کوتاه کننده لینک fi9.ir

مستر فایل | قالب و پلاگین وردپرس

کارت ویزیت لایه باز


۱۰ نکته برای ماکزیمم کردن نمایش استارتاپ شما برای شکار محصولات

 • با مهدی شمس
 • جمعه , ۱۷ مهر ۱۳۹۴

عملی کردن شکار محصولات مسئله ی بالقوه ی بسیار مهمی برای استارتاپ ها و راه مناسبی برای افزایش رضایت کاربران است. ولی چیزی که بسیار مهم است، آماده شدن برای بهره وری ماکزیمم از ارسال است. شما چه کاری باید برای آماده شدن سایت خود در ازای ترافیک زیاد انجام دهید؟

در این مقاله به بررسی نظرات ۱۰ کار آفرین از جمع کارآفرینان جوان YEC  خواهیم پرداخت .

 

 

 1. روی شبکه خود کار کنید

اکنون زمانی است که تمام سرمایه شما قبل از انتخاب شدن به صورتی مهم تلقی می شوند. آیا شما تمام افراد پر نفوذ را حول برند خود جمع کرده اید؟ آیا شما ابزار راه اندازی برای بررسی کامنتها را دارید؟ به عبارت دیگر، حتی اگر شما تا به حال سازمان دهی نشده اید،  باید به کارهای خود نظم دهید.

 • Joanna Schneier, Cognotion   Joanna-Schneier

 

 1. گرفتن رهبری

مطمئن شوید که توانایی گرفتن رهبری و فروش از صفحه خانگی خود را دارید. بیشتر افراد، بازدیدکنندگان را به سمت صفحه دیگری برای ثبت نام راهنمایی می کنند. صفحه ثبت نام را درست در صفحه خانگی خود قرار دهید تا کاربران مجبور به گشتن به دنبال آن نباشند.

همچنین شکار محصولات ، محرک سرمایه گذاران است، بنابراین چند آمار را که باعث تعجب مشتریان و سرمایه گذاران می شود را آپلود کنید. این یک روش عالی برای بدست آوردن رهبری و کنترل افرادی است که می توانند چک های بسیار بزرگ برای کسب و کار شما بنویسند.

 • John Rampton, Due john-rampton

 

 1. پاسخگویی به نظرات

مطمئن شوید که به نظرات مردم راجع به محصولات شما پاسخ می دهید. به کسانی که محصول شما را در توئیتر به اشتراک می گذارند، تعهد داشته باشید. کاربرانی را که ثبت نام کرده اند را دنبال کنید. وقت خود را صرف ماکزیمم کردن شکار محصولات کنید.

 • Ben Lang, Mapme Ben-Lang

 

 1. گزینه درخواست یک مشخصه را اضافه کنید

بدست آوردن مشخصه ها در شکار محصولات فرصت بزرگی است برای فهمیدن اینکه افراد خواهان چه مشخصه هایی در محصول یا خدمات هستند، چه محصول را خریداری کنند، چه نکنند. ممکن است تغییرات ترافیک بسیاری از طرف عاملان پیچیدۀ صنعت فن آوری تحمیل شود که باید امکان ارسال بازخورد مستقیم از طرف آنها برای خود را آسان کنید.

یک فرم یا گزینه درخواست مشخصه را در مکان قابل دسترسی از صفحه تان، اضافه کنید، و به درخواست هایی که در طول زمان تکرار می شود توجه کنید. حتی شما می توانید آن را به یک گزینه به افرادی که ثبت نام کرده اند و یک گزینه هم برای کسانی که سایت را بدون خرید ترک می کنند، تفکیک کنید. شما به یک بصیرت از فهم ارزش پیشنهادات خود دست خواهید یافت. همچنین بهبودهای لازم برای تبدیل شرکت تان به یک شرکت با ارزش تر، نیز برایتان مشخص می شوند.

 • Dave Nevogt, Hubstaff.com Dave-Nevogt

 

 1. در بازاریابی خلاقیت به خرج دهید

اکنون که شما توجه افراد را جلب کرده اید، می توانید توجه را توسط نشان دادن چگونگی ساده کردن یا غنی کردن زندگی مردم توسط محصول شما، حفظ کنید. شما این کار را به آسانی می توانید با پشتیبانی از چیزها/ کسانی که نیازمند پیشنهادات شما هستند( به رایگان) انجام دهید، به این شرط که خدمات شرکت شما به واضحی مشخص شود. در این رابطه دو طرفه، افراد تحت پشتیبانی شما تضمین می کنند که محصول شما کار می کند و شما قادر به دریافت سودهای بازاریابی هستید. اساسا، در بازاریابی خلاق شوید. به چیزهای غیر معمولی فکر کنید که محصول شما ممکن است در آن استفاده شود و یک متخصص آموزش دیده داشته باشید که محصول شما را یکبار به طور واقعی امتحان کند. شما اکنون می توانید مشخصه های خود را در شبکه های مجازی، تبلیغ کنید و مشخصه ها را برای ارجاعات آینده در وب سایت خود اضافه کنید.

-Cody McLain, SupportNinja Cody-McLain

 1. رای های خود را افزایش دهید

مطمئن شوید که هرچیزی که به صفحه شکار محصول لینک می شود روی مقیاس صحیح تنظیم شده است. اگر شما زمان دارید و یا از قبل آماده اید، امتحان بارگذاری را انجام دهید. Blitz.io در این مورد بسیار خوب عمل می کند. برای ماکزیمم کردن شانس برتر بودن، ایدۀ به اشتراک گذاری لینک صفحه خود با کاربران، دوستان و خانواده بسیار ایده جالبی است. ما برای پروژه ی قبلیمان از Mailchimp استفاده کردیم ، البته برای کاربرانی که دارای حساب توییتر هستند، ایمیل زدن آسان تر است. این کار واقعا به افزایش نظرات کمک می کند.

 • Kevin Henrikson, Acompli Kevin-Henrikson

 

 1. راه اندازی تبلیغات بازگردانی مشتری

این تبلیغات ( تبلیغاتی که برای کسانی است که قبلا سایت شما رو بازدید کرده اند) می تواند یکی از موفق ترین و سودمند ترین شکل تبلیغات باشد. تنها با دیدن سایت شما، افراد علاقه خود را به محصول بیان می کنند. غالباً مشکل اینجاست که در صورت خروج بعضی از افراد از سایت، شما هیچ آدرس ایمیل یا اطلاعات شخصی دیگری برای بازگرداندن وی در اختیار ندارید.

اینجاست که بحث بازگردانی مشتری به میان می آید. با استفاده از این خدمات مانند AdRoll ، یک شنود مناسب یا پلتفرم اصلی تبلیغ فیس بوک، شما می توانید کوکی کاربرانی که از سایت شما دیدن کرده اند را پیدا کرده و بعدا برای بازگرداندن آنها، سایت خود را دوباره به آنها تبلیغ کنید. از این که کد دنبال کننده را در سایت خود قبل از داشتن ویژگی بزرگ مانند شکار محصول راه اندازی کرده اید، اطمینان حاصل کنید. با این راه شما می توانید از مزایای ترافیک برگشت افراد برای هفته ها بهره مند شوید.

 • MattanGriffel   Mattan-Griffel
 1. دنبال کردن تحلیل ها بصورت بی درنگ

با فرض اینکه در حال حاضر، خدمات گوگل آنالیز با راه انداز حساب Kissmetrics را در اختیار دارید، دنبال کردن اتفاقاتی که بی درنگ در روزی که شما در شکار محصول هستید، بسیار مهم است. آیا کاربران بسیار سریع بازخورد نشان می دهند؟ اگراینطور است، آنرا در پیام رسانی و طرح بندی صفحه خانگی خود جبران کنید. آیا کاربران زمان زیادی در صفحه خانگی می مانند؟ شاید آنها دنبال دکمه ثبت نام می گردند.

به طور ایده آل ، داشتن دو نوع صفحه خانگی A/B برای تست، پیشنهاد می شود. صفحه خانگی که در ساعات اولیه خوب کار می کند را نظارت کنید و سپس در باقی ساعات روز ترافیک بیشتر را به سمت آن هدایت کنید.

 • Pratham Mittal, VenturePact  Pratham-Mittal1

 

 1. SEO خود را بهبود بخشید

اگر شرکت شما اخیرا در شکار محصولات مشخصه شده است، شما با حجم بالای جست و جو مواجه می شوید چرا که جستجو گرها نسبت به علاقۀ خود سعی خواهند کرد که شما را در گوگل پیدا کنند. شاید آنها کلید واژه نام برند شما را جست و جو کنند که بی شک شما باید در آن رتبه اول باشید یا شاید آنها هفته ها بعد کلید واژه توصیف کننده محصول یا خدمات شما را جست و جو کنند. آیا جست و جو شما را نشان می دهد؟ یا اینکه رقیبان شما ترافیکی که شما برای ایجاد آن کمک کرده اید را از آن خود خواهند کرد؟

مطمئن شوید که وب سایت شما دارای محتوا و صفحات وب در کنار صفحه خانگی است. و فایل robot.txt در سایت تان نیست ( این فایل ها عنکبوت های گوگل را بلاک می کنند) و همچنین دارای یک نقشه سایت XML، پلاگین ها و ویجت ها برای ساخت لیست های ایمیل و مکان شبانه روزی بهینه شده کاربر می باشد. حتما همه چیز را دنبال کنید.

 • MattewCapala, Search Decoder  Matthew-Capala
 1. اخبار را منتشر کنید

بعد از اینکه محصول شما مشخصه یابی شد و نظرات مثبت دریافت کرد، بسیار مهم است که اجازه دهید تمام کانال های داخلی و خارجی شما از آن اطلاع پیدا کنند. ولی بین اشتراک گذاری مقاله های مشخص شده شما در صفحه توییتر و ارسال آن به دیگر منابع بسیار مهم، تفاوت وجود دارد. حتما اخبارتان را منتشر کنید، ولی در مکانی که واقعا به سود شرکت شما باشد ، خبر را در حال انتشار و رشد نگه دارید.

یک بیانیه مطبوعاتی یا ایمیل ارسالی شامل این مشخصه ها را پیش نویس کرده و به تمام مخاطبان و دیگر انتشارات که حتی به شما سود بیشتری خواهند رساند، ارسال کنید. باید مطمئن شوید که از آن ویژگی ها در آینده بیشتر و بیشتر برای به شهرت رساندن شرکت خود استفاده خواهید کرد.

 • Miles Jennings,com  Miles-Jennings

 

مترجم : مهدی شمس

منبع : Mashable

 • facebook
 • googleplus
 • twitter
 • linkedin
 • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 9 =