معرفی 5 استارت آپ Accelerator Summer 15 نیویورک

Accelerator Summer 15 امروز در شهر نیویورک ، میزگرد کارآفرینان سریع هم دوسالانه خود در تابستان 2015 برگزار کرد. در این جا ما بدون هیچ دیدگاه خاصی از 10 مورد ارائه شده در این رویداد ، 5 استارت آپ از موارد مورد علاقه خود را بررسی خواهیم کرد .

 

Grsp

grsp-app

همه ما برای اطمینان از این که بهترین معامله خود را انجام می دهیم، در صفحات وب قیمت ها را با هم مقایسه می کنیم، اما وقتی در بیرون از منزل در حال خرید هستیم، مسئله خرید ناگهانی پیش می آید. برای کمک به جلوگیری از پشیمانی خریدار، Grsp که یک اپ تحت iOS است به شما این اجازه را می دهد تا با استفاده از داده های محلی قیمت ها را با هم مقایسه کنید و حتی بفهمید که کدام فروشگاه در این نزدیکی قیمت بهتری برای کالای مورد نظر شما ارائه می دهد.

در صورتی که باز هم نیاز به همفکری داشتید، این اپلیکیشن به شما اجازه می دهد تا از دوستان خود و یا جامعه Grsp نظرخواهی کنید و همچنین نظرات افرادی که کالای مورد نظر شما را قبلاً خریداری کرده اند را هم ببینید.

Sweet

mockup-3-devices-for-landing-page

برنامه Sweet برای افرادی که عاشق مواد غذایی هستند جذاب است، چرا که این استارت آپ به آن ها اجازه می دهد شرکت را از بعد تجاری دنبال کنند. این برنامه به شرکت های مواد غذایی اجازه می دهد تا فروش، سفارشات، فاکتورها و موجودی را برای آنالیز میزان عرضه و تقاضای خود مدیریت کنند. همچنین این برنامه به این شرکت های سنتی اجازه می دهد تا تجارت الکترونیک و آنلاین خودشان را با یک کاتالوگ دیجیتال داشته باشند تا نحوه سفارش برای آن ها آسان تر شود.

KitSplit

kitsplit

در حال حاضر مکان هایی برای اجاره تجهیزات دوربین وجود دارد، اما آن ها اغلب برای گروه های حرفه ای با بودجه های کلان کاربرد دارند. در صورتی که شما یک تدوینگر فریلنس یا یک وبلاگ نویس یوتیوب هستید که نیاز به یک دوربین خوب برای کار امروز خود دارد، KitSplit با هدف کمک به شما و فراهم کردن تجهیزات، در هر کجا و هر زمان در خدمت شما است. این اپلیکیشن به شما اجازه می دهد تا تجهیزات مورد نیاز خود را پیدا کنید و همچنین با پیک آن را تحویل بگیرید در نتیجه شما می توانید با خیال راحت روی ایده خلاقانه خود تمرکز کنید.

ModernLend

ModernLend_Card

به دنبال مهاجرت بسیاری از بنیان گذاران به ایالات متحده، ممکن است برای شهروندان بین المللی گرفتن تأیید اعتبار برای وام، خرید ماشین و امثال آن سخت باشد چرا که آن ها امتیاز FICO و یا شماره امنیت اجتماعی را ندارند. ModernLend امیدوار است تا با پیشنهاد دبیت کارت (کارت بدهی) خود که سوابق تحصیلی، کاری، اطلاعات اجتماعی و سایر اطلاعات را می سنجد، این مشکل را اصلاح کند، تا بعداً این افراد با استفاده از این کارت بتوانند امتیاز FICO خود برای نیازهای آینده شان را ایجاد کنند.

Dezignable

dezignable

پیدا کردن یک طراح داخلی که دیدگاه شما را اجرا کند می تواند مشکل باشد، پس به جای خرید از اطراف خود، از Dezignable استفاده کنید، Dezignable به شما اجازه می دهد تا عکسی از فضای خود با سبک و بودجه مورد نظر خود را آپلود کنید. سپس شما 3 طرح پیشنهادی برای انتخاب دریافت می کنید.

وقتی شما طرح نهایی را انتخاب کردید، یک رندر 3 بعدی از فضا به همراه فهرستی از موادی که باید برای اجرای طرح خریداری کنید به شما داده می شود. مزیت آن هم انعطاف پذیر بودن آن است یعنی در صورتی که شما طرح را نخواستید و پیشنهادی را قبول نکردید نیاز به انجام دادن خرید هم ندارید.

مترجم : آرش زمانی

منبع : TNW

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ