6 استارت آپ هلندی که به زودی در بازار نیویورک خواهند بود

 

TNW Conference USA 2015 از بین صد ها استارت آپ شرکت کننده ، شش استارت آپ مهم هلندی را انتخاب و بررسی نموده است که در مقاله زیر به معرفی آنها خواهیم پرداخت

MultiSense

multisense-220x34

مولتی سنس یک سیستم امنیتی آنلاین است که هم از شما و هم از مشتریان شما محافظت می کند. این سیستم پیچیده شامل تشخیص چهره برای جلوگیری از استتار، حسگر اثر انگشت، جی پی اس بر پایه شناسایی مشتری، پلتفرم NFC برای این که از گوشی های هوشمند به عنوان برچسب امنیتی استفاده شود و یک تأیید هویت صدا می باشد.

Groupagendas

startup-groupagendas-220x147

Groupagendas یک پلتفرم نوآورانه است که به شما کمک می کند تا قرار ملاقات ها و وظایف کاری خود را به سریع ترین روش ممکن مدیریت کنید. شما می توانید قرار ملاقات و گروه ایجاد کنید، یک مرور کلی روی یادداشت ها و چت های خود داشته باشید و یا فهرست کاری خود را با سایر اعضای گروه به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید هر کاری که باید انجام دهید را با تقویم خود ادغام کنید و هر کسی را که بخواهید با برنامه کاری خود به روز کنید.

LegalMatters.com

legalmatters-220x220

LegalMatters.com یک پلتفرم آنلاین است، که کاربران را برای یافتن یک راه حل و توصیه قانونی و مقرون به صرفه راهنمایی می کند. در نسخه نامحدود آن، هزینه یک ماه مکالمه تلفنی 47 یورو می باشد. این یک گزینه از بین چندین گزینه قانونی است که می تواند مشکل شما را از لحظه شروع و راه اندازی یک شرکت تا استخدام و رسیدگی به همه امور به بهترین نحو هدایت کند.

 

VURZE

Vurze-220x184

VURZE، محصول MIWI یک پلتفرم جدید رسانه های اجتماعی برای خالقان دگرگونی و تحول است. آیا شما به مسائل جهانی علاقه مند هستید و دوست دارید در این زمینه کمک کنید؟ یا مشتاق پیوستن به یک برنامه خیریه هستید؟ آیا به افرادی با ذهن خلاق نیاز دارید تا به شما نحوه به حقیقت پیوستن استارت آپ نارستان را بگوید؟ فرقی نمی کند که مشکل شما چیست، شما به راحتی می توانید با پیوستن به این رسانه اجتماعی، افرادی را در ارتباط با موضوع خود بیابید.

Social Media Signage

startup-socialmediasignage-220x147

Social Media Signage، همه اطلاعات رسانه های اجتماعی شما را در یک مکان جمع آوری می کند و هویت حقوقی شما را می سازد. با استفاده از آن می توانید همه اطلاعات خود در تویتر، فیس بوک، اینستاگرام، یوتیوب، فلیکر و لینکدین را جمع آوری کنید. فقط کافی است SM Signage خود را دریافت کنید و  هویت حقوقی قابل شناسایی خود را بسازید.

Instant Magazine

logo-instant-magazine-fw-220x82

Instant Magazine، به شما کمک می کند تا مرورگر خود بر پایه مجله آنلاین را ظرف چند ساعت بسازید. همه کاری که شما باید انجام دهید این است که همه محتوای خود (ویدئوها، عکس ها، متن ها، جریانات اجتماعی و انیمیشن ها) را جمع کنید، طراحی قالب خود را از بین طیف وسیعی از قالب های موجود انجام دهید و دکمه جادویی انتشار را فشار دهید.

 

مترجم : آرش زمانی

منبع : TNW


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ