ده استارتاپ موفق UK که شما باید درباره ی آن بدانید

” کنفرانس وب بعدی ایالات متحده” “The Next Web Conference USA” در 18 نوامبر در نیویورک برگزار خواهد شد. در این مقاله به معرفی 10 استارت آپ موفق که قصد ارائه در این همایش را خواهند داشت می پردازیم .

 

 

Chummunity-Logo

Chummunity

Chummunity یک بازار آنلاین است که در آن نویسندگان مستقل به کسانی که چگونگی نوشتن را نمی دانند ولی می خواهند داستانشان نوشته شود، کمک می کنند.

این استارتاپ، امکان سفارش داستان زندگی خود و داشتن یک کتاب بعنوان محصول نهایی و استفاده از گفتار درمانی را فراهم می آورد. احساسات، تجارب، رویاها ی خود را به اشتراک بگذارید و دیگران را با الهام بخشیدن با استفاده از جملات قدرتمند و ساده کمک کنید.

knocker-app-logo-150x150

Knocker

Knocker اطلاعات مبتنی بر GPS خاصیت ساده برای آیفون شما را توسط برنامه های آن جمع آوری می کند. فرقی ندارد که شما علاقه مند به قیمت، موقعیت، مزایا باشید. همه چیز در یک صفحه قرار دارد.

خاصیت هایی را که علاقه مند به اجاره کردن یا خریداری آنها هستید، همراه با بررسی های اضافه شده و نظرات با ارزش دیگران توسط اشتراک گذاری علایق خود در رسانه های اجتماعی، ذخیره کنید.

 

apperio-limited-logo-150x150

Apperio Limited

آیا تا کنون فکر کرده اید که شرکت های حقوقی چگونه خود را مدیریت می کنند؟ آنها می توانند از این خدمات شرکت کنندگان بوست استفاده کنند.

Apperio Limited یک پلتفرم آنلاین است که بررسی عملکرد شرکت های حقوقی ، هشدارهای زمان- واقعی و آهنگ مصرف را همراه با سهل انگاری های واضح و سریع را برای آنها انجام می دهد.

maqtoob-logo

MAQTOOB

پلتفرم جدید، MAQTOOB کنترل پول و زمان را برای شما انجام می دهد.

این استارتاپ  بهترین ابزارهای موجود را جمع آوری کرده، که می تواند برای شروع و رشد تجارت شما کمک کند، بنابراین شما به سادگی می توانید امتیازدهی ها را باهم مقایسه کرده و بررسی ها را مطالعه نمایید. اگر شما بخواهید جدیدترین ابزارها را پیدا کنید وب سایت آنرا چک کنید.

sharp-cloud-logo-150x150

 SharpCloud

SharpCloud برای ارتباط ساده تر برای تجارت ها شکل گرفته است.  صفحات گسترده و ایمیل های ساده  را به این ابزار مجازی ارتباط تبدیل کنید، جایی که می توانید داده ها، ویدئو ها، بازخوردهای مجازی شده و ارائه ها را با هم مرتبط نمایید.

نقشه راه استارتاپ ، پروژه ها و اوراق بهادر خود، را راه اندازی کنید، تعهد های مشتری را توسط کارگاه های مجازی بیشتر فرا بگیرید.

connectid-logo

ConnectID

شما هیچ گاه نیازمند به حفظ دفترچه آدرس خود نخواهید بود زیرا مخاطبان شما این کار را خودشان بوسیله ی ConnectID انجام می دهند.

اطلاعات تماس شما در زمان- واقعی تغییر می کند، این چندین پروفایل را از کار شما و زندگی خصوصی تان استفاده می کند و می توانید از اینکه قادر به عوض کردن جزئیات تنها در یک ثانیه با این برنامه هستید، لذت ببرید.

logo-black-medium

Sorry

پلتفرمSorry یک راه خلاقانه برای کمک به صفحه وضعیت شرکت ها است. اگر در چیزی مشکلی پیش آید، شما می توانید از Sorry برای نگه داشتن به روز وب سایت و همچنین کانال های شبکه اجتماعی خود برای خوانندگان خود استفاده کنید.

زمانی که مشکل حل شد، شما یک وضعیت خودکار به روز دریافت می کنید. Sorry بعنوان یکی از استارت آپ های هفته انتخاب شد. برای اطلاعات بیشتر این پست را ببینید.

 

refme-logo

RefME

RefME برای مرجع دهی ساده تر برای همگان شکل گرفته است. بیش از 7000 گونه مرجع را شامل، APA ، Harvard، MLA  برای این که به شما اطمینان دهد که شما می توانید مرجع شناسی خود را به فرم صحیح داشته باشید، جمع آوری کرده است.

شما قادر به افزودن نقل قول از کتاب ها و مجلات، ایجاد پروژه ها و صفحات وب یادداشت نویسی، هستید. هرچه مرورگر آن گسترده شود، شما می توانید در یک دقیقه آن را تنظیم کنید و مرجع ها را به آسانی درست کنید.

si-logo

Innovations Infinite Ltd

Innovations Infinite ابزار خود را ایجاد می نماید، فروش نامحدود، قیمت را کاسته و CRM را برای همگان در دسترس و اقتصادی می کند.

پلتفرم شما را قادر به داشتن هوشیاری و کنترل فعالیت های اقتصادی خود می کند. یک مدل ارسال مبتنی بر ابر، شما را مجبور به انتظار کشیدن کم تر از دیگر برنامه های مشابه برای دست یافتن به مزایا ی پلتفرم می کند.

 

startup-biddly

Biddy.ly

Biddy.ly یک پلتفرم جدید مبتنی بر داده بزرگ بعنوان یک سرویس(BDaaS)برای نظارت بر داده های شما می باشد. این به شما برای ارسال محتوای درست به کاربر درست کمک می کند.

این کاربران شما را با یک ID ویژه جهانی همراه با فن آوری اثرانگشت شناسایی می کند و شما را برای داشتن داده های API از سیلو ها به یک ابر، امن، شناسایی می کنند.

 

 

مترجم : فرزاد پریدار

منبع : TNW

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ