اپل برای بهبود سیری استارت آپهای جدید می خرد

اپل به دنبال بهتر کردن عملکرد سیری است و آخرین حرکت آن در این زمینه هم خرید استارت آپ تشخیص صدا می باشد.

امروز شرکتی که وکال آی کیو را خریداری کرده مورد تأیید فایننشیال تایمز است، شرکتی که به دستیاران صوتی اجازه می دهد تا دیالوگ های طبیعی را درک کنند و برای همین کار اختصاص داده شده اند. من فکر می کنم که این امر بیشتر تخیلی است و کمتر چنین چیزهایی سه بار تکرار می شوند تا تحقق پیدا کنند.

 

با این حال اپل دقیقاً بیان نکرده است که برنامه اش برای استفاده از وکال آی کیو چیست و فقط به ارائه پاسخ در مورد استانداردهای خرید شرکت پرداخته است:

“اپل گاه گاهی شرکت های کوچکتر تکنولوژی را خریداری می کند و ما عموماً در مورد هدف و یا برنامه هایمان بحث نمی کنیم.”

اما فهمیدن این که چگونه تکنولوژی استارت آپ می توانست به سیری تزریق شده باشد، سخت نیست. وکال آی کیو در صفحه اصلی خود می گوید، در حال حاضر مزیت همه دستیاران صوتی، توانایی شان در پرسیدن سوالات واضح وروشن از کاربران در مواقعی که دستورات را درک نمی کنند است- درست مثل یک شخص واقعی.

علاوه بر این، این تکنولوژی می تواند پاسخ های قبلی را به یاد داشته باشد و می داند که چگونه بر اساس موضوع و متن به شما پاسخ دهد. در صورتی که سیری، Cortana و Google Voice حتی نمی توانند آخرین سوالی را که پرسیده اید به یاد داشته باشند.

وکال آی کیو می گوید نیاز نیست شما نحوه حرف زدن با دستیاران صوتی را یاد بگیرید بلکه این دستیاران صوتی هستند که باید چگونگی حرف زدن با شما را یاد بگیرند. به نظر می رسد این طرح خوبی برای من باشد، بنابراین امیداورم اپل کاربرد مفید و پرباری از تکنولوژی را ایجاد کند.

 

مترجم : فرزاد پریدار

منبع :TNW

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ