را تکرار کند البته همراه با محصولی که به دانشجویان کارشناسی کمک می کند تا به مقطع تحصیلات تکمیلی بروند، همچنین همراه با محصول سومی که در نهایت به هر دو گروه کمک می کند تا در شرکت هایی که می خواهند مشغول به کار شوند.

فایال می گوید ما طرحی که هنوز به اجرا نرسانده باشیم هم داریم، و اما بخشی از این طرح که برای سال آینده است این می باشد که ما بر روی کار کردن با دانشگاه های حقوق و بازرگانی که ممکن است از نظر رتبه بندی در سطح پایین تری قرار داشته باشند، تمرکز کنیم و به آن ها کمک کنیم تا جای پای خود را محکم کنند و مردم هم از وجود آن ها آگاه شوند.

در این میان، AdmitSee تبصره جدید و قابل تغییر خود برای رشد آگاهی مردم در مورد برند خود، اعتقاد پیدا کردن والدین به ارزش وجود آن و شروع استخدام چند فروشنده را به کار خواهد بست-با مشارکت سرمایه گذاری Social +، FOUNDER.org و صندوق سرمایه Imagine K12’s Start ( که شامل صندوق های سرمایه گذاری ریسک پذیر مدارس جدید، سرمایه گذاری GSV، Y Combinator’s Paul Graham، LinkedIn CEO Jeff Weiner و Chegg CEO Dan Rosensweig می باشد).

فایال افزود: ما به تازگی اولین طراحان خود را در هفته گذشته استخدام کردیم. این یک آغاز هیجان انگیز است.

 

مترجم : آرش زمانی

منبع : Techcrunch

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ